Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

@Wujek Jar - to ten oddział, już przy ewakuacji?  Czy ten na początku, dotyczący zwiadowców koło Warzywniaka? Ci giną, bo taki jest scenariusz.

A przy ewakuacji, jak dotrzesz do pomnika Prometeusza, powinieneś się dowiedzieć. Ale ja by wolał iść z nimi i dać im przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wujek Jar - tego czy ich miałem, nie pamiętam.

Ale znalazłem filmik: zobacz 3.30

https://www.youtube.com/watch?v=QnUsL5c6tXY&index=39&list=PL2izi4xA7WJQtdnmqwUb9ZvjgrQGhzUA9

Trupki muszą być, abyś zabrał ładunek wybuchowy. Czyli że musisz powtórzyć i iść od razu za oddziałem, aby mod nie usunął trupów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam macie jakiś link do filmu z lokalizacją narzędzi wojskowych tych dla mechanika wojskowego w Prypeci bo nie mogę ich nigdzie znaleźć. Z góry dziękuje za pomoc. 

PS: Wiecie gdzie jest Zulus bo w okolicach szkoły go nie ma(zaraz po przybyciu do Prypeci), chyba że respi się tam po jakiejś misji dopiero? (A i Zulus przeżył podziemia fabryki Jupiter u mnie ;))

Edytowane przez gost72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam narzędzia już są dzięki za info, teraz kolejny problem zdobyłem zepsuty karabin gaussa i nie mogę nic z nim zrobić, ponieważ kiedy byłem wcześniej(przed wykonaniem misji) w zatonie zdobyłem dokumentacje dotyczącą gaussa i oddałem kardanowi(bunkier był otwarty nw dlaczego), teraz nie mogę z bronią nic zrobić a chciałbym się jej pozbyć z ekwipunku (waży 6 kg), czy ktoś miał podobny problem i czy wie jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bug występuje czasem nawet w czystej grze, że drzwi do labu były otwarte zanim dostało się questa żeby tam wejść. No i w takim wypadku się tam nie pchało  żeby nic nie zrypać i nie zablokować sobie fabuły, a ty je obszedłeś i dodatkowo zabrałeś dokumenty.

W przypadku jak się trafia na te otwarte drzwi to trzeba postąpić tak jak normalnie toczy się to zadanie: w Prypeci zdobyć Gaussa, iść do Kardana, zabrać od niego kartę i zejść do labu, no i dopiero zabrać dokumenty.

Musisz się wrócić w saveach do momentu z przed wejścia do laboratorium.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już sobie poradziłem i udało się wywalić zepsutego gaussa, teraz pytanie czy broń natowską da się w ogóle ulepszyć bo żaden z techników nie może jej udoskonalić co jest dosyć denerwujące. 

Już przeczytałem opis moda :(, a da się jakoś odblokować możliwość ulepszania broni albo jakiś submod który to umożliwi?

Edytowane przez gost72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Instalacja wg. instrukcji i taki błąd:

 

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...k.e.r. call of pripyat\gamedata\scripts\vsmod.script:11: attempt to index global 'VS_send_news' (a nil value)
 

stack trace:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak uruchomić spawnera dopisanie do skrótu komend:-dev ,-cheat mod,-test powoduje to,że nie mogę uruchomić gry.

Element docelowy :"D:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat\Stalker-COP.exe" 

Rozpocznij w : "D:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat\" każda próba zmiany ścieżki na  xrEngine.exe kończy się komunikatem że nie widzi pliku fsgame.ltx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale spróbuję.

Nic z tego jak widać wersja na GOG może mieć jakieś zabezpieczenia.

Nie odpaliłem .

Dopisałem do tego Stalker-COP.exe — skrót z xrEngine.exe niema szans na odpalenie gry dalej taki sam komunikat jak w poprzednim moim poście.

Opisałem na forum GOG ten problem niestety po Polsku ciekawe czy odpowiedzą ? 

Edytowane przez kmicic0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.