Skocz do zawartości

Gdzie są konserwy


oloo

Rekomendowane odpowiedzi

W Prypeci nie udało mi się znaleźć konserw, nie mam antyrada - promieniowanie daje w doopę, mutantów jak psów, psów brak, za to pełno pijaw, kończy się amunicja i ogólnie jest do bani :D Nie zniechęcam..ale zapasy już mi się rozeszły, i nie bardzo mam skąd brać ammo :/ Teraz mam iść szukać Machona - a mam ze 20 nabojów do wintoreza i drugie tyle do strzelby.., Byłem w Gastronomie, po odstrzeleniu pijaw. Ale ani na 1 ani na 2 nie było konserw..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oloo, konserwy o ile zapamiętałem leżą pod schodami - pierwszymi jak wchodzisz na klatkę schodową do restauracji Gastronom. Będzie taka zgrabna skrzyneczka. Amunicji jest pod dostatkiem tylko trzeba poniuchać w okolicy. Jeżeli przebuszowałeś solidnie Elektrownię a zwłaszcza dachy - droga teleportami. Ja rozbijałem wszystkie skrzynki i miałem już czym strzelać. Jak ustrzelisz trochę NPC-ów też zasilisz magazyn, nie zniechęcaj się to bardzo dobry mod. Masz wypas bo nasz złoty chłopak - trurl3 zrobił spolszczenie, ja grałem bez niego na cyrylicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod schodami to są w tajnych ścieżkach.W Zewie konserwy znalazłem w Gastronomie po drugiej stronie miasta tam gdzie atakują cię pseudopsy.Skrzynka jest na pierwszym piętrze. Po drugiej stronie miasta oloo tam gdzie w soljance siedział Rabinowicz tylko w 3 budynku tym od strony stadionu 1 piętro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ni wiem czy właściwie załapałem z tymi Gastronomami.. - to żart oczywiście, że jest więcej niż dwa...? Jest MILICJA, TELEGRAF, TEATR, STADION i chyba tyle z budynków publicznych - reszta to mieszkalniaki i to z małym metrażem. A z zadaniem na konserwy dla Salomona wielu graczy ma problemy, dlatego napiszę jeszcze raz - Gastronom jest jeden i konserwy znalazłem pod schodami, kobal na piętrze ale obaj piszemy o tym samym budynku. Jest pięknie oznaczony cyrylicą, na lewo od stadionu i pilnują go pseudopieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Może temat trochę stary, ale ja nie mogę za chiny znaleźć tej skrzyni z konserwami. Szukałem pod schodami, tam za tą palącą się beczką - nie ma. Ktoś ją zabrał przede mną? Szukałem w obu gastronomach, nigdzie nie ma. Ponadto wywala mnie cały czas w okolicach przejścia z Prypeci do Czerwonego Lasu. Coś niby z grafiką, że zapchana, ale jak dałem minimalne detale to dalej to samo się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajne Ścieżki 2, nie wiem czy update czy nie, ale raczej nie, bo nic takiego ani nie pisze, ani nie ściągałem. Jedynie jakiś tam fix 0.2, nie wiem czy to coś zmienia. Niby konserwy miały być w tej wersji w Gastronomie, już w sumie nie wiem czy po lewo, czy po prawo, ale pod schodkami. Szukałem we wszystkich obu i nie znalazłem nic.

Edytowane przez transadwens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.