Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej a dodasz tą broń?

 

RPD (tam jest tylko RPK, różni się to wyglądem i ,że RPD jest od Diegtiariowa ,a RPK jest od Kałasznikowa)
M1 ,i MID Garand
M9 Bazooka
PKS (Puliemiot KalaschnikowaStankowyj ,bo w grze jest tylko PKM i ten od ciebie PKM Tactic
M1928 Thompson 

Zamiast tego twojego Miotacza ognia daj M2A2
M2 Browning
Gepard M1 (Znajdziesz na wikipedii)

Wymień FAL na FAL bez kolimatora i w prawdziwych kolorach
Wymień SCAR z Crysisa na prawdziwego FN SCARA

PKP Pieczenieg(Wikipedia tam znajdziesz większość tych broni)

Krupnokalibirnyj Pulemiot Władimirowa(Wikipedia)

AEK-971(Wikipedia)

AK-12(wikipedia)

OSW-96(wikipedia)

wz.88 Tantal(wikipedia(przyda się trochę polskiej broni)

wz.89 Onyks (polisz ganXD)Wikipedia)

wz.96 Beryl (znowu Polisz Gan)Wikipedia)

RPG-76 Komar (polski granatnik)WikipediA)

UKM-2000 (polisz ukm(wikipedia)

Pallad M9(Polisz granatnik automatyczny(wikipedia)

KG wz.1960(polisz karabinek granatnik)wikipedia)

Sr25(wikipedia)

TKB-022PM (Do tego jest specialna strona 

pl.uzbrojenie.wikia.com (osobiście polecam w google wpisac wiki uzbrojenie i pierwszy link)

Valmet M62(stronka u góry)

AO-38(u góry)

SAR21(u góry)

AK-108(u góry)

Sako-M95(spongebob kańciastoporty powiedział że stronka u góry)

Bushmaster M17S(góra)

Argam 2000(u góry)

Bushmaster ACR(górka)

 

 

 

To tylko propozycje


 

Hej a Taktyczny PKM istnieje? jeśli tak to prześlij link na której można go zobaczyć

Edytowane przez Grzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tego, co podałeś nie istnieje jako broń do STALKERA. Zobaczę co dam radę znaleźć. A w międzyczasie zapraszam na profil na Twitterze :D https://twitter.com/kubekpop Tam zamieszczać będę bieżące plany i zmiany. Mój plan lekcji wygląda ciekawie i wygląda na to, że będę miał czas kleić moda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest opcja, ja łatwo nie odpuszczę, męczę USP, coś nie może znaleźć animki sprintu :/ Ale to się załatwi, zobaczę z innymi pukawkami. Albo mam na to inny sposób. Wezmę config od M1911, skopiuję ważne rzeczy z configa USP z Shokera i dodam jako nową broń. Kiedyś działało :) 

Tylko usp ma problemy, kolejna broń dodana (będzie zamieniać AK74u albo jako oddzielna, ale wolałbym zamienić): post-2533-0-62790700-1361305193_thumb.jp

Właśnie, powtarzające bronie zamieniać czy dodawać jako nowe?

Edytowane przez kubekpop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problem to Ci podeślę "gotowca" ja w Hybrid dodałem go jako pierwszego i bez oporów poszło  :smile:

 

Zainteresowany? :devil:

 

PS. Jeżeli masz "zamienniki" na podstawowe w nowej "wersji" to dawaj  :smile:

 

@ Grzech:

 

W nowym wydaniu (1.3a) planuję dodać: Walther P99 Desert Eagle USP .45 Tactical HK416 AK-74 Sig-Sauer P220 Niektóre będą podmieniać obecne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo były. Przenoszę teraz ze Shokera właśnie...
 

Najnowsza wersja Mam nadzieję, że wrzuciło się dobrze, miałem jakieś problemy z wrzucaniem. Coś się na początku dziwnie wrzuciło, że pobierało do jakiegoś 15MB, nie dało się całkowicie usunąć z dropboxa, ale potem chyba udało mi się to opanować i do 40MB pobierało dobrze, to dalej też powinno być ok, bo rozmiar wrzuconego pliku jest ok...

 

Standardowo proszę o scalenie.

 

Link w 1-szym. poście dodany

Junx

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @kubekpop jakby co to APB jest też w RC1 do SoC i to jest to APS

Taka tam podpowiedź na przyszłość

Hej jest Problemo z HK 417 log:

FATAL ERROR [error]Expression    : pm->m_animations.size()[error]Function      : player_hud_motion_container::load[error]File          : E:priquelsourcesenginexrGameplayer_hud.cpp[error]Line          : 92[error]Description   : motion not found [lr300_idle_bore] 
Edytowane przez Grzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.