Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

On 26.07.2016 at 0:19 PM, Ranger801 said:

Nagroda nagrodą ale czy przypadkiem po ukończeniu tego zadania nie aktywuje się inne? To że trzeba iść do Doliny Mroku? Nie pamiętam dokładnie więc może się mylę.

Ale jeśli tak jest, to omijanie tego zadania nie jest chyba najlepszym sposobem.

normalny to sposób.Ja go osobiście wymyślił,trzy lata temu i zawsze robił.Morderstwo 300 zombie w sobie nie zawiera żadnych kolejnych zadań,po prostu dadzą 200 tysięcy lub więcej,dokładnie teraz nie pamiętam.A więc nie trzeba zajmować się tym nudna, pracą,a można od razu iść do Сахарову i brać последущие zadania na wyszukiwanie rzadkich artefaktów.Nie trzeba bać się tego,czego nie wiesz, a tym bardziej o tym mówić w negatywnym toniе.

Edytowane przez LIQUIDATOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR

Nie miałem zamiaru żeby to zabrzmiało negatywnie i nie chciałem nikogo urazić. Po prostu nie dawno grałem w SGM Geonezis, a tam po zabiciu zombie otrzymałem zadanie żeby iść do Doliny Mroku. Tak więc możliwe że nie wykonanie zadania na zombie wykluczało questa w Dolinie Mroku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy o przestępstwach,nie jestem mała.Po prostu,kiedy ja to wymyśliłem i mi się udało,ja oczywiście miałem podejrzenie że to może wpłynąć na kolejnym fragmencie działki i wszystko sprawdziłem i przekonałem się,że wszystko jest w porządku dalej się dzieje i wszystkie postacie dają takie same zadania.Dlatego mam małe zamieszanie,z powodu twoich słów.Dlaczego mówisz,jeśli nie wiesz,a ja już wszystko sprawdziłem,razem daję taką radę?Czy myślisz,że jestem taka krótkowzrocznego,że radzę robić to,co potem nie da się ukończyć grę?To tylko moje myśli,nie więcej.

P.S.  jak zrobić odwołanie do gracza,wyróżnione innym kolorem?.Jak ty mnie traktujesz.Ja jeszcze nie nauczył się u was na stronie,powiedz mi proszę.

 

Edytowane przez LIQUIDATOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie odnośnie spawnera otóż jak wpisuje te końcówki w skrócie to wogóle mi się nie aktywuje stalker.Przeczytałem chyba z kilkanaście porad co i jak (w tym te angielskie).Ktoś by mógł objaśnić jak dokładnie mam wpisać? lub jakiś screen podesłać to będę wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:2191: attempt to index local 'file' (a nil value)
 

stack trace:

Po uruchomieniu sgm'a i rozpoczęciu nowej gry, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem - mniej więcej od ukończenia wątku głównego z oryginalnego Zewu Prypeci (zakończenie ewakuacji) handlarze cierpią na poważny brak zaopatrzenia. Np. Sowa sprzedawał multum różnych rzeczy, a teraz maksimum co mogę od niego dostać to kilka nabojów do strzelby i AK. To błąd czy celowy zabieg jak czystka ekwipunku po ewakuacji? :P Problem dotyczy również Hawajczyka i Hermana. Handlarze dodani do moda mają cały czas pełną ofertę. Nie grzebałem w plikach moda. Tak to wygląda na screenie poniżej:

Spoiler

pożyczonym od konkurencji, bo jest już późno i nie chciało mi się specjalnie włączać gry do screena :P

RfAR1nq.thumb.jpg.d036d521cfbc6552acdbfebcd0c21f19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam po zainstalowaniu moda co wgranie czegoś do game data testowałem czy działa no i dopóki nie wgrałem polonizacji nie mogłem rozpocząć nowej gry kończyło się wywałem z brakiem odpowiedzi silnika bez żadnego loga. Wgrałem też mini fiksa. Jakaś pomoc bracia monolitowcy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stalker_cienia napisał:

 

Witam po zainstalowaniu moda co wgranie czegoś do game data testowałem czy działa no i dopóki nie wgrałem polonizacji nie mogłem rozpocząć nowej gry kończyło się wywałem z brakiem odpowiedzi silnika bez żadnego loga.

 

@stalker_cienia nie za bardzo rozumiem treści tego zdania. Odinstaluj wszystko i postaw na nowo, zachowując kolejność podaną na pierwszej stronie tematu.

Edytowane przez Chlebczarow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.