Skocz do zawartości

Problem z przejściem Limańsk-MM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobiłem kwesta na karabiny maszynowe zostawiłem co trzeba w sejfie, zaczęło mnie przenosić do MM obejrzałem filmik, zaczęło wczytywać nowy level a tu pulpit z takim logiem:

FATAL ERROR

[error]Expression	: no_assert
[error]Function	  : CALifeStoryRegistry::add
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamealife_story_registry.cpp
[error]Line		  : 30
[error]Description   : Specified story object is already in the Story registry!

Autosave utworzyło się, ale jest napisane, że autosave pochodzi z CEA2 i przy próbie wczytania pulpit, czy ktoś pomoże oprócz tego zadania nie mam żadnego aktywnego w PDA. Mam nie zrobione wszystkie kwesty na ATP może to mieć coś wspólnego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd jest związany z zapętleniem fabuły. Biorąc pod uwagę co się dzieje w Martwym Mieście, możliwe że coś się pochrzaniło Błyskawicą w Sarkofagu. Dziewczyna lubi się tam zawiesić. Ewentualnie coś innego.Ale to zagadka. Dziwi mnie ten autosave z CEA2 . Może tu tkwi problem, że gra próbuje cię przenieść nie tam gdzie powinna. Ja bym zaczął od cofnięcia się przed ostatnią rozmowę z Błyskawicą i powtórzenie akcji. Mogę też ci podesłać sprawny zapis z przed drzwi do pomieszczenia z karabinami maszynowymi. Ale to dopiero wieczorem. No i jest kwestia całkiem innego wyposażenia. Tym bardziej że zapis nie jest mój i nie wiem gdzie są osobiste schowki. Ale z tego idzie wyjść z małą pomocą spawnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd jest związany z zapętleniem fabuły. Biorąc pod uwagę co się dzieje w Martwym Mieście, możliwe że coś się pochrzaniło Błyskawicą w Sarkofagu. Dziewczyna lubi się tam zawiesić. Ewentualnie coś innego.Ale to zagadka. Dziwi mnie ten autosave z CEA2 . Może tu tkwi problem, że gra próbuje cię przenieść nie tam gdzie powinna. Ja bym zaczął od cofnięcia się przed ostatnią rozmowę z Błyskawicą i powtórzenie akcji. Mogę też ci podesłać sprawny zapis z przed drzwi do pomieszczenia z karabinami maszynowymi. Ale to dopiero wieczorem. No i jest kwestia całkiem innego wyposażenia. Tym bardziej że zapis nie jest mój i nie wiem gdzie są osobiste schowki. Ale z tego idzie wyjść z małą pomocą spawnera.

Błyskawica weszła do portalu i pojawiło się zadanie na teleport w Limańsku. Poszedłem robić kwesty na ATP bo tylko to mi zostało może to coś psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie znaczy, że wszystkie skrypty które miały zaskoczyć, prawidłowo zaskoczyły. Tym bardziej, że nie słyszałem o takim błędzie na tym etapie gry. Może to nie sprawa Błyskawicy a na przykład Błotnego Doktora, lub tego ostatniodniowca Złośliwego. Te postacie spotkamy w MM a pojawiały się wcześniej w fabule. A może to sprawa zepsutego teleportu, skoro masz autozapis z CEA2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie znaczy, że wszystkie skrypty które miały zaskoczyć, prawidłowo zaskoczyły. Tym bardziej, że nie słyszałem o takim błędzie na tym etapie gry. Może to nie sprawa Błyskawicy a na przykład Błotnego Doktora, lub tego ostatniodniowca Złośliwego. Te postacie spotkamy w MM a pojawiały się wcześniej w fabule. A może to sprawa zepsutego teleportu, skoro masz autozapis z CEA2

Nie wiem zrobię kwesty z ATP i spróbuję jeszcze raz z teleportem i dam znać.

Kwesty na ATP zrobione i ten sam problem, Kobal podeślij tego save jak możesz na mój mail: carlopapa1982@gmail.com, dzięki albo ja ci może prześle save na twój mail i byś mi to może przeszedł może u ciebie pójdzie i podesłał byś mi autosave z MM??? Nie chcę grać na czyimś save wolę swoje schowki i swój ekwipunek, ale jak nie dasz rady to trzeba będzie się z tym pogodzić.

Tak wygląda AUTOSAVE z przejścia na MM:

Dołączona grafika

Edytowane przez carlopapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyskawica weszła do portalu i pojawiło się zadanie na teleport w Limańsku. Poszedłem robić kwesty na ATP

Taka moja sugestia...

Powtórz od rozmowy z Błyskawicą, poczekaj aż wejdzie w teleport i pojawi się zadanie..potem prosto do Limańska i M Miasta..kwesty ATP mogą poczekać, ponieważ podczas ucieczki tak czy inaczej trafisz na ATP. Autozapis jest uszkodzony i nic na to nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Łap sejwa, chyba o tego Ci chodzi: http://przeklej.net/...dgames.rar.html

Dzięki, ale przy wczytaniu witam pulpit z takim logiem:
FATAL ERRORerror]Expression : fatal error[error]Function : CInifile::r_section[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp[error]Line : 342[error]Description :[error]Arguments : Can't open section 'wpn_vintorez_m2'stack trace:
"malakas"
wróciłem do Błyskawicy i powtórzyłem wszystko jednak nic się nie zmieniło dalej wylot z takim logiem jak w moim pierwszym poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, tu sejw z przed drzwi w Limańsku http://wyslijto.pl/plik/l46rfwl8bs

Dzięki sejw działa i wszystko jest ok, ale to już nie jest ta sama gra co na własnym sejwie :unsure:

Kobal czy mógłbym ci podesłać mój save z przejścia i może u ciebie by poszło dobrze i ty wtedy podesłał byś mi autosave z MM bo ten save jest troszkę skopany min. jest dużo zadań nie wykonanych uważam, że ważnych daj znać jak możesz.

Przy przechodzeniu save podesłanego przez kobala pojawia się komunikat "nowa droga" i wtedy przenosi mnie do MM, a na moim save ten komunikat nie pojawia się tylko pojawia się komunikat "Sacharow:: i tyle nic więcej i może dlatego że nie ma nowej drogi próbuje przenosić na CEA2.

Edytowane przez carlopapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że minęło już półtora miesiąca. Ale dopiszę się bo dzisiaj walczyłem z dokładnie tym samym wylotem w dokładnie tym samym miejscu, co carlopapa. Tyle, że metodą prób i błędów znalazłem (a przynajmniej tak mi się wydaje) rozwiązanie. Zresztą bardzo proste, i podpowiadane przez grę :)

Przed teleportacją do Martwego Miasta trzeba do sejfu wyłożyć wszystkie posiadane w ekwipunku ręczne teleporty ( Striełoka, Monolitu, Kostii itd.)... U mnie w każdym razie ten sposób poskutkował, i teleport przeniósł mnie do MM.

Edytowane przez apg2312
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee...też miałem prawie wszystkie przedmioty dużo, dużo wcześniej, niż założyli sobie w scenariuszu autorzy moda ;) Z tego co opisałeś, miałem identyczne objawy, jak Ty. Tez zapis na CEA2, zamiast MM (teleport Monolitu) lub Bar (tam też jakiś teleport ręczny przenosi), też pokazywał mi się pusty sms od Sacharowa (ręczny teleport). Ale w końcu może to być też przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.