Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. 2 - prace wstrzymane


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś potwierdziły się złe wieści. Prace nad S.T.A.L.K.E.R. 2 zostały wstrzymane na rzecz gry MMO "Survarium" tworzonej już w nowym studiu Vostok Games. Jednocześnie wyjaśnia się kwestia zagadkowego filmiku z "jakiejś" gry MMO która z początku była brana za drugiego Stalkera. Jeśli o mnie chodzi jestem zupełnie zawiedziony. Link do oficjalnego filmiku na YT: http://www.youtube.c...d&v=Kl812VZv9VI Pozostaje tylko pocieszać się modami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dla tego mam jako-takie pocieszenie. Pozostaje mi czekać aż wyjdzie finalna wersja LWR ToD i spolszczenie do tegoż moda wykonane przez naszych zacnych tłumaczy. Pozdrowienia dla Was panowie. Żal człowieka ściska bo zaprzepaszczono grę o takim potencjale. A porzucenie takiego projektu na rzecz MMO jest- moim zdaniem, niczym cios w policzki graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powodem przez który nie możemy kontynuować prac nad S.T.A.L.K.E.R em 2 jest to, że ani my, ani nasi nowi inwestorzy nie możemy dojść do porozumienia z właścicielem praw do marki." -Official S.T.A.L.K.E.R. Facebook Koniec naszych marzeń o S.T.A.L.K.E.R 2 panowie :sad: . No cóż najczarniejsza wizja fanów się sprawdziła. Pozostają nam tylko mody, które miejmy nadzieję nadal będą tworzone i tłumaczone przez naszych tłumaczy :smile: :yes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda tylu fanów będzie zawiedziona. A wszystko wina kasy. Tylko 1 rzeczy nie mogę pojąć skoro zarobili na Cieniu i Czystym Niebie tyle kasy to czego żyłować na dokończenie tego projektu skoro z góry wiadomo że przyniesie milionowy zysk.

A skąd wiesz ile zarobili? I skąd wniosek, że to akurat sprawa skąpstwa Grigorowicza? W tej branży nic nie wiadomo. Nie takie pewniaki lądowały na śmietniku. Większym od GSC powijała się noga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tą branża żądza nie co co powinni a ludzie od zarabiania kasy. Jeżeli na czym innym można wyjść lepiej to się zarzuca projekt obojętnie w jakiej fazie i robi co innego. Jedynie co mnie wpienia, to to że mogli udostępnić to co zrobili do tej pory, modderzy by się tym zajęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta praca kosztowała ciężkie pieniądze i nic dziwnego, że nikt nie odda jej za darmo..może kiedyś się tak stanie podobnie jak z SDK i oficjalnym pozwoleniem dla moderów, ale na pewno nie teraz. Najpierw właściciel marki spróbuje coś sprzedać by odzyskać część kapitału. W mojej opinii w cytowanym zdaniu z Fecebook-a wyraźnie widać konflikt między ekipą, a właścicielem praw do Stalkera...tutaj spekulacji jest nieskończona ilość.. :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie mogę w to uwierzyć, ShoC był dość niedopracowany i bardzo długo wychodził, pewnie nie zarobili nawet na nim, CzN to totalne bagno tylko do maniaków stalkera, wymagania z kosmosu a na ekranie tego nie widać, masa bugów. Ale za to ZP jest grą dopracowana z każdej strony, na pewno Greg.. się na niej odbił i zarobił. Właśnie przechodzę sobie kolejny raz Zew Prypeci, staram się robić wszystkie poboczne questy i jest świetnie, dopiero teraz zaczaiłem doceniać to dzieło. Do tej pory moim ulubionym stalkerem było Czyste Niebo ze względu na mapę bagna, śmigając po niej z Toz'em, polując na mutanty. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.