Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tego Ci nikt nie poda, bo nie przypominam sobie, żeby ktoś aż taki misz-masz modowy robił.

Przy tylu nakładkach wyloty masz jak w banku.

Pozostań przy instalacji wersji podstawowej moda + polonizacja i ew. AF3.

Pozostałe dodatki raczej na pewno będa się kłócić z AF3.

 

A Forum nie umiera, tylko jest weekend, a w weekend są fajniejsze rzeczy do roboty niż siedzenie przed kompem ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo grafika jest paskudna bez tych dodatków trawy strasznie mało itd a mam wszystko na full structures działa

sedoro robił tak

Stalker - Zew Prypeci PL + patch 1.6.0.2 PL + Sigerous Mod 2.0(czysty, bez fiksów) + GEONEZIS ADDON dla SGM 2.0 + kumulatywny fiks 16.01.12 + Polonizacja SGM_2.0_Geonezis_PL_(FINAL)_02.03.12 + ewentualne dodatki wymienione wyżej (w tym temacie) + Absolute Nature i Structures + Atmosfear 3.0 + fix do AF3 
  • [*]
Dołączona grafika [*]  [*]Dołączona grafika [*]  [*]0
  • [*]
Dołączona grafika Do góry [*]Dołączona grafika Odpowiedz
 
[*] 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR [error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)[error]Function      : CUIXmlInit::InitStatic[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrGameuiUIXmlInit.cpp[error]Line          : 156[error]Description   : XML node not found[error]Argument 0    : ga_version[error]Argument 1    : uiui_main_menu_16.xml

Po instalacji, włączam grę i drugi raz z rzędu wywala do pulpitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do zadania z Mścicielem- wziąłem przesyłkę, dostarczyłem Kaniewskiemu, wybuchłem go, PDA zabrałem... i co dalej robić? Bo wróciłem na Skadowsk, łażę za tym Mścicielem i nic. Oblazłem to miejsce, gdzie siedział i nie wyskakuje żadna aktualizacja zadania. Czy trzeba coś jeszcze zrobić? A może to dopiero później będzie dostępne? Dodam, że klucza do helikopterów jeszcze nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wisi. Powinnościowcy się rozerwali i nic dalej nie zatrybiło. A obszukałem obu. Pójdę tam jeszcze raz, może jednak coś przegapiłem.

 

EDIT

 

No proszę... wróciłem na miejsce zdarzenia i zadanie zatrybiło- mam teraz wrócić do Mściciela. Wystarczyło podejść do kamienia, przy którym panowie wybuchowi stali wcześniej... Wot, X-Ray.

Edytowane przez Wielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może, kiedy aktywuje się zadanie ,,Kontakt" od SBU prowadzące do zadania ,,Przechwycenie"? Bo wróciłem już z Prypeci z Obiektem 62 dla Kardana i jeszcze go nie było. Zaczynam się obawiać, czy nie skopałem czegoś po drodze...

 

I dodatkowo- ile czasu czekaliście, aż Kardan odda wam pistolet Gaussa? W poradniku stoi 12 godzin, ale ja wyczekałem już parę ładnych dni. To jest dodatkowo z czymś związane, czy może zabijanie czasu za pomocą snu i spawnera po prostu nie wchodzi w grę?

Edytowane przez Wielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już sam nie wiem... mam zapis przed oddaniem Kardanowi Cewki Gaussa, ale nic nie pomaga wczytywanie. Może pomogłoby cofnięcie się do momentu jeszcze sprzed rozpoczęcia zadania... tyle, że to kawał czasu już minął  :confused:. 

W morszczuka, chrzanię sam pistolet, tak bardzo nie jest mi on do szczęścia potrzebny, ale jak go facet nie zrobi, to quest u Azota nie zaskoczy...

 

 

 

 

PS. A coś z tym moim kodem błędu da się zrobić? :thumbsup:

Szczerze, nie znam się na tym, ale może to pomoże. Przynajmniej, jeżeli to ten jeden feralny plik wszystko kaszani.

ui_main_menu_16.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy może ktoś z Was poratować zrzutem lokalizacji 4 schowka monolitu do uzupełnienia (Zaton, Żelazny Las, zadanie od Cyborga). Marker jest, na powierzchni schowka nie ma, zlazłem cały podziemny kompleks i kicha. 

 

Mam nadzieję że pięć pozostałych schowków jest w miarę widocznych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waler11

 

U handlarzy możesz grać w oczko. (np. Sowa czy Hawajczyk)Ty stawiasz walutę "tradycyjną" oni elektroniczną. Wygrywasz dostajesz elektro-dutki. Elektroniczną zbiera się też z trupów. (po wgraniu odpowiedniego softu zdaje się) U bankierów niestety wymiana waluty działa tylko w jedną stronę tj. elektroniczne na "tradycyjne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.