Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

DARK SIDE.png
Platforma: Czyste Niebo 1.5.10
Autor: @kubekpop, @Gizbarus, @Junx
Data Premiery: 16.04.2012r
Długość moda: Przeciętna (~20 godzin)
   

            OPIS:                      

Spoiler

Modyfikacja wprowadza parę przydatnych usprawnień, a sama gra została wzbogacona o drobne detale. Warto również mieć na uwadze fakt, że autorami moda są nasi rodacy.

Główne Zmiany:

  • Po ukończeniu gry dostępny jest freeplay
  • Możliwość snu
  • Nowy HUD oraz konfiguracje broni 
  • Przejrzysty ekwipunek 
  • Nowe mutanty ( Bajun, Zombie itp. )
  • Nowe kombinezony 
  • .. I parę drobnych zmian 

SCREENY:

Spoiler

ss_kuba_04-10-12_13-42-07_marsh.jpgxrEngine_2012-04-07_10-00-46-85.jpgxrEngine_2012-04-07_09-54-22-18.jpgxrEngine_2012-04-07_09-56-12-16.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Poprawna kolejność instalacji:
1. Czyste Niebo 1.5.10
2. W pliku "fsgame.ltx zmień $game_data$ = false| true|"

                    na "$game_data$ = true| true| "

3. Pobrane archiwum należy rozpakować, a jego zawartość umieścić w głównym katalogu gry

 

LINKI DO POBRANIA:

 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubekpop, przede wszystkim fabuła. Questy, questy i jeszcze raz questy. Przy dzisiejszym wyborze modów fabularnych kto ci spojrzy na moda który dodaje śpiwór i zmieniony config broni. Zrobisz to lepiej niż było w SGM dla CN czy też w OGSM? No chyba, że się wprawiacie dopiero. To inna sprawa. Dałeś freeplay, czyli rozumiem z Limańska też będzie można się wrócić? Wywalcie te cholerne zadania z wojny frakcji :) te które dostaje się smsem. Niech gracz normalnie dostaje zadania u zleceniodawcy a frakcje niech się tłuką na boku. To będzie coś nowego :D Nic mnie tak nie wkurzało jak w Limańsku dostawałem wiadomość, że bandyci znowu zajęli zapluty hangar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z Limańska, a z elektrowni. Z limańska to musiałbym różne dziwne rzeczy jeszcze robić. Zobaczę, ale wątpię. I na to wojny frakcji w tle to jest TFW gdy grasz jako samotnik :) Do nowej fabuły to bym musiał skrypty nowe napisać, a na tym się nie znam. Może dodam parę zadań, ale nie będą to oskryptowane, skomplikowane questy. Nie przeceniajcie mnie. Szczególnie teraz, gdy smoq2 (autor TFW, spoko gościu) ma dużo na głowie. Ale trochę się pobawię może w te klocki i może coś mi się uda. Fabuła akurat mi w CS pasi :) Aha, i ten mod będzie pierwszym modem do CS w pełni kompatybilnym z Arsenal Modem, nad którym pracuję (spora kompilacja broni z modów do CS i CoP - przeportowane pod CS). Więc tu chociaż coś dla Was nowego :) Tyle to jestem w stanie zdziałać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mamy tylko mały problem. Nie potrafię przerobić fabuły :/ Zawsze miałem wyczucie do tekstur, dźwięków, configów, ale nigdy do alife i skryptów. Fabuła to skrypty, lepsze nowe zadania to skrypty albo infoportion, które nie chcą działać. Choć to może ogarnę. Choć może wezmę jakiegoś większego moda, np. sigerous i jego przerobię na mroczny i dodam i zmienię swoje rzeczy. Dajcie mi miesiąc :) Bo na razie mam swoje problemy niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Jakby co zobaczcie też moddb.com/mods/dsote to jest do CoP. I chyba jednak zrobię tą wersję na bazie SGM Albo nie. To nie ma sensu. Dodam parę rzeczy i podam siebie jako autora? Wolę zrobić naprawdę sporego Arsenal Moda. I patche łączące do różnych większych modów. Coś, co lubię, co potrafię, na czym się znam. TFW team robi większego moda przecież, to ja tu nie mam szans. Niby nie o rywalizację chodzi, ale wolę zrobić coś, co się każdemu przyda, a nie coś, w co zagra tylko kilka osób. Na razie mam: -M16A1 -M4A1 -Długi BM16 -Nowy G36 -HK53a3 -M1891 z lunetą (thx to smoq2) -GP 100 -UMP45 -TRG22 -Toz 34 z lunetą -M14 -RPK -PSG1 -Protecta -HK416 a w planach dużo więcej. Więc to chyba lepsze, nie? A DSOTE to taki dodatek do Arsenala :D Co nie znaczy, że projekt DSOTE zostaje porzucony. Gdybym choć miał jakiegoś skryptera w teamie. Ale nic, damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Agrael promował(a), przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.