Skocz do zawartości

Dream Reader The Forbidden Zone


Rekomendowane odpowiedzi

@czernobyl, był patch 3.0 i co, ten niedobry? Sprawdź co on wnosi, bo mam odczucie, że coś nie tak. Jaki jest nr kolejny patcha? Nie krytykuję, ani mi to w głowie, ale chcę uniknąć spaprania moda. Bo gra zaczęta, a zapewne po patchu, nowa wymagana. Dopisek: Chyba coś wnosi, bo tu czytamy. Opis tego nowego Patcha:

Opis: W aktualizację wchodzą wszystkie poprzednie patche; Autor: Shtopor Wymaga nowej gry!!! Jak zrobić? Usunąć całkowicie foldery config i scripts z gamedaty i skopiować tam zawartość patcha; Wynik aktualizacji: 1) Nowa tekstura tabliczki radiacji; 2) Poprawiona tekstura PM-a; 3) Na Jantarze dodano ogniska mgły; 4) Usunięto transport z lokacji; 5) Nowa wizualizacja artefaktu "Bąbel"; 6) Nowa tekstura dla modelu stalkera; 7) Nowa bildowska tekstura Mięsacza; 8) Poprawiona tekstura naukowca Siewerena; 9) Nowa tekstura słońca w deszczu; 10) Zmienione tekstury Czarnych stalkerów ; 11) Poprawiono trawę na Agropromie; 12) Poprawiono właściwości czapki z respiratorem; 13) Usunięto ze sprzedaży nóż, naprawiony ten ze slotu; 14) Naprawione szybkie znikanie opisu przedmiotów; 15) Usunięto gnicie ciał; 16) Usunięto wyrzucanie plecaka; 17) Poprawiona postać pijawki; 18) Nowe wyposażenie u gracza na początku gry; 19) Nowy ekran startowy; 20) Usunięto zbyteczne mutanty z lokacji Czarnobyl 4; 21) Zmieniona cena śruby; 22) Usunięto niektóre dokuczliwe przypadkowe dźwięki; 23) Przerobiona pogoda; 24) Zmieniono czasowy czynnik przypadkowych dźwięków; 25) Naprawiono wylot w podziemiach Agropromu (Sektor 2); 26) Naprawiony wylot z ikonką Połamańca; 27) Zmieniono balans; 28) GG bardziej podatny na zranienia; 29) AKM używa nowych naboi 7.62x39 Przyjemnej gry!

@Smox, jak widać pojawiają się nowe patche, to zanim Ty będziesz gotowy do polonizacji, to może skończą patchować, choć tego nie wiemy. Tak, że moje wstępne próby spolszczenia o tyłek rozbić, bo przy patchowaniu, (z roztargnienia nie zrobiłem sobie kopii text) nałożyłem patch i po ptakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link do Updata jest już dawno w poście nr 24. Patch nie ma numeru jest jako UPDATA.

Sorki bo coś jest tutaj zmienione..poprzedni był...Update_DRM_0.1.7z..a teraz jest...Update_DRM_1.1.7z..wielkość dalej 17 MB więc może jakieś małe zmiany, lub poprawili nazwę bo mod to wersja 1.1.. :)

//

@smox i @metek58 możecie tłumaczyć..gostek pisał że nie za bardzo umie robić kwesty więc szybko to nie nastąpi... :)..cały patch to tekstury i skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem główną linią + nowe questy do Radaru. Wył. mózgozwęglacz, ale do Prypeci w normalny sposób nie potrafię się dostać :

Expression	: fatal error
Function	  : CScriptEngine::lua_error
File		  : E:stalkersources	runkxr_3daxrGamescript_engine.cpp
Line		  : 73
Description   : <no expression>
Arguments	 : LUA error: ...hings.t.a.l.k.e.rgamedatascriptsstate_mgr.script:145: C stack overflow

i mam to w różnych postaciach. Jak pamiętam podobnie miałem w Soli, ale tam próbując n-ty raz jakoś się udało. (a może gdzieś przeczytałem jakąś radę - nie kojarzę) . Odpaliłem nową grę na wczorajszym patchu i przeniósł mnie na radar Dezerter z kordonu - jest przewodnikiem tak jak Leśnik. Pomimo nie zrobienia prawie żadnego questu z podstawki na "wariata" przeszedłem na Prypeć. Jest normalnie, brak psi fal, a questy podstawki idą, jakbym wcześniej wszystko zrobił. Dałem nura do części Prypeci z CoP - tam pustka tylko Specnaz w pralni, w tunelu na Jupiter 10 burerów. Po Janowie już nie śmigałem. Mimo tego, mi przynajmniej bardzo się podoba.

http://www.imagebam....a5c769191409888 , http://www.imagebam....095bb4191410055 , http://www.imagebam....9cb97e191410170

Po wejściu na Generatory, Bez wczorajszego patcha, udało mi się przejść przez szpital z powrotem. Z nowym patchem ześlizguję się z balkoniku i nie mogę wrócić. (przeniósł mnie na Gen. przewodnik) W podziemiach generatorów tylko pijawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kilka screenów z podziemi, w które wchodzi się koło budynku za mostem, tam gdzie zwyczajowo pomaga się Lisowi. Walka w półmroku, zaskakujące ataki różnej maści mutantów, a ubić ciężko. Ta niby lokacja Dytiaki-3, to nic innego, jak wioska kotów koło Sidora. Jak widać, zmian co nie miara.

post-1615-0-75452100-1337798814_thumb.jp

post-1615-0-62274200-1337798830_thumb.jp

post-1615-0-85380400-1337798844_thumb.jp

post-1615-0-90549300-1337798854_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malakas, zajrzę tam, a to pokazałem tylko w celach zachęcających dla tych, co ich stalkerski duch opuścił, by nie omijali moda, bo nie ma misji na kiwnięcie palcem. Mam jak mam, nie zgłębiałem tego, bo mod jest w etapie rozwojowym, jak wynika z relacji kolegów. Ponad 7 GB moda, to coś świadczy. Po polonizacji, przyniesie sporo emocji rozgrywającym.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowy Updata...http://pl.rghost.net/38240597....nowa gra wymagana. Nic w fabule się nie zmieniło.

Описание------------------------------------------------------------------------------------------------

Апдейт является комулятивным и включает в себя все преведущие патчи и апдейты;

Автор: Shtopor

Нужна новая игра!!!

ВНИМАНИЕ!!!

Как ставить? Удалите полностью папки config и scripts из gamedata и скопируйте содержимое апдейта в игру;

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

В апдейт входит:

1)Новая текстура таблички радиация;

2)Исправлена текстура ПМ-а;

3)На Янтарное озеро добавлен очаговый туман;

4)Убран транспорт с локаций;

5)Новый визуал у артефакта "Пузырь";

6)Новая текстура для модели сталкера;

7)Новая текстура билдовской Плоти;

8)Исправлена текстура ученого Северена;

9)Новая текстура солнца в дождь;

10)Переделаны текстуры Темных сталкеров;

11)Исправлена трава на Агропроме;

12)Исправлена характеристика шапки с распиратором;

13)Убран из продажи нож, исправлен тот что в слоте;

14)Исправлено быстрое исчизание описания предметов;

15)Убрано гниение трупов;

16)Убран выбрасиваемый рюкзак;

17)Исправлен кровосос;

18)Новый асортимент у игрока при старте игры;

19)Новый загрузочный экран;

20)Убраны лишние мутанты с локации Чернобыль 4;

21)Исправлена стоимость болта;

22)Убраны некоторые надоедливые рандомные звуки;

23)Переработаная погода;

24)Изменен временной фактор рандомных звуков;

25)Исправлен вылет в подземке Агропрома(Сектор 2);

26)Исправлен вылет с иконкой Излома;

27)Переработан баланс;

28)ГГ более уязвим;

29)АКМ использует новые патроны 7.62x39;

30)Новая текстура крови;

31)Исправлен вылет с Темным сталкером в Мертвом городе;

32)Исправлены характеристики покупаемых вещей у Лодочника;

33)Новая текстура ножа;

34)Псевдособаке добавлена пси-атака как в билде 1935;

35)Правлены треки для Мертвых топей и Чернобыля 4;

36)На локациях можно увидить в небе летучих мышей;

37)Убраны псисобаки-фантомы из-за вылетов;

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co @malakas, znalazłeś to wejście? Chyba nie ma problemu ze znalezieniem, bo na screenie widać to miejsce. Nie wiem czemu, ale nie mogę tego edytować wstawionego screena w opisie 72. Mam chyba zjechaną przeglądarkę, albo robak toczy mi kompa, bo w przypadku otwierania np. jakiegoś linka na wskazaną stronę przez kogoś tu z kolegów, otwierają się dwie takie same karty. Chyba że ja widzę już podwójnie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.