Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest pod kamieniami i niedaleko czołgu, tylko że tych kamieni jest tam dużo. :thumbsup: Takie rozwiązanie pojawia się coraz częściej w modach i w przyszłości to będzie standard, tak jak zbieranie kasy z trupów, smsy, spanie czy też remontowanie i upgrade wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuje pomocy.W pewnym momencie dostałem zadanie od Doktora na wyleczenie spotykanych po drodze stalkerów.Zadanie wykonałem, Doktor wysłał wiadomość że super i mam się do niego zgłosić. Niestety dziadka nie ma przy posterunku Lisa, gdzie wcześniej go spotkałem.Pytanie brzmi: gdzie jest Doktor?W Pieczarze?Jeśli ktoś wie proszę o info. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam taka sprawa z paliwem do miotacza tego ze schowka Kolekcjonera, Max niby wymienia za wódkę, ale wymieniam a w plecaku pusto, czy to jest związane z zadaniem naprawy zepsutego miotacza u Wkręta i dopiero po naprawie ta wymiana działa czy poprostu "coś" jest niedopracowane w plikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hud mam taki, oracle_hud_serafim12_ver.1___03.09.2010 esy czasem się wyświetlają a czasem nie np. nowa droga albo naprawiono pancerz nie wiem jak będzie z tymi esami od Kła np. w późniejszej rozgrywce, a tak na marginesie to wypas ten mod niespodziewałem się tylu zmian nawet fabularnie jest zmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam Error po obronie baru od najemników  

FATAL ERROR [error]Expression    : e_entity[error]Function      : xrServer::Process_event_reject[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamexrServer_process_event_reject.cpp[error]Line          : 12[error]Description   : entity not found. id_parent=12872 id_entity=12874 frame=3168027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tego typu jak twój ƉƐϼД -wypady, to powodem często jest próba usunięcia tudzież próba wykorzystania nowej broni - przez zbierających ją NPC, zwłaszcza po dużych akcjach...nie jest to oczywiście regułą, ale na stronie http://www.metacognix.com w rozdziale Vanilla Crashes, znajdziesz opis tego wypadu w pkt.4. Po akcji na barze - pozostali stalkerzy rzucą się zbierać nową broń.

Wczytaj save sprzed ataku...co prawda - nie mam tego moda, ale jeśli masz materiały wybuchowe + kanistry z benzyną/gaz koloidalny - rozmieść w miejscu spawnu najemników i zdetonuj ekipę, a później szybko zbierz broń - zanim zrobią to NPC.

 

Poniżej wyciąg z porady:

FATAL ERROR[error]Expression : e_entity[error]Function : xrServer::Process_event_reject[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamexrServer_process_event_reject.cpp[error]Line : 12[error]Description : entity not found. id_parent=1350 id_entity=1312 frame=11471stack trace: 
  • Scheduler tried to update object lvl_community_respawn_xxxxx (e.g., esc_soldier_respawn_11350)
  • This crash typically occurs when a newly-killed NPC's dropped weapon is destroyed by the game while being processed by another thread (e.g., being evaluated as a possible replacement by another NPC).
  • You can usually load the previous save prior to the crash and resume.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich.

 

Mam taki dziwny problem. Przy wejściu na jakąś lokację nie widać NPC-ów. Pojawiają się dopiero po chwili, a po dalszych kilku sekundach zaczynają się poruszać i przeładowywać broń. Takie mają opóźnienie w działaniu. Przy załadowaniu sejwa też tak jest... A i podczas przeglądania ekwipunku zabitego wroga wszystkie przedmioty w jego i w moim plecaku są przyciemnione. Doszło do tego, że mogę wpaść na magazyny wojskowe i w wiosce zabić wszystkie pijawki i kontrolera, chimery i kilku najemników. Nożem... Wszyscy stoją i się gapią. Muszę zaczynać od sejwa sprzed kilku lokacji. Przez jakiś czas to pomaga a potem znów... Nie pomaga usunięcie i ponowne zainstalowanie gry.

 

 

 

Eeee. Pomogło usunięcie i ponowne zainstalowanie windowsa...

Edytowane przez ptero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Mam problem ze schowkiem Tubylca w Czerwonym Lesie, koło czołgu. Przetrząsnąłem całą okolicę, normalnie i przy pomocy demo_record, sprawdzałem rosyjskie fora i filmy z lokalizacją, plecaka niema. Czy istnieje możliwość, że plecak się nie zespawnował? Drugi schowek znalazłem przy zgiętej belce. Próbowałem grać z wcześniejszego save'a, ale to tylko sprzed wejścia na lokację, nie mam już takiego sprzed przyjęcia zadania. Czy ktoś może mi dokładnie pokazać gdzie jest ten schowek?

 

Pozdrawiam

 

EDIT: Problem rozwiązany. Schowek był pod kamieniami, które były tak daleko, że uznałem je bardziej za otoczenie anomalii niż czołgu...

Edytowane przez Ares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.