Skocz do zawartości

Wódka dla Wojskowych pod mostem


Rekomendowane odpowiedzi

Jest szansa na to, że pewnych rzeczy, potrzebnych w danej sytuacji może nie być w grze po prostu z powodu błędu? Astronom radzi mi zdobyć flaszkę abym mógł nią przekupić żołnierzy pod mostem. Wskazuje gospodarcze budynki po prawej stronie drogi i mówi coś o schowku. Przeszukuję wszystkie zakamarki, ale flaszki jak nie ma tak nie ma. Zakładam, że powinna być w tym budynku po lewej, na końcu w sejfie. Niestety w środku pusto. Przeszukałem też ruiny w których chroni się Astronom i budnek obok niego. Tam też pusto. Nie chcę na siłę przedzierać się pod mostem. Próbowałem przekraść się tunelem, ale nie daję rady, za dużo anomalii elektro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo tam też nigdy tych flaszek nie znalazłem. Ciułałem po trochu później z różnych źródeł. A nasyp przechodzisz z prawej strony (tej po której jest tunel), tam gdzie zaczyna się most jest dziura w siatce. Szybko przechodzisz, biegniesz w prawo wskakujesz na wagon (najpierw na zaczep z zaczepu na wagon) i z wagonu w dół przez siatkę na drugą stronę. Nad torami jest co prawda anomalia "impuls", ale długo się ładuje zanim uderzy więc można przez nią przebiec. "Impulsy" można przeczekać aż sie uspokoją, stojąc przy zaczepie wagonu na torach. -EDIT- Do płotu podchodziłem zawsze trochę wcześniej i szedłem wzdłuż niego do dziury. Głównie po to żeby wojskowi mnie nie widzieli i się nie zdenerwowali (są potrzebni do questa na artmodyfikator).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nigdy nie dało się zgłębić tajemnicy tego schowka w gospodarstwie...

Można łatwo przeskoczyć przez siatkę po prawej stronie w pobliżu mostu i uniknąć wojskowych..(zawsze podchodzę do słupka i skok, potem do drugiej siatki i skok udaje się to jednak tylko w pobliżu mostu). Można również przejść przez tunel z anomaliami, ale to trudniejsze. Można przejść tak jak opisał @Miedziane Jaja.

Tutaj jeszcze kilka filmów z Soljanki jest tam również inny sposób przejścia bez opłat... Dołączona grafika ..http://www.stalkerte...wideo-poradnik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.