Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już ci pisałem o mojej konfiguracji kompa jakiego mam na wsi, tam bez problemu grałem w Sgm 2.2, w Jenota, a teraz w Geonezis. Fakt, że na low i mała rozdzielczość ale jak ty pisałeś, że masz trochę lepszego kompa i jak dołożysz mu trochę ramu jeszcze to powinno być lepiej. tylko pamiętaj żeby mieć system 64bitowy jeśli zamierzasz mieć więcej niż 4giga pamięci bo na XP to max 3,5 giga ci wykryje.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tom3kb napisał:

Tylko pamiętaj żeby mieć system 64bitowy jeśli zamierzasz mieć więcej niż 4giga pamięci bo na XP to max 3,5 giga ci wykryje.

No właśnie to miało być moje następne pytanie. Ale chyba rzeczywiście format mu dobrze zrobi, bo jak już ustaliliśmy na takim sprzęcie powinien latać. Pewnie jakieś procesy się zapętlają i dlatego wyloty, format to wyleczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pancerzach to:

burn_immunity				= x
strike_immunity				= x
shock_immunity				= x
wound_immunity				= x
radiation_immunity			= x
telepatic_immunity			= x
chemical_burn_immunity		= x
explosion_immunity			= x
fire_wound_immunity			= x

Gdzie x to stopień zużywania się, im mniejszy tym pancerz wolniej się zużywa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ogólnego zużycia, pancerze zużywają się różnie od różnych czynników, no chyba że wszystko poustawiasz tak samo. Np:

burn_immunity				= 0.1
strike_immunity				= 0.1
shock_immunity				= 0.1
wound_immunity				= 0.1
radiation_immunity			= 0.1
telepatic_immunity			= 0.1
chemical_burn_immunity		= 0.1
explosion_immunity			= 0.1
fire_wound_immunity			= 0.1

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z Ranger801 stworzyliśmy poradnik jak zmienić parametry broni i pancerzy, które się w tym modzie mocno zużywają.

W parametrach broni trzeba zmienić:

condition_shot_dec    = 0.0003

 na:

condition_shot_dec    = 0.0000

Adres w tym modzie i w większości innych gamedata/configs/weapons/weapons i wybieramy interesującą nas broń.

Pancerze:

burn_immunity = x

strike_immunity = x

shock_immunity = x

wound_immunity = x

radiation_immunity = x

telepatic_immunity = x

chemical_burn_immunity = x

explosion_immunity = x

fire_wound_immunity = x

Gdzie x to stopień zużywania się, im mniejszy tym pancerz wolniej się zużywa.

Generalnie szukamy nazwy outfit.

Podstawowy folder pancerzy gamedata/config/misc.

Folder modowych pancerzy gamedata/config/misc/items.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, bo mam błąd bez loga. Na początku mówiło, że nie wyrabia grafika i żeby zmniejszyć ustawienia ale już mam najmniejsze. A gra się blokuje  w Prypeci na placyku tam gdzie Zulus i nie daje mi wejść do Kina Prometeusz.

 

A druga sprawa to jakbyście mogli to luknijcie na schemat rozłożenia penów z kodami albo spis zakodowanych schowków gdzie one są i do nich kody. 

Pewnie rozwiązanie tych problemów będzie na rosyjskich forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie blokowanie gry, często się przydarza, gdy w katalogu z savami jest ich spora ilość.

Spróbuj zagrać z dwoma trzema ostatnimi zapisami, a resztę przenieś do katalogu poza modem. A oprócz tego, tak może się dziać, przy posiadaniu w schowkach i inwentarzu zbyt dużej ilości sprzętu.

Spróbuj jeszcze podejść do kina z innej strony. W niektórych modach, pewne części lokacji, są dla danego zadania nieaktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem, nawet zainstalowałem na nowo grę. Mianowicie, wywala podczas próby włączenia Nowej gry. Gra się ładuje i gdzieś tak w 1/3 paska ładowania gra 3/4 wywala na pulpit z komunikatem Program przestał działać z opcją (Zakończ proces). Zainstalowałem tak jak w instrukcji oprócz patcha 1.6.0.2 ponieważ mam tą wersję, to znaczy mam wersję 1.6.02. Nie wiem czy to robi różnicę. Jeszcze jedno... Z Fixu tylko wypakowywałem gamedata, te foldery z ruskimi napisami wolałem nie wrzucać, ponieważ podczas poprzedniej próby instalacji gra w ogóle nie chciała odpalić. Któraś z tych opcji może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.