Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, czy na angielskiej wersji CoP będą problemy z modem? Niestety gra kupowana z poza ojczyzny.

Edit: Gra się uruchamia, polskie napisy i na razie brak problemów. Zobaczymy dalej...

Edit2: No cóż gdzież ten trup w wiosce? Sprawdziłem wszystkie truchła i Tamerlana za nic znaleźć nie mogę.

Jest w jakimś szczególnym miejscu?

Czytanie poprzednich postów nie boli zapoznaj się i postami do sgm 2.2 i Jenota są identyczne w nich problemy LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też nieciekawie, bo po co zbierać różne modele broni. A w opisie moda pisało, że poprawili fizykę strzelania.

Dokładnie. Pograłem trochę i stwierdzam, że skopali to kompletnie. Dodali od cholery broni ale po co? Na początku dostajemy kałacha, który używa jednej z najsilniejszych amunicji w modzie. Wystarczy kupować ją u handlarzy i nie trzeba zmieniać broni przez całą grę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cromm Cruac Ja nawet jak zawsze wybiorę tylko jedną broń to i tak chcę mieć duży wybór. Mogę używać tylko AKM ale chcę mieć sprzętu i szpeja do niego jak najwięcej, a nuż coś naleci itd. Każdy ma swoje preferencje, weźmie nawet coś słabszego jeśli go urzekło. No ale fakt tutaj AK ma moc, tylko z odrzutem przesadził autor o kilka J. Ale co tam im ciężej strzelać tym większa satysfakcja :). PS: Jak brak ładu i składu przepraszam, kawa stygnie.

Edytowane przez Ganges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odpalam Jenota idę po tego Tamerlana. Jest poza Zaton/Jupiter jakiś technik? Bo to głupota ,żeby tak daleko zapierdzielać. Edit: Mam Tamerlana, a i zapomniałem napisać Niedźwiedź ma fajny wzór na respiratorze. Straszny miał w założeniu chyba być... Edit2: Hej to czasem nie SEVA Monolitu?

Edytowane przez Ganges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne portal aktywuje się dopiero jak dostaniesz zadanie w Dolinie Mroku. W wersji 2.0 było to po ewakuacji z Prypeci grupy Kowalskiego i wykonaniu zadania emisja promieniowania psionicznego. Możliwe, że wersji 2.2 są zmiany, ale skoro portal jest nieaktywny to znaczy, że takowego zadania jeszcze nie dostałeś. Graj dalej, aż ktoś cię wyśle do Doliny Mroku i tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź z Pralni drugimi drzwiami, pobiegnij do przejścia do podziemi, zejdź do nich i od razu wróć do Prypeci. Tak żeby gra się przeładowała. Wróć do Pralni tymi samymi drzwiami, którymi wychodziłeś. Idź do właściwych drzwi i je otwórz, od wewnątrz oczywiście. Ekipa Kowalskiego powinna tam cały czas czekać. Możliwe, że taka operacja pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sie bawić systemem obrażeń w Jenocie bo ten co istnieje mnie trochę wkurza. W moim bullet_speed (MV - muzzle velocity) będzie miał wpływ na hit_power broni a wszystkie upgrady bullet_speeda będą również podnosiły hit_power.

Na razie zrobiłem sobie tabelkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie próbowałem z każdej strony tylko ty nie masz wielu questów zrobionych może to to. Gdzie się zapisują osiągnięcia w sgm bo postawiłem od nowa grę i nie mam nic.Savy chodzą normalnie ale osiągnięć nie ma. Wygląda na to, że są one zapisywane w gamedacie którą od nowa postawiłem i wtedy znikły. Starą gamedate posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, to mój pierwszy post, bo zarejestrowałem się dopiero przy pobieraniu tego moda. W sumie wcześniej nie trafiłem na to forum ale widzę, że ciekawa ekipa tutaj pomieszkuje :). No i od razu mam pytanie niestety, gdyż w modzie jest (tak jak w opisie na początku w sumie) jakiś haczyk który nie pozwala na zwiększenie udźwigu, a ja od zawsze w Stalkerach grałem ze zwiększonym udźwigiem, bo nigdy nie jarało mnie latanie 20 razy od trupów do handlarza skoro mógłbym to zrobić za jednym razem, to samo tyczy się zmęczenia który imo jest zbyt krótki (owszem realistyczny, ale to imo jest gra i nie chce iść z jednego miejsca do drugiego 25 min skoro mogę 5). I pytam was czy wie ktoś jak zmienić te ustawienia tak żeby gierka nie wywalała bugtrap. Z góry dzięki za info bo modzik jest spoko ale bez tego mnie na pewno odrzuci o jestem z tych niecierpliwych i po prostu gra mnie szybko znudzi, a tego chciałbym uniknąć. Ło kutwa ale się rozpisałem :)

Edytowane przez Qubsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordDino JE różni się tylko zmianą pancerzy, broni i balistyki. Więc odnośnie rzeczy niezmienionych to i na tamtym temacie pisze. Sam nie wiem czemu, przynajmniej temat jest na tablicy :). PS: Jak ktoś chce dreszczyk emocji to Czerwony Las nie gwarantuje większych wrażeń...

Edytowane przez Ganges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubsik poszukaj sposobów na zwiększenie wagi i możliwości biegania na forum na bank jest i działa sam poprawiałem bieg i raz skok. Patrz czy po przerobieniu nie wywala bug trapa i po kłopocie jak wywala to próbuj w inny sposób. Ganges pisz w jednym temacie i to nie w tym bo jest osobny do problemów z tego zostaną usunięte niepotrzebne posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w żadnym wypadku nie zapisuje nic w plikach gamedaty. Takie informacje jak osiągnięcia są zapisywane tylko i wyłącznie w sejwach.

Mylisz się. Ten mod zapisuje coś (prawdopodobnie swoje ustawienia i osiągnięcia) do gamadataconfigsmod_parameters.

np. plik gamedataconfigsmod_parameterssave_datasave_data.sgm zmienia sie po każdym sejwie i zawiera przykładowo:

param1=jermak|6329|35589|inv_used|searched|string
param2=jermak|6329|0|m_cleaner_timer|2962|number
param3=jermak|6329|0|stat_taynikov|0|number
param4=jermak|6329|0|zat_mechanic_stripping|3|number
param5=jermak|6329|0|actor_web_money|0|number
param6=jermak|6329|0|supply_fill_timer|3013|number

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.