Skocz do zawartości

Wybieramy tytuł dla moda Жесть v.1.0.3


smox

Rekomendowane odpowiedzi

To podałem dobry tytuł zagadka krwawego szlaku, i objaśnię dlaczego taki tytuł. Mod jest dość ciekawy a wręcz zagadkowy nie można przewidzieć co się wydarzy tak do końca. Krwawy sam napis mówi o sobie jest krwisty lub jak ty mówisz rdzawy. Szlaku bo poruszamy się szlakami lub podobnymi drogami na mapie. Myślę że to dobry tytuł.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malakas, z tym tytulem "Trudne Sprawy" to żartowałem i myślę, że nie wkurzyłem Cię tym, tak mi się skojarzyło z tym serialem w TV. Tytuł jest, ale to dzięki ogólnej dyskusji, którą uważam za bardzo pomocną w doborze trudnego słowa. Jak sami widzicie, że ile głów, tyle pomysłów. Sorki, że rozciągnąłem temat tu, a nie w dziale do tego odpowiednim. Myślę, że administracja poświątecznie, wybaczy mi moje zagalopowanie. Liczy się też zamierzony efekt, który ze @smoxem osiągneliśmy w postaci dobrego tytułu, do tak dziwnej nazwy moda. Dziękuję wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malakas, z tym tytulem "Trudne Sprawy" to żartowałem i myślę, że nie wkurzyłem Cię tym, tak mi się skojarzyło z tym serialem w TV.

Bez obaw...wiem że to z TV bo oglądam czasem i dlatego napisałem świetny tytuł...chyba nie myślisz, że mod powinien się tak nazywać, a plus dałem za to że poprawiłeś mi humor... :smile: ..bo równie dobrze mogło być Tragedia Tytanika, Czarne Chmury itd....
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.