Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to mod narzędziowy. I link wstawiłem już wcześniej, ale poprawiłem opisy wersji.

//

Po wielu godzinach ciężkich poszukiwać, wreszcie zlokalizowałem błąd (także dzięki Snajper666, który zgłosił błąd i podesłał save, zaoszczędziło mi to godzin żmudnych poszukiwań). Obecne błędy oraz solucje:

-Problem z amunicją: trzeba zmienić w ui_cheat_dialog.SCRIPT "mp_ammo_em1" na "ammo_em1"

-Problem z nożem: trzeba usunąć plik w_knife.ltx

-Problem z error handler invoked przy wczytywaniu spas12: należy usunąć katalog /meshes/dynamics/weapons/wpn_spas12

Proszę o scalenie z poprzednim postem (zależy mi na tym, aby wszyscy zobaczyli te rozwiązania)

A jaki jest? :biggrin: Napisz szybko, to może dziś poprawię, bo w nocy wrzucam nową wersję z pancerzami...

///

https://www.dropbox....gw3706o/AM12.7z Oto najnowsza wersja, oznaczona numerkiem 1.2, z nowymi pancerzami i poprawionymi błędami. Proszę o scalenie z poprzednim postem :)

Edit: Junx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh ,mam jeszcze kilka błędów i uwag:

1.oddaj starą broń czyli np. RPK TACTIC, bo tam jest tylko PKM TACTIC

2.Napraw tamten stary bug z niektórymi strzelbami

3.Popracuj nad kombinezonami MONOLITU

4.Popracuj nad kombinezonem Najemników

5.Jeśli się da dodaj starego moda Władca Zony, bo ten nowy jest guzik warty

6. Dodatkowa jeśli się da dodaj stare automatyczne przyłączanie się do frakcji

//

Człowieku szybciej.

Po zdaniu obowiązuje kropka. Dublowanie posta. W pracy, gdyby tak do mnie zwrócił się kierownik, to by na drugi dzień nie pracował. Szanuj pracę innych. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj: Mam dużo roboty, mój świat nie obraca się tylko i wyłącznie w okół modów do Stalkera. Mam na głowie szkołę, tłumaczenie aplikacji do MIUI (jedna z nieoficjalnych dystrybucji Androida), życie prywatne i wiele innych rzeczy. Byłbym wdzięczny, gdybyś mnie nie pospieszał :/ Postaram się to zrobić w ten weekend. Sporo z tym roboty, muszę wrócić do drugiej wersji (którą nie wiem, czy gdzieś mam) i na nowo przygotować. Nie wiem nawet, czy uda mi się zrobić tak, aby nie trzeba było rozpoczynać nowej gry. -Kombinezony monolitu nie mają tylko opisów -Co jest nie tak z kombinezonami najemników? -Postaram się dodać wszystkie brakujące bronie, kosztem ogromniej wagi moda (modele się wzajemnie dopełniają, i czasem jakiegoś brakuje jak nie ma wszystkich elementów z meshes/dynamics/weapons)... Dziękuję.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj loga z tego wylotu -

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:Documents and SettingsAll UsersMoje dokumentySTALKER-STCSlogsxray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:UsersPublicDocumentsSTALKER-STCSlogsxray_nazwaużytkownika.log

Od sekcja Fatal Error do końca - wklej tu w code. Loga możesz otworzyć notatnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję teraz nad poprawioną wersją - buduję od podstaw. Zobaczę, co z tego wyjdzie. Będą wszystkie bronie i kombinezony z SHOKERA, oczywiście odpowiednio przygotowane, bronie z TFW, i może kombinezony z TFW... Jak się sprężę, to dziś skończę, ale chciałbym to mocniej przetestować, żeby nie było... Może na jutro będzie, ale nic nie obiecuję. Ale log się przyda, będę wiedział, co mam poprawić/dodać/zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki doki i dzięki, log będzie dzisiaj ale potem.

Oto log ze strzelb:

[error]Exp[b][/b]ression	: pm->m_animations.size()
[error]Function	  : player_hud_motion_container::load
[error]File		  : E:priquelsourcesenginexrGameplayer_hud.cpp
[error]Line		  : 92
[error]Description   : motion not found [saiga_idle_bore]

oraz, kombinezon najemników:

[error]Exp[b][/b]ression	: I
[error]Function	  : CInifile::Load
[error]File		  : E:priquelsourcesenginexrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 221
[error]Description   : Can't find include file:
[error]Arguments	 : modelscapturestalker_mercen_2.ltx

Używaj, proszę, interpunkcji i dużych liter na początku zdania. Logi wstawiamy w kod<>. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba powinny zostać naprawione jeszcze dziś, zaraz się zabieram do dalszej pracy, bronie wszystkie działają, kombinezony nie wiem, mam przygotowane i będę próbował coś z nimi zrobić. Kombinezony są, bronie są, wszystko zdaje się ładnie działać, ale niestety dziś nie dam rady upnąć, raczej jutro w nocy, chyba, że jutro rano wstanę i puszczę upload (limit danych nie jest przyjemny)...

Edytowane przez kubekpop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnej wersji mam prośbę o :

RPD (tam jest tylko RPK, różni się to wyglądem i ,że RPD jest od Diegtiariowa ,a RPK jest od Kałasznikowa)

M1 ,i MID Garand

M9 Bazooka

PKS (Puliemiot KalaschnikowaStankowyj ,bo w grze jest tylko PKM i ten od ciebie PKM Tactic

M1928 Thompson

Zamiast tego twojego Miotacza ognia daj M2A2

M2 Browning

Gepard M1 (Znajdziesz na wikipedii)

Wymień FAL na FAL bez kolimatora i w prawdziwych kolorach

Wymień SCAR z Crysisa na prawdziwego FN SCARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.