Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

:( Trzy sprawy: Misja ze zbadaniem anomalii dla naukowców tam gdzie pojawia się balon energii a z nieba winno spaść pięciu z Powinności: Prawdopodobnie sprzedałem ulepszony detektor. Nie dam rady go odnaleźć. Ulepszyłem za pieniądze u naukowców dwa. Niedźwiedzia i Wellesa (nie wiem czy pisownia poprawna) Chodziłem ok 15 razy i nic się nie dzieje. Sprawa kolejna to misja dla informatora zdaje się (na Skadowsku) "dowiedzieć się wszystkiego o nowej frakcji" (Świt) Niestety broniłem ich bazy i chcą mnie przyjąć. Nie mogę dokończyć misji dla informatora. Kiedy przybywam do ich bazy jedyne co mogę uczynić to handel albo rozmowa z szefem który chce mnie przyjąć w szeregi Świtu. Sprawa trzecia Misja dla wujka Jar czy też Jaro z Wolności. W wiosce z truposzami (Inuzdroje czy coś takiego) Grupa najemników wykończona, zombiaki wykończone. Wujek Jar jest na silnych lekach, zaciął się, nie mogę z nim porozmawiać i nie wychodzi z budunku. Więc nie mogę zakończyć misji. Ostatnio śledząc ekipę ponad 20 bandytów. Dotarłem za nimi do wujka sądząc że coś się odblokuje. Chawirę ostrzelali i jak po sznurku weszli na górę do wujka, który odstrzelił jednego po drugim, następnie z zapałem ostrzeliwuje ściany i nic. Load i Save niec nie dało. Gdyby ktoś miał jakieś pomysły byłbym zobowiązany. Sporo się nachodziłem i napersonalizowałem sprzętu. Sporo misji za mną. Bardzo bym chciał nie zaczynać od początku. ;-| Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nr 1. Musi by detektor Swarog i żaden inny. Skoro go sprzedałeś, to graj dalej, po jakimś czasie powinny się pojawic w ofercie u handlarzy, ewentualnie znajdziesz jakis przy martwym npcu lub w schowku SGM. Na biedę, w grę wbudowany jest spawner. Wyjdź do ekranu ładowania i pod którymś z klawiszy F będzie. Rozumiem, że robiłeś znany z podstawki quest na znalezienie trzech Wielesów w finale którego dostajemy swaroga. Sprawa nr 2. Możesz i powinieneś wstąpic w szeregi Świtu, ale dopiero po zaliczeniu wszystkich zadań dla bandytów na Zatonie. Patrz odpowiedni poradnik. Sprawa nr3. Tu się nic nie da zrobic. Skoro zapisywanie i wczytywanie gry nie pomaga, tylko cofnąc się przed rzeczoną misję i jeszcze raz podejśc do tematu. Oczywiście bez Jara da się grac. Stracisz tylko ze dwa questy poboczne i we freeplayu stracisz mechanika w Prypeci. A może sie tam pojawi lub po jakims czasie się sam odblokuje? Kto wie :tongue:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci kobal za podpowiedzi. :)

Więc tak: Sprawa ze Świtem się zdaje wyjaśniła. Przeszedłem co mogłem dla Bandytów W zgodzie z tym co napisałeś wczoraj w te szeregi wstąpiłem i mam lecieć na Skadowsk do informatora. Więc powinno być git. :)

Sprawa z detektorem: Zebrałem wcześniej te trzy "wellesy" i już czekały. Oddałem je w Bunkrze pozostaje wizyta w Skadowsku. :D (To miał być Swarog a nie niedźwiedź teraz jaśniej się zrobiło ;-) )

Uuuuuu... utrata mechanika nie brzmi sympatycznie ;-| No nic chciałem mu dać czapę, ale możesz mieć słuszność, bywają takie cuda że i może się później odblokować więc dam mu postrzelać w te ściany kolejny eon :E

Dzięki jeszcze raz za okazaną pomoc kobal. (jednak warto zapytać)

EDIT: przestawiłem jedno zdanie.

Edytowane przez vranorvs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemka, pytanie mam, czy link do polonizacji jest tylko polonizacją czy polonizacja+genezis? Bo plik ma w sobie nazwe Final.

Już to wyżej nieważne, mam teraz inny problem bo w ogóle nie działa mi. Nie chce się nawet włączyć menu. Wcześniej grałem w Stalker SNIPER i podczas odpalania gry włącza mi się to logo ze SNIPER. Później jak już się włącza gra jest Sigerous Mod (napis). I wylot do pulpitu. Przy instalacji SNIPER-a coś w folderze bin chyba było podmieniane. Bym usunął, ale nie wiem jakie to pliki. Wszystko zrobiłem tak jak trzeba było, według instrukcji Yurka w 1 poście.

Log:

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function	 : CUIXmlInit::InitStatic
[error]File		 : D:prog_repositorysourcestrunkxrGameuiUIXmlInit.cpp
[error]Line		 : 156
[error]Description : XML node not found
[error]Argument 0	: ga_version
[error]Argument 1	: uiui_main_menu_16.xml

Interpunkcja i ortografia języka Polskiego obowiązuje na Forum. Log błędu wstawiamy używając kod<>. cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mam troche pytań xD -Do kogo muszę zagadać żeby dowiedzieć się o losach informatora -gdzie zdobyć oprogramowanie hakerskie (wiem że Żulowski mówił że u informatora ale nie mam takiej opcji żeby o to zagadać) -Gdzie szukać artefaktu gwiazda wieczorna -I jak mogę zdobyć elektroniczne ruble bo potrzebuje żeby kupić wiedzę o narzędziach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie oprogramowania wykonaj dla Informatora 3 questy na odnalezienie fleszek. Gwiazda Wieczorna, pojawia się poza anomaliami, musisz często chodzić z ulepszonym detektorem, to na pewno znajdziesz wiele artefaktów Elektroniczne ruble można znaleźć na trupach, ale najpierw musisz zdobyć oprogramowanie od Informatora, lub pogadaj z bankierami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy dostane questa od Sułtana na atak na Szewczenke na stalkerów najpierw muszę wykonać to zadanie Długi Płotki? I jeszcze jedno wziąłem od Sułtana questa żeby pogadać z Czapajevem ale gdy tylko się zbliżyłem do ich obozu zaczeli strzelać :/.Po jego zabiciu dalej mam questa żeby z nim pogadać.Co zrobić?

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie questa z Tarantino. Poszedłem z nim do Cementowni, nie było tam Wolnościowców (wcześniej byli ale jak zabiłem Świtowców to zniknęli). Tarantino pobiegł więc na most, po czym odwrócił się na pięcie i pobiegł wzdłuż drogi w kierunku fabryki jupiter(koło kanału). Po drodze spotkał wolnościowców, za 5-tym razem w końcu ich zabił, ale pobiegł na koniec kanału(lewy dolny róg mapy i tam stoi, quest się nie zalicza). Jeśli w momencie gdy jest ma moście, go zatrzymam i z nim pogadam to bez zabijania wolnościowców zadanie jakby się zalicza, tj dostaje questa o artefaktach, ale znacznik questa dalej jest na Tarantino (chyba powinien być na szefie bandytów?). Nie wiem czy to bug czy tak ma być :dry: ps. jak Tarantino ginie to misja się nie zalicza, mimo że mam już questa o artefaktach. Odnośnie questa z odnalezieniem Sroki, Flint raz tylko powiedział o tym jak zabił kontrolera (chyba o tym mówił) ale ranny Stalker nie leży pod pogłębiarką. Do Tego, nie mogę w ogóle pogadać z Flintem tj. jeszcze raz usłyszeć tej jego historii, mam tylko opcję "do widzenia". Muszę wykonać jakiegoś dodatkowego questa by Flint się znów zaczął przechwalać?

Edytowane przez kfiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jurij, mówiąc o pogłębiarce miałem na myśli kamieniołomy:P w każdym razie quest aktywował się dalej po zabiciu kontrolera w tunelu. Map jeszcze nie mam. Miałem za to nowy bug, musiałem użyć spełniacza życzeń, bo quest odnośnie wiązek granatów m68 dla gonty nie chciał pójść dalej(Hawajczyk nie miał opcji dialogowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.