Jump to content

Problem z zadaniem zlikwidowania nibypsów na MW


apophis
 Share

Recommended Posts

Witam. Od Łukasza wziąłem zadanie zlikwidowania grupy nibypsów na MW. Z całej grupy pozostał jeden nibypies nie do zabicia żadnymi środkami. Najgorsze jest to że nie mogę tego zadania zakończyć ani zrezygnować. Opcja rezygnacji nie pojawia się w dialogu z łukaszem. Być może jest jakiś związek pomiędzy tym problemem a kolejnym na który się natchnąłem i opisałem w Problemach Fabularnych. Jak ktoś ma jakiś pomysł wybrnięcia z tych kłopotów to będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

To zadanie jest zapewne z podstawki. Jedno z cyklicznych zadań Łukasza. Choć nie pamiętam takiego. Może spróbuj przeinstalować wszystko włącznie z podstawką. Potem cofnij się o kilka zapisów, najlepiej przed wejście na MW i próbuj jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Też myślałem że to jedno z cyklicznych zadań ale w opisie kwestów czystej NS i gry podstawowej tego zadania brak. Mam prośbę czy ktoś z szacownej Braci Stalkerskiej nie mógłby przy okazji sprawdzić czy to zadanie może dostać od Łukasza? Coś mi się widzi że czeka mnie cofanie się w zapisach bardzo daleko. A ponadto boję się że możesz mieć rację z sugestią renstalacji podstawki i DMX-a bo porównując źródełko DMX-a które sobie zrobiłem i folder z grą to są różnice w objętości plików. Ech...ale i tak lubię tą gierkę Pozdrawiam. Chyba tu nic się nie da zrobić więc temat do zamknięcia. Pozdrawiam.

Edited by apophis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity