Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam mam problem ze startem  pomocy

 

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CInifile::r_section[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line		  : 502[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : Can't open section 'drug_cat_eye'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Przy próbie włączenia Stalkera taki oto komunikat.

[error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)[error]Function      : CUIXmlInit::InitStatic[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrGameuiUIXmlInit.cpp[error]Line          : 156[error]Description   : XML node not found[error]Argument 0    : ga_version[error]Argument 1    : uiui_main_menu_16.xml

Instalacja tak jak w instrukcji. Czegoś widze nie ma, ale czego?

Czy powinienem przeinstalować gre czy da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponownie pobrałem pliki, i dokładnie ten sam log błedu :/.

Natomiast gdy odpalam grę bez gamedaty i plików to to wszystko działa. :/

Witam chodzi o mod Geonezis do Zewu Prypeci, wywala mi gre zawsze jak próbuje zagadać z barmanem, zaczeło się to kiedy zbadałem helikopter na wzgórzu  i dostałem zadania żeby zbadać punkty ewakuacyjne. Oto log

FATAL ERROR [error]Expression    : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()[error]Function	  : CPhraseDialog::SayPhrase[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamePhraseDialog.cpp[error]Line		  : 146[error]Description   : No available phrase to say, dialog[zat_a2_stalker_barmen_start_dialog]
Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mógłby ktoś wrzucić spolszczenie bo nie można go pobrać z pobieralni.

 

Wyświetla się info:

"Skrypt w trakcie aktualizacji, mogą się pojawić kilkuminutowe przerwy w działaniu. Jeśli problem będzie trwał dłużej niż kilka minut, zgłoś go administratorowi.

Stara pobieralnia został wyłączona, jeśli zaprowadził Cię tutaj link z forum poinformuj administratora."
Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:( Trzy sprawy: Misja ze zbadaniem anomalii dla naukowców tam gdzie pojawia się balon energii a z nieba winno spaść pięciu z Powinności: Prawdopodobnie sprzedałem ulepszony detektor. Nie dam rady go odnaleźć. Ulepszyłem za pieniądze u naukowców dwa. Niedźwiedzia i Wellesa (nie wiem czy pisownia poprawna) Chodziłem ok 15 razy i nic się nie dzieje. Wujek Jar jest na silnych lekach, zaciął się, nie mogę z nim porozmawiać i nie wychodzi z budunku. Więc nie mogę zakończyć misji. Ostatnio śledząc ekipę ponad 20 bandytów. Dotarłem za nimi do wujka sądząc że coś się odblokuje. Chawirę ostrzelali i jak po sznurku weszli na górę do wujka, który odstrzelił jednego po drugim, następnie z zapałem ostrzeliwuje ściany i nic. Load i Save niec nie dało.  

To i tak dobrze. Mnie Wujek Jar zginął. Po wyjściu z chałupy zaczął się z kimś ostrzeliwaĆ, było bum i cisza. Po krótkim poszukiwaniu znalazłem go martwego. Pożytek z tego, że został SWD :). Tylko mechanika będzie brak w Prypeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze. Mnie Wujek Jar zginął. Po wyjściu z chałupy zaczął się z kimś ostrzeliwaĆ, było bum i cisza. Po krótkim poszukiwaniu znalazłem go martwego. Pożytek z tego, że został SWD :). Tylko mechanika będzie brak w Prypeci.

Heh no tak tyle że to SWD chyba gdzieś można znaleźć ale zawsze można się ucieszyć. ;-) Coś pech z tym Wujkiem. Chyba faktycznie leki. :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdarzylo sie Wam, że nie zmienia sie pora dnia? Raz na jakis czas przez całą dobę mam non-stop noc lub dzień. Quest na chimerę na Zatonie, mialem przy pełnym słońcu. Pomaga dopiero kilkukrotne wyjscie z gry i ponowne wejście. Tak jakby jakiś skrypt nie odpalał. Gram bez dodatków pogodowych.

Edytowane przez Argawen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję linku do SGM 2.0 (nie torrenta) bo ten z pierwszego postu nie działa. Szukałem po sieci ale linki na rosyjskich stronach są padnięte, a przynajmniej mi się nie udało znaleźć działającego.

Może ktoś poratuje, chętnie zagrałbym w tego moda po polsku (reszta plików już pobrana z pierwszego posta).

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo sie Wam, że nie zmienia sie pora dnia? Raz na jakis czas przez całą dobę mam non-stop noc lub dzień. Quest na chimerę na Zatonie, mialem przy pełnym słońcu. Pomaga dopiero kilkukrotne wyjscie z gry i ponowne wejście. Tak jakby jakiś skrypt nie odpalał. Gram bez dodatków pogodowych.

Wyjątkowo wnerwiające. :( Przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla zainteresowanych wrzucam fix bardzo irytującego problemu trapiącego wszystkich graczy SGMów, czyli źle skalibrowane celowniki mechaniczne. https://drive.google.com/file/d/0B3vgMIAKt919emhwaEhYdkdtVkE/edit?usp=sharing Fix poprawia celowniki wszystkich broni z SGM 2.0 + Geonezis. Działa tylko dla rozdzielczości 16x9. Jeżeli byłyby jakiekolwiek problemy z linkiem, czy z celownikami to dać znać, to poprawię.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo dzięki . A  miałeś  questa  atak  na  skadowsk ? Bo bandyci  nie przychodzą  dochodzę  albo  do drugiej albo  do  trzeciej fali  i  potem  nic , próbowałem  latać i wybijać i nic, siedziałem  ze  snajperką  na  skadowsku i to samo... po prostu  niespawnują  się  bandyci  a  ci  co  podejdą  wbijają  do skadowska. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.