Skocz do zawartości

Szybka utrata zdrowia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem ze zbyt szybką utrarą zdrowia(sił)przez mojego stalkera .Chodząc po Prypeci i wypełniając zadania Merlina od Jakiegoś czasu ,a szczególnie po wykonaniu ostatniego zadania i walce z trzema Fantomami czerwony pasek zdrowia tak gwałtownie spada , że niemogę nadążyć z uzupełnianiem go apteczkami czy opatrunkami.Straciłem w ten sposób mnóstwo apteczek ,opatrunków, jedzenia a to nic nie pomaga po kilku krokach stalker pada martwy.Myślałem ,że jestem napromieniowany ale użycie leków przeciw promiennych pogarsza tylko zdrowie.Kombinezon mam w porządku przy pasku noszę tylko dozymetr i obciążony jestem około 50 kg.Chyba będę zmuszony cofnać się o kilka sejwów (ale w ten sposób stracę kilka godzin) i znalezć przyczynę.Jeżeli Ktoś miał podobny problem proszę o podpowiedz za co z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie promieniowanie. Domyslnie na Tab albo Capslock można sprawdzić poziom, najlepszym rozwiązaniem jest zdobycie przynajmniej jednego artefaktu który ma właściwości obniżające radiację- można spróbować wymienić się z jednym z monolitowców w sarkofagu (o ile dobrze pamiętam na początku tymi artefaktami są Świecidełko, Błysk, Kula Ognista). W poradniku masz opisane, jaka skala radiacji jest śmiertelna.

Edytowane przez korn06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być promieniowanie. Tym bardziej że jak autor pisze "po ostatniej walce z fantomami". A w tym budynku (dworca autobusowego chyba) jest potężne promieniowanie. Można błyskawicznie złapać śmiertelną dawkę nawet z artefaktami. Dlatego raczej starałem się gonić z fantomami w około i nie pchać do środka. Nic nie pomoże tylko kupić dozymetr, wsadzić na pas i okresowo kontrolować (Tab) ile nazbieraliśmy. Jeżeli sporo (powyżej setki) to znajdujemy spokojne miejsce, wszystkie arty +radiacja wrzucamy do jakiegoś schowka, ładujemy na pas wszystkie arty - radiacja i oczekujemy aż nam poziom spadnie. Bawić się w antyrady szkoda czasu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.