Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawiając spolszczenie musiałem sprawdzić czy działa. Zainstalowałem moda, spolszczenie, zagrałem i... gram dalej. Jestem już na Jupiterze i miałem dopiero jeden wylot. Był już opisywany w temacie, kończy się tak - [error]Arguments     : Can't open section 'jup_contr_2' . Pojawia się podczas brania pobocznego zadania. Pewnie Mechanicy dali by sobie z tym radę, ja nie. Gram zgodnie z fabułą, robię zadania poboczne i gra mi się fajnie. Nie wiem dlaczego tak narzekano na tego moda. Ma pewne wady, ale nie są uciążliwe.

ss_jarek_03-05-16_19-32-57_(jupiter).jpg

ss_jarek_03-05-16_20-56-40_(jupiter).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wylot z takim oto logiem:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CRender::texture_load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\Texture.cpp
[error]Line          : 295
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find texture 'wpn\scope_val_voron'

O co tu chodzi....wyskakuje mi gra do pulpitu w momencie lądowania na Zatonie...

Edytowane przez jerczi
Błąd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Visual C++ Runtime Library 

Runtime Error

Program: Tu jest ścieżka do bin

R6025

- pure virtual function call

Takie coś wyskakuje mi podczas rozmowy ze stalkerami. Mam znaleźć kilku chętnych do przejścia do Prypeci z Janowa.

Szukałem tego problemu w necie i jest owszem, ale instalacja - Microsoft Visual C++ 2010  x64 Redistributable Setup (vcredist_x64.exe) i Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Setup (vcredist_x86.exe) nic nie daje. Wie ktoś co z tym robić?

Dodano:

Ukończyłem moda. Nie udało mi się zrobić 2 zadań pobocznych, bo wcześniej lub później kończy się to wylotem.

No cóż, mod nie jest zły, gra się przyjemnie, ale... wygląda na niedokończony. Gdyby autor nie robił tylu wersji, a skupił się na jednej, to mod byłby niesamowity. Mnóstwo lokacji ze wszystkich Stalkerów, i to wszystko działa. Zero wylotów. Pomysł na moda niezły, tylko wykonanie zawiodło.

Jednak moda da się przejść bez większych problemów.

Dodano:

Po wykonaniu ostatniego zadania lądujemy w Rudym lesie. Możemy stamtąd przejść do innych lokacji. Takie moje spostrzeżenie. Nie potrzebnie na początku gry trzymałem się nowych zadań z moda. Trzeba było iść trochę starą linią fabularną. Pozwoliło by mi to lepiej się uzbroić (choćby w celownik PSO) i dopiero robić nowe zadania. 

We free playu wielu zadań nie da się zrobić, bo w Janowie musimy przystąpić do Wolności, Powinności lub Świtu. Wybrałem Świt i nie wiem dlaczego, ale Wolność i Powinność są wrogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie. Mam problem z instalacją.Instaluje mi się w folderze z grą(nie mam możliwości zmiany) a rozpakować wcześniej nie mam czym. Universal extractor ani 7zip nic nie dają. Po zainstalowaniu żąda klucza z płyty ale mu nie pasuje ten co mam( zaznaczam oryginalny STALKER). Przy okazji wywala mi pliki z podstawki.Będę musiał instalować od nowa bo nie mam kopii. Co z tym fantem zrobić? Chciałbym w tego moda zagrać.Mam wersję 2.1

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

INSTALACJA MODA:

 

1. Stawiamy moda w wersji Rus Patch 1.0004 - najlepiej pobieramy taką wersją od @Koma stąd:

2. Następnie odpalamy z pobranej paczki instalator setup_zm.exe - instaluje on moda w katalogu z grą.

3. Wklejamy gamedata fixa z paczki.

4. Nakładamy gamedata polonizacji.

5. Do katalogu pol w lokalizacji "GSC World Publishing\S.T.A.L.K.E.R\gamedata\config\text\pol" wklejamy pliki z paczki: pol.7z

   bez zgody na zamianę plików - uzupełniamy brakujące.

5. Gramy.

 

ss_cichy_12-28-16_21-24-19_(yantar_old).jpg ss_cichy_12-28-16_21-23-40_(yantar_old).jpg ss_cichy_12-28-16_21-23-33_(yantar_old).jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko.Mam AVS z torrenta( wypakowana gamedata) .Czy wystarczy go normalnie wkleić czy jeszcze coś robić?

Polska wersja na razie działa bez zarzutu.Ale na rosyjskiej mam problem na samym początku.W pewnym momencie mnie wywala na Kordonie i to w różnych miejscach w wiosce kotów.Raz jak zbieram sprzęt z zabitych, za drugim razem gdy zaczynam rozmowę z handlarzem a jeszcze dalej jak idę na posterunek bo mnie trepy zaatakowały już w wiosce.Nie wiem o co chodzi.

Problem z wylotami rozwiązany.Coś mi system fiksuje i niekiedy rozłącza mi router. Wtedy mi wywala.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś problem z rozmową z Kapitanem wojskowych w wiosce kotów po rozmowie z Chronometrem na temat pieniędzy dla wojskowych, brak dialogu tylko chodzi po wiosce i tyle, próba rozmowy  - "Narazie" i więcej nic.Ktoś miał podobnie? 

 

Problem rozwiązany, gdyby ktoś tak miał to trzeba mieć w plecaku art znaleziony wcześniej pod latającą wyspą - rozwiązanie znalazłem na rus forum. moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale łażę jak dziki koło totemu a tu nic, jeszcze trochę i może, na dwoje wróżba szła.

Może się komuś przyda na zaś - problem był w odwiecznej bolączce jaką są skrypty, tym razem zaskoczył jak poszedłem na przed zonie stamtąd na kordon i artefakt już leżał pod wyspą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na janowie jak rozmawiam z tym myśliwym zw piwnicy to wyskakuje mi takie coś

Cytuj

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'jup_contr_2'
 

Co z tym zrobić?

Znowu jak gadam z tym wolnościowcem co mi dał te łapy zombi to znowu jakiś błąd z Virtual C++.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.