Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,u mnie narzędzia do granatów były całkiem z tyłu zakładu przy bramie leżały sobie w trawce a info o snajperkach dla informatora na samej górze kontenerów przy budynku z zakładnikiem ( w pierwszym podejściu do gen+2.0 były w krzaczkach za budyniek przy ogrodzeniu).A pytanko z mojej strony -znalazł ktoś narzędzia wojskowe w Prypeci dla mechanika wojskowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzej75 - opisz tu błędy o których pisałeś kiedyś na SB, chyba wiem co to, ale ty jesteś dalej w fabule.

Gdzie znaleźć artefakty 'Gwiazda Wieczorna'? Posiadam ulepszony 'Weles', ale są chyba jeszcze jakieś lepsze detektory.

Problem z tym questem, sprawdziłem na terenie oczyszczalni i nie mogę znaleźć.

Dołączona grafika

Trochę błędów:

to pozostałość z poprzedniej wersji, teraz trzeba więcej kasy dla Żwawego za broń

Dołączona grafika

i tu kilka błędów:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak : Trzeba zanleżć stallkera w okolicy Spalonego gospodarstwa - ni jak nie mogę go odszukać :( Druga sprawa którą pamiętam to dowiedzenie się czegoś więcj o anomali przestrzenej, od NOE - po wejściu do niego w dialogu jest tylko info, iż czeka na kolejna fale mutantów :( Problem z fleszka idealnie opisał powyżej kolega "bolo" - dzięki za info :) Jak coś sobie przypomnę to dopiszę - lecz zastanawiam się nad reinstalem gry i porzuceniem wszystki modyfikacji typu nanoegoszkielety itp, zostawiłbym tylko wyłączenia akumulatorków bo szłyszałem że z nimi jest lipa. Wydaje się iż te dodatki nie powinny mieć wpływu na sama rozgrywkę, ale kto wie, sprawdzić można, zresztą w nanoegoszkielecie jest się prawie nieśmiertelnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może nie na temat, ale jak gram z ustawieniami "fabrycznymi" dodatków, to dość często przycina grę. Procek Q9450, 8 GB RAM 1333, GTX560 - bo zastanawiam się czy wrzucić dodatek ATMOSFER Odnośnie Marjona byłem tam, leżą tylko jedne zwłoki(inną kwestią jest to że nie pamiętam czyje :), kurcze a może nie tam - oj za szybko chciałem to rozegrać), dlatego zacznę jeszcze raz na spokojnie od nowa rozgrywkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecie : Wspominana ikona na sb - nazwałem ją przebijająca pancerz - zauważam że z reguły powstaje jak wejdę na minę, dostane wyrzutnia rakiet, lecz nie tylko - od czego ona jest? jeśli to będę wiedział reszta będzie pikuś Dołączona grafika

Chyba wiem skąd ta ikonka i jak się jej pozbyć. Wygląda mi, że po otrzymaniu silnych obrażeń nie wystarczy leczenie samymi apteczkami. Jest coś takiego jak zatrucie organizmu toksynami. Pomaga użycie psychodelinu, który oprócz obrony przed atakiem psionicznym oczyszcza też organizm z toksyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym środku, który można uzyć (barwinek, apteczka, blokery, wszystkie pozostałe) jest taka rubryka jak skażenie- możemy sprawdzić poziom w PDA Diegtiarowa w rubryce 'skażenie krwi'. Jak mamy rubrykę skażenia na pomarańczowo- jest powolna utrata wzroku, a jak na czerwono to powoli kończy się zdrowie. Możemy usuwać skażenie antyradami i innymi środkami- nie pamiętam ich nazwy oraz leczyć za darmo u medyków na stacjach stalkerów. W przeciwieństwie do pozostałych nowinek to skażenie to bardzo ciekawe utrudnienie. W pda mam quest, żeby spotkać się z Głuszcem, ale dostałem później Smsa, że on zginął. Wysadziłem legowisko pijawek, Wstrząs zniknął ze Skadowska, a drzwi do tego pokoju obok dźwigów są zamknięte. Edit: Głuszec ma chyba zginąć. Czy trzeba zabić Szakala w queście od przywódcy bandytów Czapajewa?

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Questów jest więcej i musisz je wszystkie zaliczyć bo po ostatnim Czapajew przekazuje ci lokalizację dokumentów o jednym z labów. A bez tych dokumentów nie ruszy fabuła we freeplayu. A przynajmniej tak było w 1.7. Następnym z kolei powinien zdaje się być quest na dwa egzoszkielety Czystego Nieba. Chyba też handlarz go dawał. A czemu nie chcesz zabijać najemników na podstacji? Nie są do niczego potrzebni. Ich zabicie nie wpłynie na stosunki z ekipą na Jupiterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem informację odokumentach odnośnie lab. X12  po zadaniu z narkotykami, nie miałem zadania na egzoszkielety, jeśli jest takie zadanie to zrobiłem coś nie tak. Mam pytanie , który egzoszkielet jest lepszy  Nanoegzo czy TIK-1M KRAB, krab jest droższy oprawie 300000 , poradzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zadanie dowiedzenia się czegoś więcej od Noe o anomalii przestrzennej, tylko kiedy bym go nie odwiedził(rano, dzień, noc)zawsze jest tylko jedna kwestia w dialogu - Czekam na druga fale mutantów ..... i nie mogę z nim porozmawiać o niczym :( Wdrapałem się na najwyższy punkt, odstrzeliłem wszelakie mutany w okolicy zasięgu lunety snajperki i dalej nic:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, najpierw helikopter z zadania z podstawki. Jak będziesz miał to zadanie w PDA to możesz wszystkie questy z Noe za jednym razem odwalić. By ruszyło zadanie z helikopterami musisz wykonać dla Informatora quest z poszukiwaniem bazy Świtu.Zalecane na tym etapie mieć skończone wszystkie zadania bandytów na Zatonie.Jeśli dostaniesz od Czapajewa info o naukowcu z dokumentami w anomalii Pazur możesz odwiedzić Świtowców, zrobić ich zadania, iść do Informatora. Po rozmowie z nim uaktywni się wojskowy w bunkrze naukowców. Da ci klucz pozwalający badać helikoptery. I wszystko zacznie się układać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.