Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Z 3 razy już to robiłem a mi chodzi o to że instaluje krok po kroku i przy wgraniu polonizacji wywala na pulpit bez żadnego loga. 

Gdy posiadam ruską wersje to działa bez zarzutów 

 

 

W MIĘDZY CZASIE PRZEBIEGŁEM SIĘ DO KOLEGI PO JEGO GAMEDATA I ZACZĘŁO DZIAŁAĆ BEZ ZARZUTÓW MIAŁEM CHYBA USZKODZONE PLIKI MODA I SPOLSZCZENIA Dziękuje ZA PRÓBY ZROZUMIENIA CO W OGóLE NAPISAŁEM :D

Ćśśś... Nie krzycz tak przez tego capslocka. - Ranger801

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ludzie pomocy instaluję tego moda już kilka razy i po odpaleniu gry kiedy wybieram nową grę wybieram rangę zaczyna się ładować to wywala mnie na pulpit z komunikatem xrein egine przestał działać . Trafia mnie już szlak . pobrałem wszystko tak jak trzeba instaluję krok po kroczku i wszystko idzie w pi.....du . Podstawa Stalker z płyty oryginał , poczytałem fora i zrobiłem tak jak pisali co niektórzy i tak mnie wywala . Co robić pomocy .Sprzęt na jakim chodzi to HP Omen 15-ce008nw 15,6" Intel® Core™ i5-7300HQ - 8GB RAM - 1TB Dysk - GTX1050 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odpalić moda w trybie administratora. Dodatkowo sprawdź czy pojawia się coś w logu jeśli tak to wklej do postu Fatal Error
itd. Wygląda to przykładowo tak:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : ovi->channels==1
[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line          : 71
[error]Description   : Invalid source num channels:
[error]Arguments     : d:\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\weapons\pistol_empty.ogg   

Log może być w katalogu z modem. Przykładowa ścieżka:

Snap2.jpg.a02a0ad71075d4a891dcecc202bec514.jpg  

Możesz też w opcjach przed uruchomieniem moda pokombinować z jakością detali lub rozdzielczością.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej. Gram już od jakiegoś czasu i w momencie gdy zdobyłem obóz bandytów na bagnie otoczony minami, co chwilę uporczywie mi crashuje gra.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section ''. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Co począć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem przy rozpoczęciu nowej gry (po wprowadzeniu polonizacji, bez niej mod "odpala się" bez problemów.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:2191: attempt to index local 'file' (a nil value)
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam poważny problem i nie wiem jak go rozwiązać otóż zostałem zmuszony do reinstalacji gry. Oczywiście skopiowałem save, instaluje grę i modyfikacje krok po kroku, wgrywam save wszystko git, gram 15 min i wracam do Skadowska opchnąć zbędne artefakty itd. a tu u handlarza tylko podstawowe EQ, mało tego kiedy wchodzę w PDA Diegtrieva wszystko jest wyzerowane (około 13h gry psu w dupe) jeśli ktoś wie czy da się to naprawić proszę o pomoc.

Już wiem zapomniałem o mod_parameters, mógłby ktoś poratować plikiem bo jest straszna lipa :(

PS: Może być wymaksowany ;)

Wystarczy że zrobicie quicksave gdzieś w Zatonie i wstawicie mi mod_parameters z gamedata/configs dalej już sobie poradzę, bo trochę siedzę w modowaniu, z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez gost72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam save już jest w porządku sam w nim pogrzebałem. Mam teraz problem zupełnie innej natury otóż podczas używania PP2000 jego tekstura wyświetla się nieprawidłowo (cały model jest srebrny) czy macie ten sam problem i czy ktoś wie jak go rozwiązać?

Edytowane przez gost72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gost72Może coś poszło nie tak przy rozpakowywaniu moda? Spróbuj rozpakować go jeszcze raz i podmień folder wpn_PP2000(gamedata/meshes/dynamics/weapons). Nie wiem, czy pomoże, a nie mogę tego dodać do postu.

PS. Ktoś wie gdzie jest teleport do Doliny Mroku?

Edytowane przez WujekJar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleport jest koło tej dużej pogłębiarki koło stacji janów, obszar nazywa się kamieniołomy ;)

Ej a robiliście questa z ocalonymi monolitowcami z podstawki bo jak chce żeby dołączyli do wolności i zaprowadzam tych od rekrutacji do nich od razu się strzelają chociaż nie mają powodu nie wiem czy to błąd moda czy mi się coś pokopsało?

Edytowane przez gost72
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mogę wczytać żadnego zapisu. Problem polega na tym że po oczyszczeniu kolejnego posterunku na ''magazynach wojskowych'' , miałem wylot na pulpit. I teraz nie mogę wczytać żadnego zapisu. Oto log:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:4655: table index is nil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu ale zrobiłeś fabułę i misje z zombie żeby ich czterystu utłuc? Jeśli weszłeś do magazynów nie mając questów to obawiam się że gra wywaliła właśnie dlatego i nie wiem czy da się to ratować trzeba by grzebać w save :(, aczkolwiek to że nie możesz wczytać żadnego zapisu to bardzo dziwne, może coś modyfikowałeś?

PS Spróbuj zacząć nową grę a potem wczytać save sprzed magazynów może się uda;) 

Edytowane przez gost72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobić questa i dopiero tam iść, ale rób jak chcesz może teraz nie zcrashuje (różnie to w stalkerze bywa) 

PS: Wiecie gdzie można znaleźć narzędzia jeszcze w  zatonie i jupiterze (oprócz lokalizacji od sroki) bo mi gdzieś zaginęły :( z góry dziękuje za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.