Skocz do zawartości

Наемный Призрак v.1.2 (Duch Najemnika)


Rekomendowane odpowiedzi

375247156.jpg

Tytuł oryginalny: Наемный Призрак v.1.2
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data premiery: 09.05.2012 r. (v1.1)
Data premiery: 09.07.2016 r. (v1.2)
Autorzy: Ghost Team


OPIS:

Spoiler

Najemnik Duch - człowiek, który z woli losu znalazł się w Zonie. Jest śmiertelnie chory na niebezpieczny wirus i chce znaleźć lekarstwo w obszarze, w którym istnieją i dzieją się niewyjaśnione rzeczy.

Wypadnie mu iść za legendami Zony, przebywać w Sarkofagu, Martwym Mieście po to, żeby uniknąć następstw choroby. W finale gry poznacie, co stanie z Najemnikiem Duchem - wybierzecie jego los.

Główny bohater ujawni wiele tajemnic, których nikt wcześniej w Zonie nie znał.

W modzie jest nowa linia fabularna i wiele innowacji.

Otoczenie będzie bardziej wilgotne i ciemne, na dużych lokacjach możliwa będzie jazda samochodami.

Zmieniono prawie wszystkie tekstury w grze, co nie jest złe dla rozgrywki i korzystnie wpływa na rozgrywkę. W grze często spotyka się elementy z buildów, ale już z nową grafiką i konfiguracją.

Zobaczycie Zonę oczami Najemnika, który zostaje wynajęty przez sam los.

 

Zmiany:

  • Całkowicie nowa fabuła wzbogacona o nowe elementy. Nie będzie misji w stylu przynieś, czy zabij. GG będzie szukał sposobów by przeżyć!
  • Całkowicie zasiedlone Martwe Miasto; Będzie okazja przebywać w bazie Najemników
  • Dodano wycięte potwory, które są znacznie silniejsze i trudno je zabić;
  • Nowa tekstura dla Pijawki
  • Odnowione prawie wszystkie tekstury gry
  • Zmieniono główne menu;
  • Zmieniono stosunki między frakcjami - Najemnicy są przyjaciółmi, a Wolność wroga;
  • Nowy HUD;
  • Ekrany wczytywania i broń z buildów;
  • Dodano nowych NPC;
  • W Barze można trzymać broń;
  • Zmieniono model GG
  • Dodano kilka typów broni...
  • Zmieniono tekstury broni;
  • Dodano frakcję Ultimatum, info o frakcji u Brody;
  • Można zbierać pieniądze z ciał martwych;
  • Nowe głosy ugrupowań;
  • Zmieniono cykl pogodowy;
  • Nowe PDA wzorowane na buildach...
  • Dodano zegar
  • Przebudowane AI
  • System krytycznych obrażeń
  • Inne zmiany.

SCREENY:

Spoiler
q-Xzi-GH-e-WBA.jpg SA8-Mk-BUWNEQ.jpg
ZD1s-Iy1-RF2k.jpg 37qkx-Xvn-Go0.jpg RTqv5c-CZz7w.jpg
e-Kzxp-V24-C1o.jpg I5-EQ8j-OHg-XQ.jpg
wlkvq29-Cq-O8.jpg w-ZUhy8-NPrvw.jpg AZt-FVxrn1b-Y.jpg

VIDEO:

Spoiler

LINK DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

Patch:


Źródła:  AP-PRO_LOGO.png  playground_logo.png

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tego moda zainstalować aby sprawdzic w jakiej jest formie ale dochodzi proces instalacyjny do momentu kiedy jest instalowana broń i instalacja staje, nie mam zainstalowanej podstawki i chyba dlatego nie można zainstalować tego moda. Tak sądzę, chyba że ktoś mi podpowie o co może chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie udało mi się uruchomić. Dość dziwnie wyglądał po wypakowaniu (raczej jak to co znajduje się w folderze Stalkera niż gamedata (szczególnie plik XR_3DA.exe czy unins000.exe), ale po założeniu w stalkerze katalogu gamedata i przegraniu do niego zawartości rozpakowanego archiwum gra ruszyła ze standartowego XR-3DA. Tego zawartego w modzie nie ruszałem. Co ciekawe na razie wszystkie dialogi są po polsku. I Wilk jest jakiś dziwny. Ma na kombinezonie żółte paski, łysa głowę, brodę i wielkie wąsiska :woot: Prawdopodobnie to Brodacz ze Skadowska podszywajacy sie pod Wilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod rusza bez problemu na naszej podstawce...wszystko co się rozpakuje z .exe ( fotki i opis moda można usunąć) trzeba wrzucić do gamedata i przestawić fsgame.ltx.

I Wilk jest jakiś dziwny. Ma na kombinezonie żółte paski, łysa głowę, brodę i wielkie wąsiska

To postać która jest w CoP..Broda..(handlarz ze Skadowska).. :smile: . Dialogi są po polsku na razie tylko jeden był w krzaczkach właśnie u Wilka. Stara fabuła nie jest wycięta...poszedłem po fleszkę, a tam Burer grasował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działający u mnie (więc trzeba przetestować u siebie) sposób na posiadanie rosyjskich liter w polskiej wersji SOC. Jedyna niedogodność polega na tym że w polskich tekstach nie pokazuja się litery z "ogonkami".

Trzeba ściągnąć TEN plik localization.ltx (1kb) z http://odsiebie.pl/0...zation.ltx.html (Na odsiebie trzeba zjechać na sam dół strony i tam przepisać kod żeby ściagło) wkleić go do ...S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata\config\ a następnie zmienić w lokalizacji ...S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata\config\text\ katalog rus na pol. No i zobaczyć czy działa.

U mnie wygląda to tak:

Dołączona grafika

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pliki wkładasz do gamedata jak w każdym innym modzie zwracając uwagę żeby nie było dwóch gamedata, jedna w drugiej. exe-kami się nie przejmuj. Też niech sobie siedzą w gamedacie. Nadgrywasz na gamedatę pacza. Zmieniasz w katalogu stalkera fsgame.ltx na gamedata true true (myśle że wiesz o co chodzi) i w katalogu ...S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata\config\text\ katalog rus na taki jaką masz wersje językową SOC. (jeżeli masz polską to kilka postów wyżej opisałem jak nie mieć krzaczków tylko rosyjskie litery). Chyba że masz rosyjską wersję to nic zmieniac nie musisz. I odpalasz jak zwykle.

Edytowane przez MiedzianeJaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.