Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem o tym błędzie w innym temacie , poczytaj:

Cytat

EDIT: odnośnie zadania: "Zakłócenia Radiowe"

- fragment poradnika: link [Operacja Tor Wodny]

 

 

  Ukryj treść

Fabuła znana z Zewu Prypeci, niemniej są lekkie zmiany i ze wzgledu na inne linie fabularne trzeba uważać w Prypeci by zbyt szybko nie doprowadzić do ewakuacji. Jeżeli chcemy wykonać zadania oferowane przez Monolit, musimy je wykonać między zadaniem "Niezidentyfikowana broń" a zadaniem "Cicha rozmowa z Kowalskim" To samo tyczy się zadania pobocznego Azota " Idealna Ochrona." Musimy je zakończyć przed zadaniem " Cicha rozmowa z Kowalskim." Ostatnim zadaniem na które trzeba uważać jest poboczny quest w Prypeci " Operacja Wulkan." By uniknąć kłopotów z niezgodnością tego zadania z linią fabularną z podstawki, należy wykonać ten quest po
zadaniu " Zakłócenia radiowe" a przed " Nieznany:Zbadaj źródło sygnału"

 

 

Być może zadania "Operacja Wulkan" i "Zakłócenia Radiowe" są niekompatybilne skryptowo, ponieważ nie mam tego moda - zakładam, że należy wykonać najpierw zadanie z zakłóceniami - o ile, nie zostało ono zmodyfikowane w stosunku do wersji z poradnika.

 

EDIT: @apophis, @Qguar

- jeśli podczas przejścia na Janów - log nie jest pusty, to podajcie właściwą treść, bo tylko tak można będzie coś powiedzieć o błędzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z przycinkami i FPS-ami. Wiem że w internecie wisi rozwiązanie. Nie mogę odszukać tej strony. Koleś spakował na nowo pliki DLL z vanilowego stalkera do nowszej wersji, dawało to kopa jak cholera już na zwykłym zewie prypeci. Był kompatybilny ze wszystkimi modami. Pamięta ktoś takie coś i gdzie można to dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel i5-4700    4 rdzenie 3.2Ghz

8GB Ram średniej szybkości

Windows 7 64bity

karta graficzna GeForce gtx470

Dysk 1T po defragmentacji 3 miesięcznej.

Wiem gdzie jest wina i wiem jak działa mój sprzęt w innych produktach. Wiem jakie jest rozwiązanie. I wiem jaki jest stalker :)

Edytowane przez Ptachu
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Allen Spradze dzięki. 

 

Problem mam mały. Prowadze Wolnościowców do Włóczegi i jego bandy z byłego monolitu w sprawie przyjęcia do frakcji. Widzę tylko jak Włóczega razem ze swoją paczką rozwalają dyplomatów Wolności :) Ktoś coś poradzi ?

Edytowane przez Ptachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 25.07.2016 at 9:00 AM, Mnieciu said:

 Powiedz mi jeszcze dostałeś kwesta na zabicie 300zombie?

Jeśli podczas ewakuacji nie podchodzić blisko do śmigłowców,a po prostu odpalić pociski z RPG-7 w Monolitu i uciec z powrotem do pralni,do swojego pocztowej i zdążyć zanim przyjdzie pytanie"Opuścić strefę lub zostać?".To lampy psi-promieniowania nie będzie i 300 zombie zniszczyć nie będzie trzeba.

Edytowane przez LIQUIDATOR
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.