Jump to content

Wrogość handlarzy na Kordonie

apophis
 Share

Recommended Posts

Witam. I znowu kłopot. Nastapiło zdecydowane ochłodzenie stosunków dyplomatycznych i handlowych z Akimem i Sidorowiczem. O ile z Sidorem mogę pohandlować chociaż ma status wroga to z Akimem nie idzie podyskutować i oddać mu lekarstwa. Od razu wyciąga obrzyna i strzela. Może ktoś ma jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić. Podejrzewam że mogłem to sam spowodować wchodząc na Kordon z pierścieniem Najemnika ale z tymże pierścieniem odwiedziłem (ale tylko na chwilę witany salwą honorową przez Powinność) Bar a potem nasze stosunki uległy znacznemu ociepleniu. Help ludziska. Pozdrawiam.

No to musiałeś koniecznie zaczynać z Akimem jako najemnik? Cofnij sejwa, albo spróbuj przestawić w plikach gry nastawienie Akima do Striełoka.

Do Akima to ja nawet się nie zbliżyłem. Dotarłem do bunkra Sidora i spróbowałem czy wzięcie z prywatnego schowka SKATA-15 popchnie mi fabułę z Panterą.

Jeżeli nie będzie innego wyjścia to będę musiał tak zrobić. A jeśli chodzi o zmianę nastawienia Akima do Striełoka to powiedz jak to zrobić i w którym pliku (game_relation.ltx?)

Nie wiem dokładanie gdzie to jest, ale być może w tym pliku co podałeś. Poszukaj może w warsztacie modera będzie, albo ktoś inny się wypowie.

Fakt znalazłem taki temat w Warsztacie Modera. Dzięki za podpowiedź.

Jutro zacznę grzebać i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam.

Korn ma rację..sam spowodowałeś zamieszanie pierścieniem..po wykonaniu zadania natychmiast musisz oddać pierścień właścicielowi. Prawdopodobnie Twoje wycieczki jako Najemnik spowodowały zmianę nastawienia NPC...z Sidorem można było handlować bo od niego kupowałem zawsze dysk dla Pantery...natomiast niepotrzebnie wchodziłeś do Baru bo trzeba było ominąć wszystko i przez Agroprom, Jantar i Radar dostać się do WarLab i załatwić sprawę.

//

By inni nie szukali podam przydatny poradnik od @MacTavish...http://www.stalkerte...-oraz-mutantow/

• Dodatnia 1

Witam. Masz rację ale zdziwiło mnie to że ta wrogość ujawniła się tylko u Sidora i Akima. Powinność przy wejściu do Baru mnie ostrzelała jak już napisałem ale po wypełnieniu kwestu od Pantery do Baru mogłem wejść bez problemów. Poradnik od @MacTavish rzeczywiście pomógł i zmieniłem nastawienie Handlarzy (na razie przetestowane na Sidorze). To już moja druga próba z Solyanką (pierwsza nie wypaliła przez patch 1.006) i jestem nieco zdeterminowany tym razem ją skończyć nawet za cenę drobnych sztuczek chociaż tego nie lubię. Chyba że pojawią się kolejne błędy czego nigdy wykluczyć nie można. Dziękuję za pomoc i porady. Pozdrawiam.

Powinność przy wejściu do Baru mnie ostrzelała jak już napisałem ale po wypełnieniu kwestu od Pantery do Baru mogłem wejść bez problemów.

Tak musi być ponieważ po wykonaniu zadania nasz zdać relację ze swoich poczynań w WarLab u Kła, który jest w Barze. To że wcześniej Cię odstrzelili to prawidłowo bo byłeś Najemnikiem. Kolejność końcowej akcji jest taka...

15. Rozmawiamy z Panterą i Dembelem, otrzymujemy informację i nagrodę za pomoc Panterze.

16. Idziemy do Kła do Baru, dzielimy się informacjami. Kieł wysyła do Łukasza. W ten sposób możemy uzyskać przejścia do Czerwonego lasu i Limańska, a także zadanie zabrać dokumenty w Czerwonym lesie.

17. Idziemy do Łukasza i oddajemy pieczęć najemników.

• Dodatnia 1