Skocz do zawartości

LTL v0.6


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

@kanon1022 do Zewu, ze starszych - SpecnazMod 2 - sporo nowej broni, a z nowszych - Złoty Kufer 2 - trudny, ale wciągający. 

Wiesz, duża ilość lokacji to najczęściej rozwiązanie bardzo wkurzające (jest niewiele modów, które zachowują odpowiedni balans między scenariuszem a wielkością terytorialną moda). Jak dostaniesz np. 50 zadań na przebiegnięcie 5 czy 8 lokacji w tę i z powrotem to masz dość grania. A najczęściej to dopiero początek moda. Także przy wyborze radzę czytać opinie tych którzy grali. Bardzo pomaga. Poradnik też, jak jest. A z drugiej strony. Jeżeli mod jest zachwalany, a Tobie nie pasuje, to nic prostszego jak znaleźć inny.         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Idzie jeszcze ściągnąć to zmienione menu? To jest brzydkie, a link do zmienionego wygasł. Czy da się jakoś wyłączyć te wiadomości, które się ciągle pojawiają? Co mnie interesuje, że ktoś widział dzika, albo, że chce mu się jeść. Gdyby pojawiały co jakiś czas jak w innych modach to ok, ale nie bez przerwy. Mam 1/3 monitora zalane tym czymś. I najważniejsze, gdzie znaleźć laptop Fantoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zlikwidować te wiadomości w lewym dolnym rogu? one co chwila się pojawiają, irytujące to jest dosyć, druga sprawa to taka czy da się przetłumaczyć na polski te napisy na mapie a raczej legendę?

Ale jest niestabilny, jedna lepsza bitka i wylot bez loga, chyba dam sobie spokój z nim, do tego cholernie trudny, nie ma moje skołatane nerwy :007:

ss_cez137_07-01-20_17-45-51_(zaton).jpg

 

ss_cez137_07-01-20_18-02-27_(l01_escape).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za śmieć. Najgorszy mod do Zewu. Serio. Nie ma w nim nic. Zwykły zlepek bezsensownych zadań. Żadnej fabuły. Mod wyświetla wszystko zaledwie na kilka metrów i wygląda paskudnie. Do tego jeszcze ta muzyka jak z jakiegoś RPG'a. Nawet nie można wczytać gry, bo następuje wylot. I nie, to nie przez klawisz F9, wybierałem też ostatni zapis i wczytaj grę. Wszystko powoduje wylot.  Po prostu gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@naznaczony09 nie wiem czy zauważyłeś ale ostatnio wyszło kilka modów spolszczonych to może by tak je wypróbować, bo są calkiem przyjemne, zamiast sięgać po 8 letnie dziadki, których v0.6 sugeruje, że autor nie dokończył swojego dzieła. To podchodzi trochę pod masochizm. Co prawda, każdy ma swój gust i może próbować co chce ale może lepiej wybrać coś w dzisiejszych standardach. Tak tylko podpowiadam nie zmuszam. ;)

Ps. Można ci na awatara ustawić fotkę smerfa Marudy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael promował(a), przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat
  • 3 tygodnie później...

Są takie mody, o których wszyscy zdążyli już zapomnieć i LTL v.06 do nich niestety (albo stety) należy. 

Tak naprawdę to ciężko doszukać się jakichkolwiek plusów, bo zadania są banalnie proste, błędów dużo, a na dokładkę mamy częste wyloty. Zdaję sobie sprawę z tego, że mod ma już na karku 9 lat, ale Dolina Szeptów (doczekała się nawet adaptacji z Gunslingerem) również została wydana w 2012, a prezentuje się o niebo lepiej. 

Poprawiając wstawkę LTL, zerknąłem na ap-pro i o dziwo mod został tam dodany, ale nie ma żadnych postów, a to o czymś świadczy. Mimo wszystko doszukałem się jednego plusa, a jest nim Wysypisko z bulida 1935 (w końcu jest to mod do Zewu Prypeci, więc.. ;)). 

ss_daniel_12-07-21_15-33-48_(svalka_build).jpg ss_daniel_12-06-21_21-46-13_(svalka_build).jpg

Odniosłem dziwne wrażenie, że autorzy LTL inspirowali się NS. Dlaczego ? Już na początku trafiamy na znane wszystkim postacie (obok Doktora i Lisa był jeszcze Astronom). Jest nawet Szrama, ale raczej nie przepada za Diegtiariowem. 

ss_daniel_12-05-21_21-12-05_(l01_escape).jpg ss_daniel_12-07-21_14-04-25_(svalka_build).jpg

Opisy zadań pozostawiają wiele do życzenia, ale nie tylko one odstraszają. 

ss_daniel_12-07-21_19-48-51_(svalka_build).jpg  ss_daniel_12-06-21_15-16-03_(l01_escape).jpg

Przebrnąłem przez 3 lokacje i mod wystarczająco mnie do siebie zniechęcił. Wydaje mi się, że każdy z nas powinien go traktować jako swego rodzaju ciekawostkę, ale bez wystawiania ocen. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.