Skocz do zawartości

Dzwięki wiadomości


Naznaczony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy byłaby możliwość dodania dźwięków które by powiadamiały że w Shoutboxie pojawiła się nowa wiadomość, założę się że wielu użytkownikom ten pomysł by się spodobał

a to pomysł Kpuc-a dotyczący otrzymywania powiadomienia przy prywatnej wiadomości.

Było by wygodne dostawać info na GG że dostało się PW na st.pl - tylko nie wiem czy aktualny serwer ma takie bajery-szmery :P

Myślę że można by zrobić takie coś także przy wiadomości w Shoucie, takie "pyknięcie" powiadamiające o wiadomości. :D Mam nadzieję że takie coś by nie było problemem a wielu użytkownikom ułatwiło by to życie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co do powiadomienia o PM jest możliwość żeby dostać e-maila gdy dostanie się PMa.

Wysyłanie powiadomienia przez GG wymagało by postawienia na serwerze klienta GG. Tu pojawia się problem bo zasoby serwera są już teraz na wyczerpaniu więc jego dodatkowe obładowanie nie wchodzi w grę.

Myślę że można by zrobić takie coś także przy wiadomości w Shoucie, takie "pyknięcie" powiadamiające o wiadomości. Dołączona grafika Mam nadzieję że takie coś by nie było problemem a wielu użytkownikom ułatwiło by to życie Dołączona grafika

To jest całkiem możliwe, zobaczymy czy się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • portals zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.