Skocz do zawartości

Problem z kartą dźwiękową


Jozio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze znalezieniem sterowników do kart dźwiękowych 1. sv 550 yamaha i mam też drugą 2. Genius Sound Maker 32. Co do zintegrowanej to działa ale wejście na mikro nie działa a potrzebuje go, Mam windows 7 i po prostu nie mogę znaleźć tych sterów, i chciałbym was prosić o pomoc w odnalezieniu tych sterów. PS. Google to chyba całe przeszukałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj identyfikator urządzenia.

1-Podłącz urządzenie do komputera.

2-Wejdź w menadżera urządzeń.

3-Odszukaj nieznane urządzenie i wejdź w jego właściwości, zakładka "Szczegóły".

Dołączona grafika

4-Przepisz sobie Identyfikator sprzętu. Może to być kilka linijek, w zależności od urządzenia.

przykładowo: PCIVEN_168C&DEV_0013&SUBSYS_5A001385 lub USBVID_12FD&PID_1001&REV_0100

Skopiowane z elektroda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kobal: pierwszy link miałem i wyszukało mi trochę tych sterów (nie tylko do karty) ale trzeba było mieć klucz żeby ściągał. Drugi link to wyskakuje mi "Podłącz urządzenie C-Media PCI Audio Device!" a jest włożona w kość wiec nie wiem. (sprawdzałem na wszystkich kościach i nic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do karty wbudowanej, poszukaj na stronie producenta płyty głównej. @Jozio: Czasami przy starych sterach na nowym systemie mogą dziać się dziwne rzeczy (na przykład nie działać wejście). Nie jestem może jakimś specem od tego, po prostu chcę pomóc.

Edytowane przez Stopperan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki pod w7 do tego zabytku yamahy nie istnieją. Teraz patrze na półce i mam identyczna kartę, leży i czeka na zbawienie. Pamiętam że na w7 śmigała ze starami systemowymi i działało to lecz nie miałem panelu do konfiguracji. Wywaliłem ja z PC ponieważ mam wzmacniacz yamahy który niweluje wszystkie niedoskonałości integry.

Supports Windows 9x/2000/ME/XP with sourround sound;

Bo do XP stary są, pierwszy link Google. Ale to cie nie ratuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem gdzieś na opinie by szukać sterowników do serii 724 (lub 742 umknęło mi i nie mogę znaleźć) tego producenta i maja podejść. Sterów dla Win 7 nie ma, support zatrzymał się na XP.

Sprawdzałeś te tutaj dla XP...http://www.yamahamul...card_Whelp.html..jest jeszcze notka przy tych że mogą pracować z innymi wersjami OS...http://www.soundcard...rs/81/81782.htm

i jeszcze jedna opcja tutaj...http://www.soundcard-drivers.com/companies/33.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.