Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po zebraniu fleszek na specjalne ulepszenia dla Informatora kupisz płyte hakerską u handlarza stojącego na przeciw Brody lub w Janowie u handlarza stojącego koło Hawajczyka. Klikasz płytkę w inwentarzu po zakupie i instaluje się ściąganie kasy z trupów (to będą te elektroniczne)

Już wiem dlaczego nie miałem namiarów na narzędzia tam trzeba płacić elektronicznymi rublami, ale jak je zarobić lub gdzie wymienić ruble normalne na elektroniczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro na serwerze i w pierwszym poscie powinna pojawić się nowa wersja polonizacji zawierająca poprawkę błędu zgłoszoną przez Korn06 (brak opisu toreb medycznych). Nowa wersja oznaczona datą 11.04.12 jest kompatybilna z wcześniejszymi sejwami, więc wystarczy pobrać i nadpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam to w Geonezis płytę z odpowiednim oprogramowaniem kupowało się u Informatora na Skadowsku po wykonaniu dla niego zadań z fleszkami. Bodajże po pytaniu czy ma takie oprogramowanie Informator wysyłał nas po fleszki. Po przyniesieniu chyba nawet jednej pojawiała się opcja z kupnem / dostaniem płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę jej dać do osobistej skrzynki , nie da się, mam następujący problem , chciałem zrobić zadanie na fleszke na zbroję ale pomyślałem, że udam się na Janów i tam się dozbroję , porobiłek kilka zadań dla naukowców ulepszyłem detektor wróciłam na Zaton i zadanie zrobiło się nieaktywne, czy muszę grać od początku?.

//

Sprawa się wyjaśniła, znalazłem.

//

Gdzie są narzędzia dla Azota w sprawie zrobienia granatów, dokumentację mam. Zrobiłem kwest z jedzeniem dla najemników w podstacji przeszukałem teren i nie znalazłem. Wcześniej szukałem w zakładzie utylizacji, bez rezultatu, informator przekazał mi , że w tych miejscach powinny być.

Nie dublujemy postów LD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja jest losowa, w grę może wchodzić bodajże 5 lokalizacji. Prześledź temat odnośnie Geonezis 1.7. Tam kilka lokalizacji było opisanych. U mnie narzędzia były w zakładzie utylizacji, w budynku gdzie siedzą najemnicy na najniższym poziomie. W zasadzie już w piwnicy. Leżały sobie na ziemi mniej więcej na środku budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dalej ich nie znalazlem, mogę dać namiar na narzędzia do kalibracji, fabryka Jupiter tam gdzie są dokumenty po, których się spawnują najemnicy, nie brać dokumentów. Ja znalazłem przy okazji misji z AK dla Zwawego, tam sa 2 miejsca z dokumentami. Wcześniej jedne znalazłem w Leśniczówce na Zatonie na strychu tak jak w podstawce, Janów tunel ten co robimy kwest dla naukowców, jak się wejdzie do tunelu w lewo jest niebieska szafa elektryczna na niej są narzędziaa i jeszcze jedne znalazlem na stacji benzynowej na cysternie przy siatce.

EDIT: Yurek (21.04.12)

Usunąłem Twój poprzedni post, gdzie napisałeś to samo jako "Gość" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bolo

Jak Ci się nie uda znaleźć, to spróbuj tego:

Pamiętaj o zrobieniu kopii zapasowej pliku, w którym będziesz grzebał !!

Otwórz notatnikiem plik: scriptsui_main_menu.script

Znajdź linie:

elseif db.actor~=nil and dik==DIK_keys.DIK_F5 then

self:mod_options()

pod nią dopisz:

elseif db.actor~=nil and dik==DIK_keys.DIK_F10 then

give_object_to_actor("jup_azot_quest_instruments_for_grenade")

To wszystko. Odplasz g, ładujesz sejwa i naciskasz kolejno: ESC=>F10=>ESC i w plecaku powinien pojawić Ci się żądany przedmiot. W tym przypadku narzędzia dla Azota.

Po poprawce tem fragment kodu powinien wygladać tak :


  if dik==DIK_keys.DIK_Q then
	 self:OnMessageQuitWin()
  elseif dik==DIK_keys.DIK_SUBTRACT then
	 self:screenshot_mode_on()
  elseif dik==DIK_keys.DIK_ADD then
	 self:screenshot_mode_off()
  elseif db.actor~=nil and dik==DIK_keys.DIK_F5 then
	  self:mod_options()
   elseif db.actor~=nil and dik==DIK_keys.DIK_F10 then
	  give_object_to_actor("jup_azot_quest_instruments_for_grenade")

Powodzenia.

I nie przesadzaj ze spawnem kwestowych przedmiotów, bo może Ci się wysypać gra !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę na wstępie, byście nie pisali że mam używać mózgu, bo wy tak robicie - to raz.

Dwa : mam malutki problem z fleszkaąna magazynie kontenerów, obleciałem wszystkie lokalizacje i nie mogę jej znaleźć( w tych podanych z poradnika)

Trzecie : Wspominana ikona na sb - nazwałem ją przebijająca pancerz - zauważam że z reguły powstaje jak wejdę na minę, dostane wyrzutnia rakiet, lecz nie tylko - od czego ona jest? jeśli to będę wiedział reszta będzie pikuś Dołączona grafika

Czwarte : Jak użyć tych płyt kewlarowych?

Generalnie : w nosie z tą ikoną, ważniejsze jest by znaleźć ową fleszkę na magazynie kontenerów(tam gdzie uwalnia się stalkera Mitaj)

PS : Powiem iż znalazłem tam jakieś szkice dal informatora i nic więcej.

Od kiedy my mówimy żeby używać mózgu my z tego nie jesteśmy znani LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korn dzięki, z punktem 3 sie zgodze, jest taka możliwość, nie rozumiem tylko dlaczego pomagają antyrady i nic więcej? za punkt 4 dziekuje za info - fleszke sprawdzałem przy budynku z prawej strony na samej górze kontenera tego obok ciężarówki i nie widziałem jej(czyba że to nie ta prawa strona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczytuję twojego sejwa, wywala:


FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line		  : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Can't open section 'exo_nanos'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report


Na pewno grasz w Geonezis 2.0? Jak nie masz tej ikony pomarańczowej, to poszukaj dokładnie tej fleszki i graj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, fleszke znajdziesz na dachu budynku z jeńcem, musisz po rurze przejść i tam będzie normalny plecak w nim jest fleszka, szkice będą ci potrzebne do łączenia granatów przez Azota, właściwie to tam są jakby dwa dachy, może piszę niedokładnie albo inaczej budynek z jeńcem stajesz przed drzwiami patrzysz w górę i na prawo tam jest plecak, musisz się cofnąć do samego wejścia na plac z kontenerami iść w lewo i tam będzie taka kładka z desek poniej wejdziesz na kontener i skok na rurę i pomalutku do celu, powodzenia jak coś to pytaj, będę wiedział podpowiem.

Znalazłem narzędzia do łączenia granatów , były w zakładzie utylizacji za budką z czerwonej cegły przy wejściu tam też był schowek.

Nie dubluj postów LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.