Jump to content

Problem z wejściem do zbrojowni wolności

apophis
 Share

Recommended Posts

Witam. Natknąłem się na problem z wypełnieniem misji od Pantery w zbrojowni Wolności. Trzeba dostarczyć unikatowy pancerz schowany w plecaku w zbrojowni. Bez problemu udaje mi się spowodować odejście z posterunku wartownika ale nie mogę wejść do zbrojowni pomimo odstrzelenia kłódki. Nie wiem czy brakuje czegoś w lini fabularnej lub jakiegoś niewypełnionego zadania. Jak ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny. Pozdrawiam.

O ile wiem, ta zbrojownia zawsze, ale to zawsze otwiera się po odstrzeleniu kłódki i użyciu " F". Tak było w każdym modzie w jaki grałem. Nie widzę powodu by tu miało być inaczej. Może coś się zawiesiło w samej mechanice. A wyświetla ci się "naciśnij F " jak najedziesz na klamkę? Może wyskocz do Baru i zaraz wróć na MW by gra się przeładowała. Jak pamiętam z NS to przy tej akcji z kombinezonem zbierało się jeszcze truchło jakiegoś psa na zlecenie kumpla Pantery. Ale nie sądzę by to była przyczyna. Może przywal w te drzwi z czegoś mocniejszego, jakiś gauss albo co. Wrzuć tam granat.

• Dodatnia 1

Witam. Próbowałem już prawie wszystkich kombinacji które zaproponowałeś z wyjątkiem przejścia na inną lokację. Nie pojawia się komunikat "naciśnij F". Wrzucenie granatu powoduje natychmiastowy odwet Wolności i stają się wrogami. Z kukłą psa nie mam żadnych problemów. Jeszcze parę razy spróbuję i pewnie będę wczytywał wcześniejsze zapisy. // Niestety zawiodły wszystkie próby rozwiązania problemu więc mam prośbę o użyczenie zapisów z gry od pierwszego wejścia do Warlabu. Podejrzewam że uszkodzone zapisy gry są tak odległe że nie jest możliwa naprawa tego błędu. Przeinstalowałem podstawkę i DMX-a i chcę sprawdzić gdzie leży błąd. Z góry dziękuję.

Witam.

Mam problem z wysłaniem pliku przez forum (komunikat o braku uprawnień do takiej operacji) wiec wrzuciłem to na Skydrive.

Podaję link.

https://skydrive.liv...32&sc=documents

Pozdrawiam.

Krótkie wyjaśnienie tego co w sejwie. Zabrałem kukłę psa , odstrzeliłem kłódkę w zbrojowni , wywołałem ponowną emisję i nic więcej nie mogę zrobić.

Edited by apophis

Podczas wczytywania gra mam buga

[error]Expression : start_node && path

[error]Function : CXml::NavigateToNode

[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xrXMLParserxrXMLParser.cpp

[error]Line : 97

[error]Description : NavigateToNode failed in XML file

[error]Arguments : gameplaygame_tasks.xml

Moda ugotowałem według instrukcji, nie dodawałem nic więcej.

Jakiś problem z plikiem game_tasks.xml w folderze gameplay. Ale raczej na techniczny wygląda. Może uszkodzony albo co. Sprawdź czy możesz założyć nową grę. Jeśli tak to problem jest w sejwie. Jeśli nie to w twojej instalacji.

Podczas wczytywania gra mam buga...Moda ugotowałem według instrukcji, nie dodawałem nic więcej.

Witam.

Ja też mam DMX-a bez dodatków. Jedyne co mi się w tej sytuacji nasuwa to problemy z zapisami na których nastapiły wyloty do pulpitu. Ale kiedy to nastąpiło tego najstarsi górale nie wiedzą.

U mnie zapis wchodzi bez problemów a potem to już wiesz jaki problem występuje.Aha jest jeden dodatek który dołożyłem a właściwie to łatka Yurka na problem ze snem GG.

Spróbuję dopisać przedmioty z plecaka do plików handlarzy ale nie bardzo wiem co w nim było i nazwy poszczególnych przedmiotów.

Pozdrawiam. Chyba że ktoś udostepni te sejwy o które prosiłem.

Pozdrawiam.

U mnie założenie nowej gry też nie stanowi problemu.

Ja z wartownikiem robię zawsze inaczej jak wolność jest przyjacielem (kropki zielone) to wartownika możesz spokojnie zabić nożem, albo jakąś bronią z tłumikiem ja go zdejmuję zawsze z igłowca i nie zmienia to relacji wolności w stosunku do mnie, ale nikt inny z wolności nie może cię zauważyć. Jak go po cichu zabijesz to nikt na jego miejsce się nie pojawi przynajmniej u mnie. Spróbuj zrobić tak i może wtedy drzwi się otworzą.

Na pewno nic więcej nie dodałeś ?

[error]Expression : start_node && path

[error]Function : CXml::NavigateToNode

[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xrXMLParserxrXMLParser.cpp

[error]Line : 97

[error]Description : NavigateToNode failed in XML file

[error]Arguments : gameplaygame_tasks.xml

Załącz plik ''game_tasks.xml''

ps. ja mam moda pod patch 04, a ty też czy 05 ?

ps2 Co do ominięcia strażnika już pamiętam, w dmx, zespawnowałem sobie wrogo nastawionego wojskowego albo monolitowca który zastrzelił wartownika, wtedy ja rozwaliłem go i miałem wolne przejście.

• Dodatnia 1

Witam.

Podstawka jest tylko pod 1.004 i na taką podstawkę dokładałem DMX-a. Jest jeszcze jedna rzecz , adaptacja pod monitory 16x10 z patcha 1.3.4

Kiedy grałem w "czystą" NS wystarczało wywołać emisję i strażnik spokojnie się wynosił

Link do game_tasks.xml

https://skydrive.liv...E79F51018C5!132

Zespawnowałem SKATA-15 i fabuła ruszyła dalej. Zaliczylo mi zadanie od Pantery na zbrojowni Wolności.

Ale coś mi mówi że to jeszcze nie koniec kłopotów. Dziękuję wszystkim za porady i oczywiście temat do zamknięcia.

Edited by apophis