Skocz do zawartości

Zew Prypeci - Brak wpisu rejestru


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje całego wpisu rejestru do Zewu Prypeci :nuke:

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARECGS Game World itd., Po prostu proszę o upload, sam se poradzę :wallbash:

Jeśli temat był, to proszę o wskazanie drogi...

Z góry dzięki. :smile:

///

Po co dwa takie same tematy? Tamten został usunięty.

Junx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie nic pod tym kluczem nie ma, jest tylko wpis Cienia a zewu brak, nawet specjalnie przeinstalowałem grę. Ale jest za to inny klucz

[HKEY_CLASSES_ROOTSTALKER-COP.SAVED.GAME] @="Zapis gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci" [HKEY_CLASSES_ROOTSTALKER-COP.SAVED.GAMEDefaultIcon] @="J:S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypecistalker_cop_save.ico,0" [HKEY_CLASSES_ROOTSTALKER-COP.SAVED.GAMEshell] @="Play" [HKEY_CLASSES_ROOTSTALKER-COP.SAVED.GAMEshellPlay] @="Wczytaj grę" [HKEY_CLASSES_ROOTSTALKER-COP.SAVED.GAMEshellPlaycommand] @="J:S.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypeciStalker-COP.exe "%1""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Start / rozpocznij w... wpisujemy RegEdit i odpalamy edytor rejestru. W lewej kolumnie jet katalog HKEY_LOCAL_MACHINE, dalej kat. SOFTWARE i w nim dane wszystkich programów. Mam coś takigo: GSC Game World i dalej STALKER-COP-KEYS a w nim License i Settings. Za nic nie mogę skopiować zawarości tych katalogów. Pozostałe części Stalkera też mają tam wpisy.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.