Skocz do zawartości

Nowa książka Uniwersum metro 2033


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Na pierwszy kwartał zapowiadana jest kolejna książka z Uniwersum Metro 2033 pt.:"Dziedzictwo przodków" Surena CORMUDIANA.

Akcja Dziedzictwa przodków toczy się w mieście-twierdzy Königsberg, będącym przedsionkiem Berlina. Jest to ostatni przyczółek, którego zdobycie oznaczało nieuchronny upadek Trzeciej Rzeszy. W czasie II wojny światowej przelano tam sporo krwi radzieckich żołnierzy.
Ostatni globalny konflikt zmusił niedobitków ludzkości do schronienia się pod ziemią. Choć ta straszliwa wojna należy już do przeszłości, niektórzy nie potrafią zapomnieć o dziedzictwie swych przodków. W imię tego dziedzictwa są gotowi zabijać... i umierać. 

http://metro2033.pl/dziedzictwo-przodkow/ksiazka/

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wczoraj przeczytałem "Za horyzont" Diakowa. Ostatnia cześć trylogii Tarana, Gleba i ich przyjaciół. Nie napiszę o czym jest ponieważ nikomu nie będę psuł przyjemności czytania. Ważne jeżeli chcecie poznać wszystkie przygody Tarana  i Gleba to musicie przeczytać całą trylogie chronologicznie. Co w ostatniej części: dalsze poszukiwanie innych ocalałych po atomowej wojnie na świecie. Będzie się działo i będzie bardzo ciekawie. To zakończenie historii stalkera Tarana i jego przybranego syna Gleba. Autor pokazał jak chaos może powodować zepsucie całych grup ludzkich oraz jednostki. Będziecie zaskoczeni. Polecam. 

Przeczytałem "Dziedzictwo przodków". Powieść na początku rozkręca się dość powoli, akcja dzieje się w podziemiach Okręgu Kaliningradzkiego/ Niemieckiego Królewca.  Po pewnym czasie nabiera rozpędu i tak jest do końca. Autor zręcznie zebrał fakty/mity o niemieckiej cudownej broni, tajemnicach a potem zrobił z tego ciekawą i zaskakującą fabułę. Jednego tylko żałuję że książkę przeczytałem w 3 dni. Polecam nie będziecie się nudzić. :sweat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeczytałem "Za horyzont" Diakowa...

jestem w szoku, to zadziwiające ale wydaja je regularnie, sie biore za czytanie, polecam też cykl Bohatyr Juraja Cervenaka, od VIII do X wieku akcja w tym tez na terenie rzeki i dopływów Prypeci.

Ruryki po Sigurdzie/Światosławie ...ale dla mnie klasykiem jest/są "Przygody Iwana Czonkina" ;)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołączona grafika

 

W sierpniu ukazał się nowa książka z serii Uniwersum Metro 2033 polskiego autora Pawła MAJKI pt.:"Dzielnica obiecana" Akcja książki dzieje się w Nowej Hucie. Zapraszam do lektury. Osobiście jeszcze nie czytałem.

Uwaga: dla chcących poczytać książki z serii Metra oraz Uniwersum Metro 2033 polecam stonę

http://www.exsite.pl/

na której znajdziecie ciekawe książki w wersji elektronicznej. Strona wymaga rejstracji.

Na jesień tego roku zapowiadana jest kolejna książka z serii Uniwersum Metro 2033:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czernobyl 10

 

http://chomikuj.pl/salber16

 

Metro, Gołkowski, Juraj Czerwenak i inni polecam w rarze.

 

Ksiązki, książki, książki....

 

jak masz cos w rarze lub odf-e to podeśli.

 

;)

Ten chomik jest niemozliwy, tam jest to co zawsze chcialem przeczytac a nie  miałem kasy i mozliwosci, jest nawet nowy Mirek Żamboch!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Najnowsze polskojęzyczne pozycje z uniwersum Metra 2033:

ejTJT8t.jpg AMlvLHl.jpg

EDIT: Najnowsze (wydane drukiem na dzień wstawienia postu) polskojęzyczne pozycje z uniwersum Metra 2033.

Edytowane przez marycha
Książka wydana drukiem jest dla mnie "najnowsza"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jesienią ukaże się reedycja wszystkich książek z serii "Metro" jest to związane z wydaniem ostatniej z serii książki "Metro 2035". Powieść ta będzie spinała całą historię rozpoczętą w pierwszej z książek. Więc pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów a przy okazji ukażę się wydanie kolekcjonerskie wszystkich części "Metra" w twardej ekskluzywnej okładce o wymowie symbolicznej. Doskonały pomysł na prezent na nadchodzące święta.

DG_trilogy_paperback_v2_500.thumb.jpg.30

zwykłe wydanie

DG_trilogy_hardback_v2_500.thumb.jpg.192

wydanie kolekcjonerskie.

http://www.insignis.pl/news/details/233.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mamy 2016 r. więc wydawnictwo Insignis na 2 marca zapowiedziało wydanie nowej książki z serii Uniwersum Metro 2033 pt.: "Prawo do użycia siły" Denisa SZABŁOWA.

Do wydania będzie załączony kolejny zbiór opowiadań polskich fanów uniwersum.

http://www.insignis.pl/ksiazki/prawo-do-uzycia-sily/

DS_PDUS_cover_PL_front_beta-540x807.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Prawo do użycia siły w pdf-e już mam ale na wieże to jakiś tydzień poczekam i ten inspirujący kształt wieży/turmu z rejonu ringu we Wrocławiu, chłopina z Wrocławia daje radę, dalej pisze o naszym wesołym miasteczku, do kupienia już jest jako e buki czy coś takiego... .

Namiar na pdf mile widziany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.