kobal

Nowe wieści o S.T.A.L.K.E.R. 2

89 postów w tym temacie

@MonoLityczny Może zrobić zremasterowaną wersję S.T.A.L.K.E.R-a opartą na silniku 4a engine :D? X-ray jest świetnym silnikiem, ma swoje jednak lata, aczkolwiek zasługuje na szacuneczek i uznanie :). 4a engine moim zdaniem robi wrażenie, dawało się na tym silniku zrobić zarówno jak lokacje o charakterze zamkniętym, jak i otwartym, aczkolwiek były tam niewidzialne ściany :wacko:, mimo tego nie dawało się aż tak we znaki.

Edytowane przez seb-stryl
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie czy 4a jest kompatybilne z assetami do xraya. Wersje xraya miały dość płynne przejscie między wersjami jeśli chodzi o modele itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 25.03.2016 o 21:45, MonoLityczny napisał:

Ja tam sądzę że należałoby siedzieć cicho i czekać  zrobić wersje redux stalkerów. Myślę że tak może może się zajmę, wypiszcie mi wszystko co chcielibyście w takich reduxach to może coś się znajdzie dla każdego :D 

Jak już miała by powstać reedycja to tylko zrobiona przez developera gry, wtedy wywalili by lub poprawili w każdej części to co było niepotrzebne, źle działało i miało nie do końca wykorzystany potencjał, ale mogli by też wprowadzić parę nowości które zwiększyły by imersję w trakcie rozgrywki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta