Skocz do zawartości

Жесть - "Krwawy Szlak"


smox

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierze to tak dziwnie brzmi jak byś chciał mierzyć ciuch, a może połączycie nazwy i wyjdzie Sojusz Przymierza? Tak jakoś lepiej brzmi.

Sojusz Przymierza, a co Sojusz przymierza? Ciuchy Sojusz przymierza. To @waler11 jest masło maślane :smile:, coś w tym rodzaju. Sojusz, to niedaleko sojusznika i nie bardzo pasuje. Chyba że jeszcze ktoś ma czerwoną legitkę, to mu będzie pasowało. Ja bym się przymierzał do "Przymierza", to charakterystyczne dla ugrupowania. Można też rozważyć nazwę "Sami Swoi". :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ополовиненый цинк с патронами.

2. >Патроны 12/76 дротик, упакованые на заводе в стальную герметичную коробку - "цинк" - для предотвращения их порчи. Все содержимое цинка в целости и сохранности.

Jak to przetłumaczyć. Chodzi mi o "Ополовиненый" i o "цинк"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ополовиненый to pewnie będzie chodzić o pełny lub zapełniony do połowy. цинк с патронами to będzie taka puszka z amunicją, może domyślnie zalutowana. To zresztą wynika z dalszej części tekstu - "цинк" - для предотвращения их порчи - czyli by zapobiec uszkodzeniu, zniszczeniu. Nie pamiętam jak się takie puszki z amunicją nazywały, ale pamiętam z wojska że było takie coś. Zalutowana, metalowa puszka i w środku ileś tam amunicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ополовиненый цинк с патронами.

2. >Патроны 12/76 дротик, упакованые на заводе в стальную герметичную коробку - "цинк" - для предотвращения их порчи. Все содержимое цинка в целости и сохранности.

Jak to przetłumaczyć. Chodzi mi o "Ополовиненый" i o "цинк"

Tak to mi się kojarzy:

1). Dwukomorowy (podzielony) ocynkowany pojemnik z nabojami.

2). Naboje strzałkowe, fabrycznie pakowane do stalowego hermetycznego pojemnika typu "ocynk", co zapobiega przed uszkodzeniem.

Zawartość w całości zabezpieczona ocynkowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.