Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie jestem w posiadaniu tej wersji:

type    = Narodnaya..Solyanka.title   = .from..3.09.10..build   = +..Cumulative..Weapons..Pack..1.1..+..Collector..0.5.5..+..Master..Addon..1.1..fix     = +..DMX..1.3.5..

Czy starzy wyjadacze powiedzą/opiszą mi ów moda? Wiem, że gdzieś jest opis, ale potrzebuje danych na "teraz" bo zacząłem grać w tego moda i chce jakieś informacje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się chyba, że gdzieś na rosyjskich forach znajdziesz.

 

Pierwszy raz gram w ów moda, więc podzielę się opinią.

 

Gram na podstawie NS + OOP + MA +K (chciałem grać na NS + OOP + MA +K + DMX 1.3.5, ale jest tylko po RUS), od samego początku sam wygląd gry mi się nie podobał (komp teraz pozwala poszaleć z grafiką), więc dodałem sobie AA w wersji 2.05 i gra wyglądała ładnie, ale sama rozgrywka już nie była tak "ładna". Na początku miałem problem z samym dojściem do Handlarza (co grali pierwszy raz też pewno mieli problem). Po pieczarze gra leci już jak w podstawce, ale z wyjątkami, na początku koło mostu/przejścia można znaleźć trupa, jak nowy trup to i nowe zadanie. Gra daje nam wycisk od samego początku, nawet głupi ATP z podstawki poprawiałem kilkanaście razy mając tylko PM z ~30 nabojami. Nie chciałem sobie tak utrudniać gry, to pozwoliłem sobie pomnożyć kasę (która i tak na nic się zdawała przy zabijaniu mnie 3-4 strzałami). Po "ulepszeniu" wyposażenia poszedłem na wysypisko, tam zastali mnie dobrze znani bandyci, ale i tak udało im mnie się zabić 2 razy, zanim ja ich pozabijałem. Potem już szło lepiej poznałem "zasady" NPC'ów i ich styl gry, wiedza ta pozwoliła mi się dostosować do nich i już nie ginąłem tak szybko. Lepsze wyposażenie "dostałem" od najemników (broń tak, ale amunicji to nie mieli za dużo), ale i tak z małymi problemami. Następnie udaliśmy się na Agroprom (tu było spokojnie) następnie do podziemi, tu było gorzej, wojskowi, ale mi w gość, ale pijawkę to poprawiałem z 20 razy zanim znalazłem na nią sposób, kontroler był prostotą jeden granat z granatnika i padł. Następnie udałem się po dokumenty, tu mi zeszło ponad 2 godziny i zapisywanie co 1-2 minuty. Ekwipunek miałem potem już dobry (broni kilka, amunicja + Exo). Następnie Bar i odbiłem na ATP i tu na razie jestem.

 

Moja ocena na teraz: 8/10

 

Zalety:

- Multum wszystkiego

- Dużo zadań

- Stabilność (Jak na razie zero wylotów)

- Wymagający przeciwnicy...

 

Wady:

- ..., którzy zabijają na 3-4 strzały, ale na tym polega gra

- Długi czas wczytywania zapisów po śmierci

 

Good Hunting, Stalker.

 

Dołączona grafika

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Proszę Was o pomoc w imieniu mojego kolegi.

 

Przy graniu w Kolekcjonera pojawił się problem z Egzo Czystego nieba:

Zgodnie z opisem kombinezonów w inwentarzu udźwig wynosi +70kg (tak jak było w oryginalnej Soljance) Kupując to Egzo u Zimnego na Bagnach ten pancerz ma tylko +15kg udźwigu.

Czy jest to zamierzona zmiana w parametrach Egzo czy błąd gry.

Jeśli to błąd czy znacie sposób naprawy ?

 

Dobrej Zony dla Wszystkich grających :)

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega Pajak117 to jest bardziej hardcorowo,sam gram na tym modzie,poczytaj sobie

jakie zmiany daje OOP+Master lub osobno,instalowane.

 

 

 

http://www.amk-team.ru/forum/index.php?s=3f635b3f6a07deee17e29713d1f338f3&showforum=38

Edytowane przez piotr12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No tak, chodzi mi o przejście przez to ogrodzenie z drutu kolczastego ze słupami betonowymi. Podobno ma być tam schowek. post-3045-0-82036300-1424365349_thumb.jp W jednym miejscu mam tylko takie jakby "zabrudzenie". Nie ma ubytku... Próbowałem przejść górą, to też nie da rady, a udało mi się na to ogrodzenie wejść, załącze save w archiwum jak by co. Sola z oop/ma/kolekcjoner z naszego forum.

New Archiwum WinRARa.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, w takim razie nie da się tam wejść..., czyli słabo przeszukałem resztę miejsc, dziękuję :) uznałem że tam na środku gdzieś jest schowek bo mi jakiś fioletowy punkt na minimapie pokazało - uznałem że wykrywacz części mutantów jakoś tak działa ;) i część jest w środku @piotr12 schowki w linku który podałeś nie pokrywają się z moimi. ja korzystałem z tego http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=11998 - te się pokrywały

Ciągle nie mogę znaleźć tego schowka. Już mam tego dość.

Ma ktoś może dokładną lokalizację schowków ze screena?

post-3045-0-40476200-1424518519_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 Przy przejściu z Baru na Dzicz gra mi wylatuje na pulpit. Czy da się z tym coś zrobić?

 

 

FATAL ERROR   [error]Expression   : vertex || show_restrictions(m_object) [error]Function   : CPatrolPathManager::select_point [error]File   : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamepatrol_path_manager.cpp [error]Line   : 155 [error]Description : any vertex in patrol path [ros_sniper2_walk] in inaccessible for object [ros_sniper2]   stack trace: Scheduler tried to update object ros_sniper2 DEFAULT OUT RESTRICTIONS : DEFAULT IN RESTRICTIONS  : camp_fire_0002 camp_fire_0004 rostok_sniper_space_restrictor_01 rostok_sniper_space_restrictor_01_0000 OUT RESTRICTIONS : IN RESTRICTIONS   : camp_fire_0002 camp_fire_0004 rostok_sniper_space_restrictor_01 rostok_sniper_space_restrictor_01_0000  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.