Skocz do zawartości

Twoja ulubiona broń z moda Solianka (dlaczego ona)


Rekomendowane odpowiedzi

Moją ulubioną bronią z moda Solianka jest awm: Dlaczego ? Jest cicha , nie robi wiele hałasu i nie ściąga na siebie wiele uwagi podczas cichej akcji. Minusem tej broni jest cena i mała dostępność amunicji {igieł} i jest nie zastąpiona. Drugą zaś jest Toz34 kocham strzelby które potrafią pokazać lwi pazur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja broń w Soljance to Sajga 12K...strzelba z magazynkiem .Dlaczego... jestem zapalonym myśliwym i nie przepuszczę żadnemu mutantowi. Strzelba nie jest bardzo celna, ale z odległości 2 m nie ma zawodnika. Lubię zabijać z takiej odległości pędzące na mnie psy czy dziki, a one już martwe wpadają w moje nogi..myśliwym jestem :smile: .

Druga broń to Vintorez 9x39 , ale nie daje równych szans w pojedynku. Ta amunicja ma zbyt dużego kopa. Nieodłącznym towarzyszem w późniejszym etapie gry jest najlepszy Vintorez w Soljance z sejfu wojskowych na Agropromie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toz, (ponieważ jest dobry na wszystko co się rusza na bliskich i średnich dystansach) i Kałach Striełoka (nie, on jest tak naprawdę beznadziejny, lecz nie pamiętam już nazw tych karabin/ków/ów z NS, a ma fajny wygląd.) Co nie zmiana faktu ze moja ulubioną bronią tak samo krótko i jak i długo dystansowa jest Vintorez, który jest bardzo uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam unikalny AS Wał z celownikiem PSO-1. Można go zdobyc u Zachara, za zlecenie.

Świetna broń jedna z moich ulubionych :D Zdobyłem go nieco inaczej bo miał go dowódca oddziału Powinności na Magazynach Wojskowych który zginął w wyniku emisji :P.Lubie też AK Striełoka ale to bardziej za unikatowy wygląd niż za właściwości bojowe.Zawsze biegam z nim na początku gry (po wcześniejszej naprawie u Adrenaliny)Moim największym ulubińcem jest Gauss (model zaczerpnięty z Crysisa) oczywiście za moc obalającą i celność.Niestety jest to marzenie wielu Stalkerów i trzeba się bardzo dużo napracować żeby go zdobyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.