Skocz do zawartości

Soundtracki z gier


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście uwielbiam muzykę mistyczną z gier typu The Elder Scroll {Obliwion} Oraz serię gry Resident Evil. I nie ujmując wspaniałej muzyki z moda Stalker Solianka z dopełnieniem Polskiego akcentu. Ten sundtruck przyniósł mi szczęście i dzięki niemu zdałem egzamin z prawa jazdy. Tego typu muzyka ma dobry wpływ na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COD MW miał bardzo ale to bardzo dobry soundtrack instrumentalisty. Hans Zimmer - robi najlepsze podkłady, nie tylko gry ale też filmy jak np. Helikopter w ogniu czy Incepcja. Max Payne - bardzo klimatyczny. Stalker CS - bardzo ciekawe wstawki podczas walki(do włączenia w opcjach) GTA VC ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę od siebie: Star Wars KotOR, SW: TFU, Resident Evil, Skyrim, Assassin's Creed, Hitman, ShoC i ZP mają naprawdę klimatyczne ścieżki dźwiękowe Dołączona grafika

P.S. Zapomniałam o mojej ulubionej Metal Gear Solid - wszystkie części :biggrin:

Edytowane przez Raven
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COD MW miał bardzo ale to bardzo dobry soundtrack instrumentalisty.

Hans Zimmer - robi najlepsze podkłady, nie tylko gry ale też filmy jak np. Helikopter w ogniu czy Incepcja.

Max Payne - bardzo klimatyczny.

Stalker CS - bardzo ciekawe wstawki podczas walki(do włączenia w opcjach)

GTA VC

...

GTA VC na prawdę miało fajny soundtrack. szczególnie jak się jechało stingerem z włączonym radiem esperantoso czy jakoś tak :D

Metro 2033, seria TES(Morrowind Oblivion Skyrim), Wiedźmin, BF 1942, seria Gothic. Zapadają w ucho. :D

Soundtrack gothica ma swój niepowtarzalny klimat, W G1 podobał mi się soundtrack ze starego obozu (w dzień i w nocy) oraz ten co się chodziło pomiędzy obozami.Dwójkowego soundtracka za bardzo nie pamiętam a z trójki podoba mi się soundtrack z tej zielonej krainy (zapomniałem jak się ona nazywa :D Myrtana czy jakoś tak)

A co do pozostałych gierek to soundtrack podobał mi się z Red alert 2 i Red alert 3. Muzyczki z Medal of Honor Airborne fajne były oraz te z Diablo II.Wiem że to śmiesznie zabrzmi ale podobały mi się dźwięki z gry Harvest moon Back to nature :D Jest jeszcze wiele gierek które Mają fajny soundtrack lecz wielu już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Metal Gear Solid 

Najbardziej zapadający w pamięć motyw z wszystkich gier, w które grałem. Soundtrack genialny, wypełniony zarówno dynamiczną jak i stricte "skradankową" muzyką, ale i również sentymentalnymi, spokojnymi tematami - polecam szczególnie ten utwór, jak i "The best is yet to come" z napisów końcowych gry:thumbsup:

Silent Hill 

 

Akira Yamaoka jest klasą samą dla siebie. Soundtrack specyficzny, pełen ciężkich, nagłych zwrotów głośności, strachu i przerażenia oraz zbiorów zniekształconych dźwięków:teehee: Psychodeliczne motywy oddziałują mocno na słuchacza, choć powyższy utwór może temu zaprzeczyć, jednak właśnie to on zawsze kojarzyć będzie mi się z  serią SH.

The Witcher 

"Gdyby tego dnia ktoś podkradał się do chaty z zapadniętą strzechą, gdyby zajrzał przez szparę w okiennicy,  zobaczyłby w skąpo oświetlonym wnętrzu białobrodego starca i popielatowłosą dziewczynę, siedzących przy kominie. Spostrzegłby, że oboje milczą, zapatrzeni w żarzące się rubinowe węgle...

 

Edytowane przez Anton Gorodecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.