Skocz do zawartości

Wideorecenzja - stalker to zła gra


Rekomendowane odpowiedzi

Klocuch12 to jest mistrz. Jego recenzje "nef for speda" (czyli Need for Speed: Underground), "ned for speda mast wentad" (Most Wanted) czy Smis (The Sims cz??? 1) to prawie klasyka. Zreszt? ciesz? si? ?e pos?ucha? w ko?cu mych pró?b i nagra? recke Cienia. :) Niepotrzebnie si? spinacie. Albo to zwyk?y troll albo faktycznie dziecko które ma zerow? wiedz? na temat gier jak i chyba wiedz? wszelak?. Trzeba podej?? do tego z dystansem i na luzie.

  • Dodatnia 2
  • Negatywna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcia?bym wierzy?, ?e to kto? si? tak tylko g?upio zabawia. Ludzie, pilnujcie w co graj? wasze dzieci. Dla mnie zgroza, dzieciak dostaje pistolet i pierwsze co robi to strzela do wszystkich naoko?o, bez jakiegokolwiek zainteresowania, co ci go?cie tu robi?, po co dosta? t? bro?, nic.Jak gra jest od 16 czy 18 lat to nie powinni jej dodawa? do gazet w stylu CD Action.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to osobi?cie nie rusza, nie ?ywi? do niego negatywnych uczu?... lubi? si? po?mia? z takich przypadków :D

Dok?adnie.

A zwrócili?cie uwag? na jego komentarz w sprawie lektora? "Mówi go?ciu takim dziwnym g?osem jak dla tych g?uchych co w telewizji. Hahaha.

Edytowane przez Joshi aka Endeavour
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewa? dyskusja min??a si? z tematem na ?yczenie Portalsa pozosta?e posty zosta?y usuni?te.

Nie zmienia to faktu, ?e ostrze?enie b?dzie przyznane...

//

Teraz o filmiku...Jak pisa?em poprzednio sam filmik mnie nie interesuje, zosta? zrobiony przez idiot? karmi?cego si? ?lepym zachwytem sobie podobnych kolesi. Jest adresowany do nastolatków wi?c weterani Zony powinni go po prostu zignorowa?. W?a?nie z?e komentarze s? po?ywk? dla niby mistrza filmu i zagrzewaj? jego i jego fanów do dalszej pracy. Jednak powinni?my pami?ta? ?e to s? dzieci... :smile: . Jak ju? kto? wcze?niej pisa?...Nie karmcie trolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuj?, usun?? ten temat, bo ani to ?mieszne, ani nie ma nic wspólnego ze stalkerem. Obejrza?em tylko kilka sekund, wi?c nie wiem czy to jaki? troll ma ch?? podokucza? innym, czy jakie? dziecko my?li ?e jest ?mieszne.

A zwrócili?cie uwag? na jego komentarz w sprawie lektora? "Mówi go?ciu takim dziwnym g?osem jak dla tych g?uchych co w telewizji. Hahaha.

Joshi, je?li to i ten film naprawd? Ci? ?miesz?, to naprawd?, niezbyt dobrze o tobie ?wiadczy.

Nie karmi? trolla i po k?opocie.

BTW: a gdzie mo?na sprawdzi? panel ostrze?e??

Edytowane przez korn06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joshi, je?li to i ten film naprawd? Ci? ?miesz?, to naprawd?, niezbyt dobrze o tobie ?wiadczy.

Dla czego tak uwa?asz? Zapewniam Ci? ?e jest masa podobnych jak i gorszych filmików na YT, w dodatku w przypadku niektórych robi? je faceci lat ok. 30 dostaj?cy za to pieni?dze, przy okazji przeklinaj?cy i twierdz?cy ?e s? to filmiki skierowane do tej m?odszej cz??ci internautów. Mam tu na my?li internaut? zwanego Rojo. A klocuch nagrywa sobie, jara si? g?upotami i my?li ?e robi recenzje. Ot ?wietny przyk?ad typowego dziecka "neo". Nie wiem czemu te? poczucie humoru ma ?wiadczy? o tym jak? kto? jest osob?. Dla niektórych kabarety to ?wietne i ?mieszne widowisko, dla innych to denne scenki gdzie kilka osób wychodzi na scen? i gada g?upoty. Ale zdradz? Ci tajemnic?. Bardziej od klocucha ?miesz? mnie ludzie którzy go wyzywaj?, bulwersuj? si? a on to po prostu zlewa. ?mieszy mnie równie? oburzenie niektórych spowodowane tym ?e klocuch zszarga? dobre imie Stalker'a. Bez przesady, to jednak tylko gra. :wink: Je?li ja powinienem si? zastanowi? nad tym ?e ?miesz? mnie takie rzeczy (jak ju? stwierdzi?em ka?dego mo?e ?mieszy? co innego) tak inni powinni zastanowi? si? nad tym ?e tak bardzo si? bulwersuj? filmikiem dziecka. Nawet tutaj ma?a krucjata przeciwko mnie by?a zorganizowana. Ja gry nawet tak dobrej jak Stalker nie mam zamiaru broni?. Broni? mog? swojej rodziny i wiary, ale gry? Nigdy. Pozdrawiam.

Ps: O co chodzi z tymi rublami?

Edytowane przez Joshi aka Endeavour
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Joshi...pomijaj?c fakt , ?e to jest powa?ne forum tematyczne ( STALKER dla przypomnienia) , wiec nietaktem jest pochwala? tego typu filmy o tej tematyce , to wida? od razu ,?e gostek jest takim kretynem na codzie?. A tu ju? sie nie ma czym zachwyca? i kogo gloryfikowa?.

Pozatym...mo?e to dla ciebie i zwyk?a gra...tutaj troch? inaczej to wygl?da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"najgorsza gra w jak? gra?em". Ciekaw jestem jak? gr? uwa?a za najlepsz?...

Niby jest tu "dubling".rozwali?o mnie to

"No mamy takie fajne niby si? rusza niby deszcz pada".to mnie ca?kowicie rozwali?o :D

Najlepsze s? jego wywody na temat dubbingu, Jego g?os mi tak przeszkadza ?e nie przes?ucha?em tego ca?ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko dzieciak. Wida? go?ym okiem poziom wiedzy o zasadach gry lub gier, a psychika nastawiona na ZABI?, a powodem takiej reakcji, zapewne s? ró?nego rodzaju brutalne gry (by? mo?e trzeba wspó?czu? rodzicom tego dziecka). Nie bior?c tego do siebie (jego wypowiedzi), b?dzie nam l?ej i innych nie powinno to zagrzewa?. Fan Stalkera pozostanie fanem, a inni mog? nam nadmucha?. Na takie parodie nie mamy ?adnego wp?ywu, to przecie? internet, jednak?e chc? zaznaczy?, ?e nie popieram takiego czyjego? post?powania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi si?, ?e znowu zaczynacie przesadza?:

@Joshi aka Endeavour - My?lisz, ?e kto? to obraza Stalkera na forum o stalkerze b?dzie dobrze traktowany? Na pewno nie, wi?c nie dziw si? ?e u?ytkownikom to si? nie podoba. Nawet nie dziwi mnie taka reakcja pozosta?ych u?ytkowników.

Do reszty: Je?li Joshi ma tak? opini? trzeba to uszanowa? nawet je?li Wam ona wydaje si? niesamowicie durna. Nie mo?ecie te? z powodu opinii obra?a? u?ytkownika. Co najmniej kilku z Was powinno dosta? ostrze?enie, czy dostaniecie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portals Ale GDZIE ja obra?am Stalkera? To ?e napisa?em ?e ?miesz? mnie jego filmiki, a szczególnie ich absurdalno?? to jest obraza? A je?li (klocuch) on obra?a, to znaczy ?e jedyne co mo?na zrobi? to po nim jecha? bo to jest forum o Stalkerze? No ludzie bez przesady, b?d?my racjonalni. I mam pytanie: czy malakas dosta? równie? ostrze?enie? On pierwszy napisa? post personalny skierowany do mnie i zarzuci? mi brak rozumu. A teraz wyskoczy? mi jeszcze z tym ?e ja niby prowokowa?em sytuacj? konfliktow?. Nie moja wina ?e niekompetentny moderator ?ywi jakie? urazy sprzed 2 czy 3 lat. Te ca?e ostrze?enia mi zwisaj?, to tylko forum ale je?li ju? je dostaje to niech b?dzie sprawiedliwie i malakas jako u?ytkownik niech te? poniesie konsekwencje. Z mojej strony koniec w temacie. B?d? si? z Tob? kontaktowa? na PW i domaga? si? sprawiedliwo?ci.

Ps: Jakby nikt nie zauwa?y? Lonely Mercenary za?o?y? ten w?tek w kategorii "Humor i lu?na gadka". Matko kochana, ja bym si? ba? napisa? w tej kategorii jakikolwiek kawa? jak taka jest reakcja na filmik dziecka. :ohmy:

Edytowane przez Joshi aka Endeavour
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.