Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie można, ale trzeba by znać kodową nazwę w grze tego właśnie dokumentu by go zespawnować. Odnalezienie tej nazwy metodą prób i błędów zajmie o wiele więcej czasu niż wczytanie zapisu z wejścia na lokację i powtórne podejście do zebrania wszystkich dokumentów. Wiem co mówię. W Dolinie Mroku też mi zaginął jeden dokument. Przez kilka godzin kombinowałem jak przysłowiowy koń pod górę a potem wczytałem autozapis i w 20 minut zebrałem wszystkie dokumenty.

Zapewne chodzi ci o ten dokument Dołączona grafika Dołączona grafika

UWAGA

W pierwszym poście patch 07 do polonizacji. Patch zawiera wszystkie poprzednie poprawki. Można instalować na czystą wersję polonizacji, jak i na patcha 06. Miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niezrozumiały dla mnie problem, a mianowicie wolnościowcy na swojej bazie są do mnie wrogo ustosunkowani...(na Warlabie są przyjaciółmi) przez co nie mogę wykonać dalszych questów np. dla Łukasza czy Bormana...sprawdzałem u Sidora jego powiązania z innymi ugrupowaniami i jest wszystko w porządku...próbowałem podmienić plik "game_relations.ltx".który kiedyś pomógł mi przy czystej Soljance, a teraz kiedy to zrobiłem wyrzuca mnie na pulpit...HELP!!! :sad: :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To problem który się pojawiał już w czystej NS. Sprawa najprawdopodobniej zaczyna się od jednego kontrolera na Barierze, który powoduje, że siedzący tam wolnościowcy robią się wrodzy w stosunku do GG. Przypomnij sobie, czy przypadkiem tam nie odstrzeliłeś jakiegoś i czy załoga bariery nie zrobiła się wroga. Z samą barierą to nie problem. Kolesi można bezpiecznie zabijać, pozostali wolnościowcy dalej będą przyjacielscy. Ale skoro masz wrogów na bazie... Myślę, że musisz cofnąć się przed likwidację kontrolera na Barierze. Spróbuj ominąć feralne miejsce, może jak podejdziesz drugi raz do tematu, skrypty się poukładają jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i mam problem, pieczara, podchodzę do Doktora i :

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : LUA error: ...adow of chernobylgamedatascriptsnew_dialog.script:392: attempt to index local 'actor' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem ale innej natury. Otóż nie mogę wejść do Martwego Miasta, bo zaraz mnie wyrzuca na pulpit z oto takim błędem:

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression    : no_assert
[error]Function	  : CALifeStoryRegistry::add
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamealife_story_registry.cpp
[error]Line		  : 30
[error]Description   : Specified story object is already in the Story registry!

Najpierw następuje autosave, a za chwilę wylot...ponowna próba wgrania również kończy się podobnie...HELP!!! :sad: :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej75, wyjaśnij kiedy masz ten wylot. Przy rozmowie z Doktorem przed wejściem do Pieczary, przy rozmowie z Górnikiem w Pieczarze, czy przy rozmowie z Doktorem w obozie za mostem? Jerczi, to błąd zapętlenia fabuły. Nie wiem jak do niego mogło dojść na tym etapie gry. Czy przypadkiem nie zginął ci pewny ostatniodniowiec zwany Złośliwym? Ewentualnie, może Bagienny Doktor ci nie żyje? Tylko tych dwóch osobników pojawia się w Martwym Mieście i jednocześnie występuje w reszcie gry. No, jest jeszcze Błyskawica, ale gdyby ona nie weszła w portal to nie dostałbyś przejścia do MM w Limańsku. Tak przynajmniej myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd wyskakuje przy próbie podjęcia rozmowy z górnikiem w Pieczarze. PS. Wybaczcie pomyłkę wcześniej napisałem że Doctor, a to jest górnik. EDIT: Nie wiem jak ale poszło :), cztery podejścia i wyszedłem z pieczary bez wylotu :)

Edytowane przez andrzej75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten pliczek poprawia zadanie w Barze na X-18....wątpię by tutaj pomógł. Ma w środku pliki z dialogów w Barze. Dodam go na wszystko jedno...http://www.sendspace.pl/file/75a619de7232d21273c4d29

@jerczi próbuj wycofać grę do tyłu o dwa/trzy zapisy, wykonaj jakieś zadanie w Zonie i spróbuj ponownie podejść do M Miasta.

Nikt do tej pory nie miał takiego wylotu na przejściu..wylot owszem normalne, ale to to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj najpierw podmienić pliczek nic nie kosztuje..potem reszta. Zrób kopię oryginału. Można jeszcze przeinstalować mod i podstawkę, ale jeżeli w zapisie są dane o stanie gry to może nie pomóc. To prawda błąd jest bardzo nie na miejscu. // Jeżeli odpowiadasz na post sąsiedni nie stosuj cytatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***FATAL***: Too many lmap-textures (limit: 8 textures or 32M).
	    Reduce pixel density (worse) or use more vertex lighting (better).
* phase time: 13996 ms
* phase cmem: 463436 K
Przygotuj się do gry...
* phase time: 94 ms
* phase cmem: 463436 K
* [win32]: free[2152496 K], reserved[126388 K], committed[1915356 K]
* [ D3D ]: textures[878443 K]
* [x-ray]: crt heap[463434 K], process heap[9524 K], game lua[49034 K], engine lua[219 K], render[0 K]
* [x-ray]: economy: strings[13948 K], smem[27007 K]
[16-9] get_xml_name for[game_tutorials.xml] returns [game_tutorials.xml]
[16-9] get_xml_name for[ui_credits.xml] returns [ui_credits.xml]
[16-9] get_xml_name for[ui_movies.xml] returns [ui_movies.xml]

Problem występuje u mnie przy podejściu we Wschodniej Prypeci do szkoły, dodam,że nie pomaga zmiana ustawień grafiki na minimalne. Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.