Jump to content

Coś nie tak z Astronomem


qwert
 Share

Recommended Posts

Dostałem misję od Kła na uratowanie Denisa w Czerwonym lesie, po czym miałem wrócić i udać się na Kordon do Astronoma. Po dojściu do Kordonu Astronoma niema, ok zespawmowałem go i nic oddaje mu mapę i on mi za to daję łzy elektry i podpowiedź mówiąc mi coś o ATP ( nic o Sidorze nie miałem tak jak pisało tu w tym poradniku )

1. Po uratowaniu Denisa w Czerwonym lesie idziemy do Kła, meldujemy o uratowaniu i otrzymujemy od niego zadanie pójścia na Kordon, żeby porozmawiać z Astronomem. Idziemy, rozmawiamy. W ostatnim dialogu napisano, że GG powinien iść do Sidorowicza. 2. Idziemy w stronę Sidorowicza, przychodzi SMS od Kła o konieczności uratowania Pielgrzyma i otwiera się przejście z Prypeci do Starej wsi.

No ale ok idę do Sidora tak jak napisane i nic żadnego SMS-a od Kła nic Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Żadnego spawnowania Astronoma. Tą elektrę, którą od niego dostałeś to jest elektra którą normalnie dostajesz od niego na początku gry. Astronom sam się do ciebie odezwie. Zdaje się że po którejś misji Klonowa, chyba tej związanej z nadajnikiem Monolitu pozostawionym w rozbitej ciężarówce na Kordonie.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Czyli przejście do Limańska masz otwarte ? Rób je dalej. Chodzi mi po głowie, że z tym Astronomem był taki fail. Jestem prawie pewien że nawiązywał kontakt dopiero wtedy gdy Klonow wysyłał nas na Kordon po antenę. A by nas tam wysłał, trzeba ukończyć linię Kota. Tak mi się zdaje.

Link to comment
Share on other sites

Ale jak dostać przejście od Kła na Starą Wieś. Przejście Prypeć ==> Stara Wieś

Jest mały myk w fabule właśnie po rozmowie z Astronomem na Kordonie...po rozmowie idziesz do Sidora, a przed bunkrem dostajesz wiadomość od Kła + przejście...zostawiasz Sodora i jazda na Prypeć.

Sama rozmowa odbywa się dużo później niż wzmianka o niej w tekstach.

24. Otrzymujemy zadanie znalezienia Kła i idziemy wypełnić kwesty... "Poszukiwania szkatułki i sejfu tajemniczego stalkera", "Poszukiwania tajemniczego stalkera".

Jeżeli skończyłeś w PKT. 24 to nie znalazłeś Kła..więc jak ma dać Ci info.? pomieszana fabula i spawner na każdym kroku.. :)..nie służą Soljance.
  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejna podpowiedź... 1. Po uratowaniu Denisa w Czerwonym lesie idziemy do Kła, meldujemy o uratowaniu i otrzymujemy od niego zadanie pójścia na Kordon, żeby porozmawiać z Astronomem. Idziemy, rozmawiamy. W ostatnim dialogu napisano, że GG powinien iść do Sidorowicza. 2. Idziemy w stronę Sidorowicza, przychodzi SMS od Kła o konieczności uratowania Pielgrzyma i otwiera się przejście z Prypeci do Starej wsi. Zapominamy o Sidorowiczu i idziemy w stronę Prypeci. // Jeżeli wcześniej straciłeś Astronoma i chcesz na siłę ciągnąć fabułę to niestety nic z tego nie będzie.. :). Zrób najpierw jak pisał @Kobal...wszystkie kwesty Klonowa. Jest również opcja że nie podciągnąłeś innych nitek fabuły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity