Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udało mi się zainstalować tego moda. 

Najpierw pobrałem repack, który ma wbudowany instalator, ale przy próbie odpalenia gry wyskakuje błąd. Dodanie katalogu pol, o czym wspomniał @najdrok też nie pomogło.

@Meta znalazła na clan.su wersję wypakowaną, która zawiera folder gamedata i bin, ale i tak nie udało mi się postawić moda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Mi się kiedyś udało zainstalować moda. Zauważyłem, że wymaga świeżo zainstalowanej podstawki z pudełka. Ich kopie i ten repack Cienia Czarnobyla do pobrania na forum nie przejdą. Dziwny wymysł autora. Mogę spróbować zainstalować znowu i jeśli się uda, to wrzucę do pobrania, żeby innym było łatwiej. 

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poltergeist 
Jeżeli byłbyś w stanie, to będę bardzo wdzięczy :) Warto dbać o wszystkie linki na forum, a już zwłaszcza do takich starych modów, które pewnego dnia mogą przepaść w czeluściach internetu. Najważniejsze, że mamy zabezpieczone spolszczenie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się udało :) Pograłem trochę i działa. Jeśli dobrze pamiętam, to wtedy stawiałem go w ten sam sposób i skończyłem całego, więc powinno być okej. Nie potrzeba podstawki. Wystarczy wypakować i można grać. 

https://drive.google.com/file/d/1F5PGSmlBxMEyK1JjHBhefS8iMUokf1Lu/view?usp=sharing

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Można, ale rozmiar jest dość spory, a mam kiepski internet i jak przerwie przesyłanie, to będzie problem. W każdym razie wypadałoby tego moda jakoś dodatkowo zabezpieczyć. 

Moda bez problemu postawiłem i w sumie, to go przejdę, choć na pewno mocno się zestarzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_daniel_10-23-22_11-37-15_(jupiter).jpg

Zaprawdę dziwny mod, bo jego autor stwierdził, że doda mnóstwo nowych lokacji - od Labiryntu po Podziemia Prypeci, a kończąc na buildowskich bagnach. Tylko co z tego, skoro zadań jest niewiele, a na większość wspomnianych i tak nie trafimy, bo nie prowadzi nas tam fabuła. Ogólnie, to nowa przygoda Striełoka w AVS jest jak ten modzik - dziwna i nie do końca przemyślana. W teorii na końcu odzyskujemy drogocenne artefakty, ale napisów końcowych nie uświadczymy. Mod jest niedokończony, a na domiar złego podczas próby podjęcia się wykonania niektórych zadań pobocznych mamy wylot, ale o tym już wspominano w temacie. 

Ciężko doszukać się plusów. Na siłę można powiedzieć, że są ''nowe'' lokacje, to chociaż człowiek pozwiedza, ale poza tym? Uważam, że ten mod, to już swego rodzaju ciekawostka, który niestety nie przetrwał próby czasu, a przecież są starsze mody, do których warto czasami wrócić. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.