Skocz do zawartości

Przeklęte Miejsce


Rekomendowane odpowiedzi

A tam @waler ma rację ...po 50-ce to opowiadania przy piwie snuć można...na przystanku ciężko bo zawsze ktoś się tam plącze i stresuje..ale dlaczego akurat na przystanku.? :smile:. Wieczorkiem młodzież na przystankach nadrabia nawet w centrum i to tak że rano numeru doczekać się nie można.. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie nie chciałem Ciebie urazić.

Waler, przecież ja żartowałem, człowieku. A ten wróg to był z jakiejś audycji radiowej jak jeden facet do drugiego mówił "ty wrogu przebrzydły". Dlatego wszędzie buźki powstawiałem, żebyś wiedział, że żartuję.

Ty się lepiej bój tego, co Metek powiedział :yes:

A tam @waler ma rację ...po 50-ce to opowiadania przy piwie snuć można...

I Ty też, Brutusie... :wink:

Edytowane przez Papaczos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te 'żarty' Walera to nieprawda, bo osobiście zamierzam zostać 'aktywnym' przynajmniej do 70siątki! :D P.S. Chociaż kto wie czy do tego czasu medycyna nie pójdzie do przodu, że z takimi rzeczami nie będzie już się miało problemu w żadnym wieku ;P

Edytowane przez Lonely Mercenary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony je jestem pod wrażeniem niektórych ludzi w tym mojego kolegi. Ten skubaniec może sikać wszędzie wystarczy, że się odwróci i tam ma już doskonały wucet normalnie koleś staje i w tym samym miejscu się załatwia normalnie szok. Do tego ma żonę z którą swoje umiejętności dzieli jej to trochę więcej prywatności potrzeba ale nie dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam @waler ma rację ...po 50-ce to opowiadania przy piwie snuć można

@ Papaczosie to taka przenośnia..,ja wiem, że po 50-ce życie bezstresowe się zaczyna. Wcześniej to wszyscy nerwowi, czegoś chcą, do czegoś dążą itd, a później już można trochę na luzik i korzystanie z owoców swojej ciężkiej pracy...

Znam osobiście wielu ludzi po 50-ce z południowej Europy co niejednego młodszego mogliby nauczyć kilku rzeczy... :wink: , ale też mają nawyk odwiedzania przeklętych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osobiście wielu ludzi po 50-ce z południowej Europy co niejednego młodszego mogliby nauczyć kilku rzeczy... :wink:, ale też mają nawyk odwiedzania przeklętych miejsc.

@malakas (a tak przy okazji dopiero teraz, pisząc do Ciebie po raz tysiąc i pierwszy zajarzyłem, o jakie południe Europy może chodzić :smile:) ja uważam, że te miejsca nie są wcale przeklęte, a wręcz przeciwnie, są bardzo potrzebne. Muszą być tylko w odpowiedni sposób zarządzane, musi panować tam spokój i porządek, no, jednym słowem musi być tam tak, żeby userzy byli zadowoleni...kurczę, to zupełnie jak na forum :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nazwałeś temat przeklęte miejsce...i jak ma tam być porządek i spokój, jeżeli napisy i klątwy straszą... :D.

Po piędziesiątce to samo sikanie chyba jest przekleństwem.

Miedziany ludzie z północy to słabe organizmy...dieta się kłania i afrodyzjaki na zakąski...krewetki, małże, ośmiornice i owoce morza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ja nie umiem się wysikać w miejscu publicznym :) dosłownie mi "nie idzie" a po drugie się wstydzę,dziwie się ludziom którzy idą nagle wyjmują węża i leją gdzie popadnie,raz że to jest niehigieniczne a dwa że jest to chamskie.A co do sikania na przystanku to już w ogóle brak słów.

ja uważam, że te miejsca nie są wcale przeklęte, a wręcz przeciwnie, są bardzo potrzebne. Muszą być tylko w odpowiedni sposób zarządzane, musi panować tam spokój i porządek,

Owszem masz rację bo wielu jest takich co nie zdąży lub już wytrzymać nie może ale nie wytłumaczysz mi że gość który pijany stoi pod drzewem blisko ulicy i bez niczego sobie leje robi to w prawidłowy sposób :smile:

Miedziany ludzie z północy to słabe organizmy...dieta się kłania i afrodyzjaki na zakąski...krewetki, małże, ośmiornice i owoce morza..

Czyli rozumiem że nie będę sprawnie sikał :sad: gdyż małże to nie dla mnie, dziwię się tym ludziom co ślimaki jedzą :yucky:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nazwałeś temat przeklęte miejsce...i jak ma tam być porządek i spokój, jeżeli napisy i klątwy straszą... Dołączona grafika.

Miedziany ludzie z północy to słabe organizmy...dieta się kłania i afrodyzjaki na zakąski...krewetki, małże, ośmiornice i owoce morza..

Ja to słyszałem że tak się robi jak się mało użytkuje przyjaciela w wiadomych sprawach. Podobno prostata się degeneruje, jak każdy nieużywany organ.Ale może to tylko plotki. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.