Skocz do zawartości

Nowy komputer dla syna za 2000 zł.


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

Za obudową rozejrzyj się na Ebay, jest to chyba najlepszy sposób na znalezienie czegoś co będzie wizualnie dobre, a swoje wyniki daj do tematu a my spojrzymy czy się opłaca. Oczywiście nie mówię by kupować na Ebay, a tylko zalesić coś co będzie dobre nie tylko od środka ale i z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/dla-overlockerow-i-moddingowcow-virgo-914-fan20cm-i2345325641.html...http://allegro.pl/obudowa-coolermaster-elite-430-black-i2334734586.html....to ewentualnie jako obudowy na chwile obecna...bez sugerowania się ta promocja z zasilaczem...":)

malakas...Ty Jesteś czarodziejem..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpuc taki ogólnie podany zestaw nic nie znaczy dla człowieka nie mającego postaw...podaj dokładne elementy rodzaj dysku..ma być sata3 i reszty elementów..ceny można pisać +/-..a w sklepie jest co innego. // znajdź tu , znajdź tam potem dolicz koszty przesyłki x ilość miejsc i posprzątane... :smile:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpuc taki ogólnie podany zestaw nic nie znaczy dla człowieka nie mającego postaw...podaj dokładne elementy

Wszystko oprócz marki RAM napisałem, nie wiem co się czepiasz?

rodzaj dysku..ma być sata3 i reszty elementów..ceny można pisać +/-..a w sklepie jest co innego.

Sata 3, po co ? Przy pojedynczym dysku talerzowym to niema sensu, a do tego cena wyższa niż sata2

Pierwsza, najstarsza wersja SATA I umożliwia szeregową transmisję danych z maksymalną przepustowością 1,5 Gbit/s (ok. 180 MB/s). Druga generacja (SATA II) oferuje przepustowość 3,0 Gbit/s (ok. 375 MB/s). Trzecia generacja (SATA 3), udostępnia przepustowość 6,0 Gbit/s (ok. 750 MB/s).

Jak widać interfejs Sata1 nie jest wykorzystany w całości przez talerzowe dyski. Typowy transfer maksymalny dla talerzówki to 130MB/s (165MB/s przy Seagate 7200.11)

Na początek trzeba coś złożyć, a potem szukać gdzie taniej. Mając gotowy zestaw można targować się z sklepem. O czym mało kto wie a Polskie prawo to dopuszcza.

<>

Colermaster elite 430 jest ok, sztywna konstrukcja i dobrze wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malakas....jesteś mocny ! :)...dodaj obudowę i będzie git ! Dziękuje malakas...jakoś podołamy z kosztami przesyłki....mama coś dorzuci synkowi do nowego sprzętu,,,:) Dziękujemy Ci bardzo za poświęcony czas i uwagę.Od poniedziałku składamy zamówienia na podzespoły.Damy znać jak skończymy całą operację. . . Wielkie Dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oprócz marki RAM napisałem, nie wiem co się czepiasz?

@Kpuc

...nie czepiam się nigdy, może zapomniałem dodać słowo Proszę.. :smile: .. jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam z góry.

//

@pacjent1972

Udanych zakupów..tak na prawdę w Rzeszowie nie ma liczących się sklepów..może był kiedyś Apollo na ul.Grunwaldzkiej, ale to już przeszłość.. :smile:..a filie Komputronika i inne to tylko ceny i czekanie na zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malakas...A skąd Ty znasz tak Rzeszów że wiesz o sklepie Apollo na Grunwaldzkiej...??? Dołączona grafika

Ten sklep który Ty zapodałeś jest chyba ok więc tam złożymy zamówienia.

//

Dziękuję Wam serdecznie za pomoc, komp został złożony i syn jest happy ! Gry hulają bez ścin i zwiechów, fajna maszynka.Teraz chyba czas na mnie bo 10 lat z PC-tem zostawiło znak i nie czuję się z tym swoim laptopem. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a jak Malakas w końcu zdradzi gdzie mieszka to muszę mu prawdziwego " kozaka " postawić :biggrin:

Jak patrzę na jego ksywkę, to miejsce zamieszkania w ogóle mi się z PL nie kojarzy, chociaż z drugiej strony ksywka o niczym nie świadczy...Ja mam ksywkę Papaczos, a przecież nie jestem "nowym Ruskim". Hm, a może jednak jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.