Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Geonezis można jakoś z tych kur co znosiły złote jajka w czystym SGM jakoś je wyciągnąć bo nie mam opcji (czy może mam jakiegoś buga). Czy też usunęli tą możliwość, a kury zostały jako "śmieci", które można tylko zdetonować?

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam prośbę- czy mógłby ktoś podzielić się spolszczeniem? Link do pobieralni, niestety, nie działa.

Edit:

Na wszelki wypadek sprawdziłem też innymi przeglądarkami- jedyne, co wyskakuje po kliknięciu na link ze spolszczeniem, to index.htm (a cała strona biała). Ponawiam prośbę- czy ktoś, kto ma spolszczenie, mógłby je wrzucić na jakiś hosting?

No chyba, że nikt nie ma.

 

Edit 2:

Link do spolszczenia znów działa, dzięki panowie  :smile:

Edytowane przez Wielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie ten z pierwszego postu działa SGM 2,0

http://dfiles.eu/files/jhbnl32ed

Tu masz SGM 2.0 z innego

https://yadi.sk/d/DWd4AtFBZu6NE

Ten z dodatkiem Geonezis 2.0 z pierwszego postu też działa

https://disk.yandex.com/public/?hash=X0IN5QuYopiLvwF2rg/rS1/5kE%2BwowL4/37pIQxNvbw%3D

 

Tu też możesz zajrzeć różne wersje SGM-ów

http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr3&thm_page=1&thm_id=5178&sec_id=19&offset=-120

A tu wersja english

http://www.moddb.com/mods/translations/downloads/sgm-geonezis-english-all-in-one

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak najlepiej poprowadzić fabułę i zadania poboczne? Bowiem już nie raz tak miałem, że po jakimś czasie gdy miałem iść do najemników w Zatonie to byli oni wrodzy i od razu strzelali :( . Czego nie robić aby byli oni wciąż neutralni, jakich zadań unikać by nie zrazić nikogo do siebie. Kiedy dostaje się zadanie "napad" od Sułtana, bowiem grałem juz chyba 4 razy (ani razu moda nie udało mi się przejść) i ani razu nie dostałem tego zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie na Jupiterze przypadkiem?

A czy moge wykonywać misje w których musze zabijać najemników żeby ci do których będę musiał iść w zadaniu od Czapajewa się nie obrazili zbyt szybko?

I to samo z bandytami Czapajewa, czego unikać i jakich zadań by się nie obrazili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na jupiterze. ;) Tym na Zatonie musisz przynieść jedzenie, to wtedy dadzą misję ale z tym jedzeniem to jest o ile się nie mylę czasówka masz chyba parę dni czasu gry. No i oni o ilę się nie mylę robią się wrodzy jeśli latasz z wyciągniętą bronia w pobliźu ich bazy. Nawet przypadkiem jak blisko muru przejdziesz pewnie możesz ich przerobić na wrogów. Co do tego jakie misje wybierać to już porównaj poradniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mógłby ktoś wrzucić save sprzed misji od Oziorskiego gdzie trzeba się udać do Melchiora? Nie musi być bezpośrednio ale tak około... bowiem nie wiadomo kiedy zginął mi ten gościu co sprawdza przy wejściu co hasło sprawdzał i teraz wejść nie moge i strzelają od razu... Nie ważne jakie tam osiągnięcia jakie frakcje itd. tylko niech będzie ten save bo chce poznać koniec gry, a bym zapewne gdzieś od początku zaczynać musiał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie jest. Jeśli zainstalowałeś Absolute Nature 3.01 full to na 100% wszystko się pogryzie. AN 3.01 full zmienia plik all.spawn i jest kompatybiilne w zasadzie tylko z modami nie ingerującymi w ten plik.

 

Jeśli chcesz w GEO pograć z Absolute Nature to instaluj wersję lite, przeznaczoną dla modów SGM. Linka znajdziesz na stalker.pl. Atmosfear będzie działał. Musisz tylko dograć łatkę dostosowującą do Geonezisa.

 

Kolejność instalacji jest taka: Absolute Nature lite, Absolute Structures, Atmosfear, łatka dostosowująca Atmosfear.

 

Wszystko ładnie śmiga, sam mam taki zestaw w tym modzie :)

Edytowane przez Gatzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki :)

Działa ale wywala po dojściu do skadowska.

Xray. 1.6 przestał działać bez loga.

Zainstalowałem wedle instrukcji oczywiśćie na Absolute structures,nature i atmosfear jest to samo.

Działa wystarczyło zmnniejszyć taktowania karty graficznej +400mhz na rdzeniu to za dużo :D 350 jest stabilne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Tam jest to trochę pokręcone z tym używaniem broni na bazie. Musisz strzelać by bronić Skadowska a oryginalne skrypty cały czas żądają byś schował broń, bo baza stalkerów i takie tam. Ty nie chowasz, więc postacie z podstawki mają cię za wroga. Zabugowany ten quest. Grałem w to już dawno, więc nie przysięgnę, ale zdaje się, że ta wrogość samoistnie znikała po kilku dniach czasu gry. Zdaje się też, że problem nie występował, jeśli od razu na początku gry włączyłeś możliwość wyciągania broni w bazach w opcjach moda, ale teraz to już i tak musztarda po obiedzie. Dobrze jest cały ten quest załatwić ze sterówki na samej górze Skadowska. Trzeba mieć tylko dobrą snajperkę i dużo amunicji. Skrypty tam nie sięgają, dobry widok na całą okolicę, bezpiecznie. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sb poradziłem a tym zadaniem, ale nie wiem czemu przy wczytywaniu wywala mnie do pulpitu. 

[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r- zew prypeci\gamedata\scripts\news.script:879: attempt to index field 'actor' (a nil value)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy skryptu wyświetlającego smsy na ekranie. Te losowe, ktoś coś tam widział, ktoś kogoś zabił i takie tam. Standardowym ruchem w takim wypadku jest wczytanie poprzedniego sejwa. Możliwe, że jest już na to jakiś fix ale strona sigerous.ru jest w tej chwili zamknięta. Więc kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.