Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem w tego moda i doszedłem do Oazy. Tu klops, nie da się bez szatańskiego szczęścia tego przejść! Tu jest tyle kombinacji, że szwajcarskie szyfry by się tego nie powstydziły. Gdyby się komuś udało i zapamiętałby kombinację (@smox przeszedł, ale nie zapamiętał sposobu), to proszę o podpowiedź, bo ogólnie około 10 godzin "zygzakowania" i nic. Jest to zadanie od naukowców. Tam jest jakiś artefakt Joker, warto by było go obadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz to zrobię @smox. Mialem taki wylot:


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression    : fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 342
[error]Description   : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : Can't open section 'jup_contr_2'

Czy to wskazuje na brak dialogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mod to istna porażka twórcy. Nie postarał się o pełne dokończenie moda i olał dalsze jego losy. Namęczyli się chłopaki, by tego moda spolonizować, a tu taki gniot. Nie pierwszy chyba to mod tego gościa, co zarzucił prace, zanim ukończył dzieło. Może się mylę, ale wszystko na to wskazuje. Ten error z niby brakiem pliku, wczytałem inny zapis i poszedłem robić co innego, potem ponownie nawiązałem z tą osobą rozmowę i o dziwo, nie było wylotu. Jak opiniuje mój kolega (a wie co mówi), to barachło, nie mod. A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hraje někdo tento mód?Nemohu se dostat z Kordonu,Po zabití Monolitu jsem mněl pohovořit s Chronometrem,ten mně poslal za kapitánem.Ten se mnou vůbec nechce mluvit a v zadání mám pořát abych promluvil s Chronometrem.S tém také nejde mluvit.Mód vypadal zajímavě ale nějak jsem skončil hned na začátku.

Dzięki @smox...czyli mam problem. Fixy wstawiłem na to spolszczenie i mam wysyp podczas ładowania. Zmienię oświetlenie na statyczne i zobaczymy.

Taky jsem mněl výpadky během načítání.Potom jsem si všiml že jsem mód aplikoval na SOCH 1.006.Po nainstalování SOCH 1.004 už problém nebyl ale zase se nemohu hnout z toho Kordonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem na stronie tego moda, gdzie wszystkie psy i  psipsy zony na nim wieszali.

Autor moda miał do końca zeszłego roku dokonać takich w nim zmian, aby był grywalny. Nowy scenariusz i usunięcie wszystkich bugów. Ale w tym roku na forum się nie pojawił, a dyskusja umilkła.

W dyskusji autor sam się przyznał, że zrobił część 1 z części 2, którą robił kiedyś tam, sklejając różne małe mody i pozapominał usunąć zadania niedokończone.

Wg dyskusji, można zagrać w 1 część, po nałożeniu trzech fixów, ale rewelacji nie będzie. Można już przejść Oazę i zabić Monolitowców z miotaczami. Ci co już to robili i się im nie udało, zadania muszą wziąć ponownie.

A część druga, to jeszcze większy gniot. Ale to nie moja opinia, tylko forumowiczów ze strony moda.

Ponieważ nie można w obu częściach kupić jedzenia i amunicji, jeden z forumowiczów dał taka radę na amunicję.

Zanosimy pozbieraną i zgromadzona na kupkach broń do mechanika, tam dokonujemy ulepszenia na wielkość magazynka. To powoduje, że oddaje on nam ja załadowaną. Amunicję wyjmujemy, a broń sprzedajemy. I tak w kółko.

Czyli z grą trzeba się wstrzymać - wygląda na to, że na długo, długo.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam, proszę o pomoc.Wypakowałem wszytko w kolejności jak podano u góry i gra nie idzie.Pojawiają się tylko pierwsze duże litery THQ i hop do pulpitu a w logu takie coś:

 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CRender::texture_load
[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp
[error]Line          : 295
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find texture 'introintro_gsc-wp'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.