Skocz do zawartości
Yurek

Sigerous Mod 2.2 wersja PL

Rekomendowane odpowiedzi

@Sarkazm z tego co pamiętam to w SGM-ach emisje zaczynają się dopiero na Zatonie. Przynajmniej ja tak mam w LSF. Lepsza broń i pancerze u handlarzy zależne są od uzyskanych osiągnięć o których dzisiaj pisał @mkk7 w temacie Braza. Pole minowe "rozbrajasz" idąc na głębokim przysiadzie shift+ctrl. Powolutku zbliżasz się do pola minowego (czasami trzeba na chwilę przystanąć) i widzisz na minimapie jak miny przed tobą znikają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wiesz że bez wykrywacza min nie dotarłbym do Zatonu bo to wątek główny?  Już dawno go mam xD I wykrywacz min ich nie wyłączy, na dodatek często ich nie wykrywa bo troche źle tego moda zrobili xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Sarkazm napisał:

na dodatek często ich nie wykrywa bo troche źle tego moda zrobili

@Sarkazm to nie wina moda. Na Bagnach niektóre miny pojawiają się z pewnym opóźnieniem i trzeba ostrożnie się poruszać. Bieg zwykle kończy się eksplozją. Do tego wykrywacza od Jermaka za bardzo się nie przyzwyczajaj :P . Po przejściu na Zaton zniknie Ci z inwentarza, będziesz musiał zainwestować w nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo są miny, które wykrywa te koło tej bazy ale na mapach są też takie pojedyncze leżące co sobie możesz w nie strzelać żeby je zdetonować. Te się chyba respią co jakiś czas. Nie wiem czy w opcjach moda nie było można ich wyłączyć. nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tom3kb, miny o których piszesz, najwcześniej pojawiają się na Zatonie. Owszem można je zdetonować strzelając z dystansu lub rzucając w ich pobliże granat. Te o których pisałem są na Bagnach. I nie chodzi mi o pola minowe wokół placu maszynowego czy przy przejściu na Zaton. Takie pojedyncze niespodzianki na Bagnach spawnują się w miejscach do tej pory "czystych" po uzyskaniu kwestu na odnalezienie ładunku wojskowych, przy pomocy georadaru (jeżeli dobrze pamiętam).

O, sorry. Przypomniałem sobie że wcześniej jest taka jedna którą trzeba zdetonować. W tuneliku, w którym są części potrzebne Jermakowi do skonstruowania wykrywacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, miałem z nią przyjemność xD Przewrotnie umieścić mine podczas robienia misji na wykrywacza min

Da sie jakoś zmienić ta minimape w rogu by nie miała tak grubej ramki? Przez źle zrobioną mapke nie widze strzałek kierujących do celu, musze co chwile otwierać główną mape by korygować droge. To upierdliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok już mam. Musze niestety wyrazić lekkie rozczarowanie tym modem bo skrzywdzili trochę klimat. Pamiętam że w Stalkerze trzeba było prowadzić nieustanną walke o przeżycie, walczyło się z fauną, anomaliami, promieniowaniem i  niektórymi NPCami. Jednym z elementów zabawy był też zwykle niedostatek hajsu i trzeba było uważać na co sie wydaje hajs. To było coś, to był klimat. A jeśli chodzi o tego moda to moge tylko to napisać: Co jest k@#$a?! Jestem na Zatonie i już jestem milionerem! Chce hajsu to wystarczy kilka drużyn Alfa i mam porządny sprzęt jak i masę hajsu. Zamiast walczyć o przetrwanie i robić misje poluje na Alfe i zbieram arty xD Zamiast walki o przetrwanie mamy chamski grind i farmienie xD To mmo że taka farma czy zwykły tryb dla jednego gracza? xD Nawet jak wyłączymy Alfe to mamy artefakty. Kilka godzin i jesteś bogaty. Tak poza tym mod jest wspaniały. 8/8

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi