Skocz do zawartości

Personaże: Artiom Kulinar, Woron, Śruba problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie gdzie można znaleźć PDA Śruby (czy Śruba to Wkręt?). Otrzymałem zadanie od Dana na przyniesienie broni i woreczek trawki, jednakże nie mogę zlokalizować handlarzy (Artiom Kulinar, Woron) lub nie żyją (powinni być w hangarze na Wysypisku?). Próbowałem ich zespawnować, ale niestety nie udaje się. Dziękuje za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymałem zadanie od Dana na przyniesienie broni i woreczek trawki,

..jesteś pewien że od Dana..może od Kutwy.?

Nie podałeś danych co instalowałeś dodatki itd...ale jeżeli postaci nie ma w Hangarze to trzeba cofnąć grę pod warunkiem, że nie jesteś za wcześnie w fabule by się pojawili.

1..Woron stoi pod drzewem na prawo od wejścia z Wysypiska do hangaru..jest raczej nieśmiertelny bo emisje na niego nie działają. Mam na myśli stronę od drogi.

2..Śruba i Wkręt to ten sam NPC jest w bazie Wolności na MW...stoi z tyłu za budynkiem sztabu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Żadnych dodatków nie instalowałem, jedynie to co w instrukcji instalacji z forum.

Próbowałem ich zespawnować: Kulinar "amk_artem_kulinar", Woron "amk_vitek_voron", ale niestety nie działa. U naukowców w barze istnieje możliwość zaznaczenia w PDA tego pierwszego, ale znacznik osoby się nie pojawia.

PS. Zadanie od Kutwy dotyczy raczej przyniesienia zioła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma kolesi to cofnij zapisy i sprawdź, czy się w ogóle pojawiają. Możesz poprosić kogoś o zapis z tego etapu gry. Znacznik nic Ci nie da bo te postacie stoją w hangarze i nie opuszczają swoich miejsc, jeżeli to zrobiły to są poważne błędy w grze i nie pograsz raczej długo. Dla przypomnienia Soljanka jest dla patch podstawki 1.004...degradowałeś patcha..w jaki sposób.? // Trawka to od Kutwy zadanie, ale nie przypominam sobie by Dan dawał zadanie na przynieś broń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim. Właśnie zdobyłem PDA. Swoja drogą jeszcze myślę nad tymi handlarzami. Miałem już przykład w wiosce pijawek, w piwnicy domu miał być granatnik, ale go nie było;) Dostałem go dopiero od kucharza po przyniesieniu jajek. Dziwne jest to, że nie mogę ich w ogóle zespawnować, tak samo jak innych postaci, np. Jurasika (stalkera, którego trzeba wyrwać z rąk bandytów wchodząc na wysypisko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.