Skocz do zawartości

Problem z Krysiukiem


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, po rozmowie z Dzikiem poszedłem do Baru. Docentowi trzeba przynieść 5 PDA, przyniosłem. I chciałem znacznik na Krysiuka ale takowego dialogu na namierzenie Krysiuka nie ma. Dzik nie dał żadnego znaku żebym do niego przyszedł porozmawiać bo Krysiuk nie wyżył. Co może być nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent w Barze nie namierza wszystkich. Sprawdź na Kordonie, przed mostem po lewej stronie drogi są rozwalone budynki, naprzeciwko przystanku autobusowego. Tam ukrywa się Krysiuk, jeżeli żyje oczywiście. Jeżeli nie żyje, to po jakimś czasie dostaniesz od kogoś smsa i będzie możliwość alternatywnego rozwiązania tego questa, ale ja akurat nie wiem od kogo. U mnie zawsze Krysiuk żył. Powinno to pisać w poradniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny by był brak kolesia bo ja również dwukrotnie nie miałem problemów z Krysiukiem....

Krysiuk najpierw pojawia się na Kordonie w garażach tam gdzie jest pierwsza misja z podstawki i tam musisz go szukać...po pierwszej rozmowie przenosi się do starej fabryczki po lewej stronie drogi tam gdzie pisał Kobal.

Z poradnika...Jeśli Krysiuk nie dożyje do końca misji, przychodzi wiadomość od Dzika, który prosi o spotkanie i pojawia sie możliwość przejścia po dublującej nitce kwestu....

1. Znowu rozmawiamy z Dzikiem. Oznajmia, że szczur miał kumpla, zwanego Żyła.

2. Rozmawiamy z Żyłą który jest chętny wyjawić miejsce schronu Szczura, ale w zamian chce "Rodzinną Broń" Myśliwego z Baru.

3. Rozmawiamy z Myśliwym, i bierzemy kwest na Broń.

4. Idziemy na Dzicz i przynosimy.

5. Rozmawiamy z Myśliwym o Broni, i zgadza się ją oddać w zamian za Piwo.

6. Rozmawiamy z Żyłą, który mówi że ma Piwo schowane na Kordonie.

7. Idziemy na Kordon, zabieramy Piwo.

8. Odnosimy Piwo Myśliwemu, zabieramy Broń.

9. Odnosimy Broń Żyle. W zamian otrzymujemy informacje o schronie Krysiuka na Kordonie.

10. Zabieramy PDA ze schronu.

11. Odnosimy PDA Dzikowi.

Nagroda: Dzik daje informacje o skrytce na Magazynach Wojskowych i klucz od skarbca na parterze, gdzie jest kilka skrzynek wódki i masa użytecznej drobnicy + Artmod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.