Jump to content
Yurek

Sigerous mod 2.2 wersja Jenot Edition PL

Recommended Posts

@TRUESTALKER Jeżeli masz postawione inne mody na Zewie, to wypiernicz je. W sensie - gamedatę. Sam Zew Prypeci odinstaluj, przeczyść rejestr systemowy. I wtedy po kolei: Zew Prypeci -> patch 1.6.02 (jeżeli podstawka go nie ma) -> mod czyli folder gamedata wrzucasz do folderu z grą -> fix 11.05.12 również folder gamedata do katalogu z grą ze zgodą na nadpisanie -> polonizacja (gamedata) do folderu z grą ze zgodą na nadpisanie -> mini fix pl (gamedata) do folderu z grą ze zgodą na nadpisanie.
Odpalasz, ustawiasz w settingsach odpowiednio do swego sprzętu (grafika), cieszysz się (jak wygłodniała pijawka na widok stalkera) grą. Jeżeli wszystko dobrze zrobisz - gra MUSI Ci zabanglać. 

Zrobiłem wszystko tak jak napisałes i NAPRAWDE mi nie działa jest loading screen dochodzi do 100% i bum nic nie moge zrobic alt+tab nie działa ctrl+alt+delete nie działa menadzer zadań nie działa. Działa tylko przycisk windows i tyle moge zrobić. Jak wlaczylem menadzer zadań to zauważyłem ze jest napisane przy tym programie napis BRAK ODPOWIEDZI. Nie wiem co wy tej sytuacji mam zrobić reinstalowałem chyba już to 30 razy wszystko daje do folderu z gra i nadpisuje.Gra sie włacza no tylko zawiesza  mi sie na ekranie ładowania. 

@TRUESTALKER  Mod to staruszek. Sprawdź więc, czy masz wszystkie biblioteki VC++ . Czasem brak tych najstarszych powoduje takie problemy. Na forum jest temat z wykazem jakie powinny się na kompie znajdować. Pamiętaj, że mają być w obu wersjach, 32 i 64 bit.

Sprawa wyglada tak... Zadziałał pomysł kolegi Yossarian zeby Wywalić  moda, deinstalować gre. Ponowna zainstalowac  Zew. Odpalić grę na chwilę (sam początek) i wyjdź. Skopiować folder z grą na inną partycję. Na tą skopiowaną postawić moda ze spolszczeniem i fixami, w odpowiedniej kolejności.I działa nie wiem jak ale działa także ten problem mam za sobą ale jak zwykle pojawił sie drugi ktory tylko wkurza w graniu gdy chce w masce gazowej chce popatrzeć przez celownik nagle maska sie buguje i sie rozciaga.

Wyglada to tak 873651119_S.T.A.L.K.E.R._CallofPripyat14_04.201912_08_46.thumb.png.3aa217e1529b0f2d586a54cd59b6f1d5.png

@TRUESTALKER a to może być wina rozdzielczości w jakiej grasz. Pozmieniaj i sprawdź 

Ewentualnie jakiś zbugowany kombinezon, jak możesz to sprawdź czy jakiś inny rodzaj z maską p-gaz też ma takiego buga.

@TRUESTALKER

Jeszcze jedna opcja czy to się czasem nie dzieje jak kombinezon jest bardzo mocno zniszczony, bo chyba coś takiego kiedyś w czymś miałem.

@edit. 

@TRUESTALKER

Ta to jest to, sprawdziłem. Masz dwie opcje albo nie dopuszczać do mocnego uszkodzenia pancerza, albo pobrać hud, w którym nie ma tego widoku z masek p-gaz.

@TRUESTALKER pewnie jest w dodatkach na dole pierwszego postu tam gdzie jest opisany, pobierz, rozpakuj, przeczytaj info czy jest i najwyżej użyj.

A nie grasz czasem na oświetleniu statycznym? Bo na wyższych chyba tego problemu nie ma, poczytaj sobie na stronie 3 i następnej.