Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Seve, muszę nano zostawić i podejście drugie :) Seva ulepszona maksymalnie, Groza + snajpa + wszystkie dostępne do tej pory misje dl naukowców(asysten naukowców zaliczony), a nadal nie ma opcji dialogowej z polem psionicznym.

Edytowane przez andrzej75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazik dzięki, sprawdzę - nie pamiętam już tego z podstawki:) Załatwiłem sobie granaty, tabletki, nawet kombinezon zmieniłem na Ekolog , a Herman nadal nie ma tej opcji dialogowej :( Zostały mi tylko misje z Noe, spiskiem, chyba trzeba będzie zakończyć tą przyjemną zabawę :( Kurcze dzięki za podpowiedzi, ale to nic u mnie nie daje - może ma ktoś sejwa po wykonaniu po otrzymaniu tego zadania?(najlepiej jak miał dorzucone nanoegoszkielety)

Edytowane przez andrzej75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobal dzięki za pomoc, nie zadziałało, widać faktycznie czas się pożegnać z tym modem - może to wina tego że kilka razy użyłem spawnera? Nie wiem, ale zaliczyłem emisję na Zatonie, Janowie i nic, cóż panowie dziękuje za próby pomocy i wybaczcie zawracanie głowy. Chyba że ktoś uprzejmy podrzuci mi seva z otrzymania misji na zbadanie pola psionicznego :)

Edytowane przez andrzej75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziwne zdarzenie. Zaszedłem do Szluga i było u niego zlecenie które rozpoczęło serię questów aż do Anubisa (tępienie "Szczurów" tunelowych i póżniej rewanż na Powinności. Dostałem je nie ukończywszy głównej linii. Po kontynuacji linii Prypeć - helikoptery w momencie opuszczania bazy w celu ewakuacji wszyscy odeszli a Diegtariew ani drgnie. Próbowałem na różne sposoby to obejść ale pomogło tylko cofnięcie się do momentu przed rozmową ze Szlugiem. Teraz jestem już we freepleju i wszystko ok. Komuś się coś takiego zdarzyło czy ja coś nakaszaniłem? ( nie spawnowałem żadnych przedmiotów questowych bo już kiedyś miałem przez to lipę w DMX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest coś nakaszanione w modzie. Mi major się zawieszał przy wychodzeniu z pralni, jak już się ewakuujemy i włącza się króciutki filmik z przelatującymi helikopterami. Wyglądało to, jakby po filmiku nie umiał hud zaskoczyć. Ekipa pobiegła dalej a ja stałem jak słup soli aż dostałem info, że odlecieli, włączył się drugi filmik, ten jak odlatują i wszystko wróciło do normy. Poradziłem sobie tak, że opuściłem pralnię drugim wyjściem, pobiegłem do przejścia do podziemi i zmieniłem lokację. Po przeładowaniu gry wróciłem do pralni, otworzyłem chłopakom drzwi i wszystko już grało. Ale i tak Striełok i jeszcze jeden wojskowy, dziwnie podobny do Diegtiariowa, zostali zamrożeni na placu w punkcie ewakuacji. I siedzieli tam do końca gry. Co śmieszne w końcówce pojawił się drugi Striełok. Edit: Co ważne, jak poczekałem aż gra sama odblokuje majora to nie uruchomiło mi się zadanie zabij 400 zombi i zadanie Garika na poszukiwanie Michnika. Widocznie uruchamia je skrypt i musimy być w punkcie ewakuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sobowtór Diektiariowa i chyba lekarz też siedzą na lądowisku. Nie czekałem na filmik i rozpoczęłem apiać przed zadaniami z free. Po odlocie helikopterów dostałem quest na zombi a co dalej to przede mną. Za pierwszą "zawieszką" w pralni to pomyślałem,że komp wisi. Wolałem zacząć od nowa ten fragment, bo szkoda nie ukończyć tak wspaniałego moda. Dzięki za informacją i plus. To nie lekarz, to Striełok

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem też mam wywałkę przy przechodzeniu. Nie ma zasady jaka lokacja. Zapycha się system i tyle. Czytałem tu na forum o 2 sposobach: ładujesz grę i co jakiś czas wciskasz tyldę, jeżeli masz dużo komunikatów na czerwono robisz esc do menu i ctr+alt+del, załącza się menadżer zadań i robisz anuluj - gramy dalej a kom. na czerwono brak. Drugi to jeżeli masz wielordzeniowy procesor używa się (tu polecono) Ashampoo Core Tuner. U mnie bardzo pomógł i zmniejszył ilość wylotów i poprawił płynność rozgrywki. Wrzuć na forum log błędu to Koledzy ktorzy się na tym znają na pewno pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie znaczy.Jak wywali cię na pulpit otwórz notatnik i użyj komendy wklej. Powinien ci się zapisać właściwy log błędu. Gdyby się nie zapisał to w dokumentach publicznych na dysku C, w katalogu STALKER Zew Prypeci znajdź folder logs a w nim plik xray_twój login. Otwórz go w notatniku, zjedź na dół i skopiuj wszystko poniżej FATAL ERROR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.